Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukončeme tenhle zbytečný hate war a shrňme to:
    Garryho kecy, jak aspoň polovinu těch PS4 her hrál, ale moc ho nebavili a proto je přestal hrát, byly lživé. Přesně jak se očekávalo, tak to byl jenom další troll, co chtěl ovlivnit diskuzi svými mlživými kecy.

    Peace
  • Zajímavý. Nějak pořád nevidím ty tvoje hry. Že jsou konzolovky zaplevelený stupidníma QTE jsem bohužel zjistil až při jejich hraní. Když na mě vybafly hned na začátku God of War, vybuchl jsem smíchy. Každopádně to máš hezky nakoukaný z youtubu. Gratuluju.
  • to je dost jednostraně zaměřené a žánrově chudé portfolio her
  • "A konkrétně žádný Uncharted jsem si ani nekupoval, protože mam na ty hry stejnej názor jako n."

    Přitom nám ukazuješ na screenech Order 1866 a ještě více interaktivní Until Dawn. Děkuji, že jsi nám potvrdil všechny teze. Ty teze myslím, že jsi ulhaný agresivně impulzivní PC nerdík.
  • Přesně jak jsem čekal. Sám psko nemáš a dál meleš nesmysly. Kdybys ho měl, tak bys věděl, že se tam zobrazujou jen hry koupený ze storu. Měl by ses léčit, chudáku.

    A konkrétně žádný Uncharted jsem si ani nekupoval, protože mam na ty hry stejnej názor jako n.
  • @derp

    asi by sis mel prohlidnout statistiky primo od vyvojaru, kolik lidi hry dohrava

    i takovy bezmozkovy tydytoviny jako uncharted 4 vetsina lidi nedohraje
  • wtf? Co tohle je za důkaz? Si spíše nám potvrdil, že jsi hrál z těch exluzivit howno, nebo, že jsi někde vytahl tyhle images. říkám hod sem profil, at tedy projedeme, co tam mas za hry a kolik z nich jsi odehrál, vždyt tam nemáš ani tebou proklamovanou Personu.

    *15*
  • https://imgur.com/a/qQYhe
    https://imgur.com/a/HcHha

    Samozřejmě nejsem attention whore a nemám veřejnej profil. Tohle jsou jen digitálky. Padlí na hlavu rozhodně jste. Teď mi ukažte svoje hry, protože já vám ty vaše playstationy nevěřím. Jste nějací lháři píšící z mobilu, kteří sní o tom, že jim jednou máma koupí psko.
  • tak to je samozřejmě jasné, pravě proto po něm chci trofeje, protože je to typický PC lhář. Nakoupí všechny exkluzivity, pak je hraje půl hodiny a přestane ho to bavit? WTF? Tomu jako někdo věří? To si myslí, že jsme úplně padlí na hlavu?
  • ^ Garry, tady eee dobře poukázal, že nejsi moc důvěryhodný s tvým tvrzením, že jsi polovinu těch her koupil, ale pak jsi je přestal hrát, protože tě nebavili.
    Spíš jsi ty hry vůbec nikdy nehrál (a ani nekoupil) a jenom kecáš.

    Dám jeden příklad: S určitostí můžu říct, že všichni lidé, co na internetu tvrdí, že si Uncharted 4 koupili, ale pak to přestali hrát, protože je to nebavilo, ve skutečnosti Uncharted 4 nikdy nehráli.
  • Tilwaen
    To osočování ostatních, že nějakou hru nehráli, je nějaký nový místní fenomén?
  • tak sem hod svuj profil, ne? at ti vsichni veri...
  • já jsem byl loni nejvíce překvapen Personou 5. A jsem jí překvapen i letos. :)
  • Ne všichni, co hrajou na playstationu, jsou nekritický fanboyové. Vítej v realitě. Mě to nebaví a nepotřebuju si racionalizovat špatnou investici. A nemam rád mechaniky typu osel za mrkví, takže ani nevim jakou trofej mam v Bloodborne, protože je mi to uplně jedno.
  • Coffin.Corner
    Prey se mělo dostat minimálně do užšího výběru.
  • hod sem trofeje ty kecko, at nam ukazes kolik, jsi to nahral na tom PS...
  • Kromě Bloodborne a Persony mě polovina nezajímá a polovinu jsem koupil a po chvíli otráveně vypnul. Jsem zvědavej na Death Stranding a Ghost of Tsushima a netvrdim, že Switch ti nahradí PS4, ale v zásadě souhlasim, že ty exkluzivity za moc nestojí. Lidi, který většina těch her baví, mají celej rok co hrát a to nikomu neberu, ale pro spoustu lidí jsou to prostě nezajímavý hry, který by jako multiplatformní tituly měly daleko menší věhlas.
  • Já si po dlouhý době, co jsem na konzole nesáhl, koupil PS4 kvůli exkluzivitám, protože jich má fakt hodně, ale další generaci opět vynechám, protože mě za celou generaci zaujaly zatim jen 2 hry, z nichž jsem jednu ani nedohrál a to jsem si jich koupil asi 20. Původně jsem si chtěl koupit Xbox, takže mohlo bejt hůř, ALE to neznamená, že to musí bejt pro ostatní nutně zbytečný konzole, ty arogantní pi pi pikaču.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit