Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jistěěě... díky, že si potvrdil můj předchozí post. Sonyboy, co vidí lidem do hlav a myslí si, že exkluzivita = objektivně nejlepší a všichni se musí nadělat do kalhot...
  • Lidé, co skutečně hráli Uncharted 4 nikdy neřeknou, že to přestali hrát, protože je to nebavilo. To je fakt.

    A ti, co to tvrdí, nejsou lidé ale jsou to trollové *3*
  • 0011
    Nintendo dělá skvělé i průměrné hry, vyloženě špatnou jsem ještě nehrál nicméně netvrdím že neexistují, ale zrovna tahle není od Nintenda ale od Ubistoftu. Překvapivé je na tom hlavně to, že nejvýdělečnější frančíza na světě s nejvíc prodanými kusy propůjčila po špatných zkušenostech z minulosti s různými edukativními pokusy svoje postavy firmě mimo Japonsko a ještě navíc Ubisoftu. Dál je na tom překvapení mix těchle 2 frančíz, to že to je tahovka ve stylu ufo, což je u Maria taky poprvé a to, že tenhle šílený mix je skvělá hra. Pokud se chceš bavit co je skvělé na hrách od Nintenda, musíme se bavit o konkrétních hrách, ale obecně je to mimo jiné i tím, že je neobětují peníze do marketingu na úkor peněz co jde do vývoje. Jinak ne všechno co má na sobě napsáno Zelda nebo Mario je od Nintenda, stejně jako dodneška marně lidem vysvětluju, že Baldur's Gate není od Black Isle a Total War není od Segy
  • Na plnohodný zahrání stačí i 20 let starý pc.
    Je to jen zábava, není to podstata života.

    Jinak pc na mmorpg, ps na souls hry a swich na Zeldu.
    Víc času stejně člověk mít ani nemůže.
  • TheGGG
    a už mě teda bude někdo schopen říct, co je na těch hrách od nintenda tak super? Žádný trolling, ale já prostě nechápu, co je na mariovi tak překvapivýho.... tento rok byly mnohem nečekanější kousky
  • Nevím o tom, že bych soucítil s místním trollem. Máš asi nějaké halucinace, nebo se mi spíš jen zoufale snažíš něco podsouvat. Spíš bych to ale viděl na nějaký kvalitní materiál, protože máš očividně problém s krátkodobou pamětí:

    "S určitostí můžu říct, že všichni lidé, co na internetu tvrdí, že si Uncharted 4 koupili, ale pak to přestali hrát, protože je to nebavilo, ve skutečnosti Uncharted 4 nikdy nehráli."

    'Všichni lidé". O nesmyslech bych radši pomlčel. Doporučuji zajít k lékaři. Viděl bych to na schizofrenii.
  • ono to jde udělat tak, že si vyfiltruješ only Games v Library a uděláš screen, takhle by to bylo daleko přesvědčivější...
  • Gary
    To je divný. Mně se krabicovky i ps+ hry na PSN profiles normálně zobrazují.
  • já tu rozhodně nebrečím, já jsem tady usvědčil lháře :) Povídej se pořádně, kdo tu kope kolem sebe :)
  • všichni ne, většinou jen ti co tu trapně failují při trollení a brečí kvůli zlé PCMR a zároveň při tom vykazují silně japanofilní tendence *4*
  • Problém není v tom, jestli je hra exluzivně na PS4 a nebo PC.
    Problém jsou "wannabe", co prohlašují "Já všechny ty hrál, ale byly tak nudné, že jsem ani jednu nedohrál".
    Plně chápu, že soucítite s ostatními trolly, když je někdo nachytá při lžích... ale většina lidí nerada čty plané nesmysly.
  • všichni vlastníci konzole jsou Femto, všichni PC anonymové s PS4, kteří mají půlku exkluzivit jsou letadlo, že? Nenech se vysmát, hlavně lolo a reaguje haha. Fakt nenápadné...
  • víš já tady na rozdíl od tebe netvrdím, že mám PS4(i když ho mám), já si tady nehoním triko, že mám půlku exkluzivit, přitom máš ve finále howno, já nepotřebuji nic dokazovat, jelikož jsem si tady triko nehonil. Snad chápeš tento rozdíl...

    Nedělej ze sebe dál blbce pro Krista pána...
  • asi tak, já bych si tu PS4 klidně koupil, ale zatím mě žádná z exkluzivit ani trochu nezlákala
  • klídek Gary, to je místní CPR elitář a trollík femto, nekrmit, nehladit
  • Konzole byly vždycky žánrově omezenější než PC.... primárně akční hry, arkády, sport a jrpg.

    Každopádně mě baví ten místní sony fanboy rage. Jakmile je nějaká kritika nebo tě ten typ her nebaví, tak si to automaticky nehrál. :D Co jim taky zbývá, když jsou přesvědcený, že exkluzivní = objektivně nejlepší a pokud nesouhlasíš, tak závidíš. V psychologii se tomu říká projekce...
  • No, tady je to ale pravděpodobné :D

    Když si přečteš co Veskoslav napsal a pokud si Zeldu hrál, taky by ti ty jeho bláboly připadaly nesmyslné...
  • Ginger: Já tam krabicovky a hry z ps+, který se normálně zobrazí v knihovně nemam.

    A vy dva šašci si uzavírejte, co chcete. Začali jste mi tu nadávat a osočovat mě, že ps ani nemám, protože jsem vyjádřil svůj názor a když jsem s váma utřel podlahu, ukázalo se, že ho nemáte vy. Jako trolling dost ubohý a pokud to nebyl ani trolling, tak jste fakt případi.
  • "Kdybys ho měl, tak bys věděl, že se tam zobrazujou jen hry koupený ze storu."
    Cože???
  • Ten list samozřejmě nebylo portfolio mých her. Byla to výběr (některých) EXLUZIVNÍCH her na PS4. Z toho by mělo jasně vyplívat, že ten výber bude dost omezen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit