Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krasne popsane. Kdyz jsem cetl clanek a diskuzi k falloutu a bylo tam psano o Tower Defense, tak jsem se zhrozil. Potom jsem se podival na gameplay zabery a byl jsem v klidu, protoze to ma k nejakemu Tower Defense na mile daleko !
  • Zlatý hřeb? No nevím, dokud budou používat tuhle architekturu tak budou lepší než nvidia pořád jenom papírově

    Ano 390 je o trochu lepší než moje 970, která je ale momentálně taky levnější

    http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-390-vs-GeForce-GTX-970

    A 390X cenově srovnatelná s 980 taky není o moc lepší
  • wenceslaus
    Achjo - "čecháčkoství"? To mi nepřijde zrovna moudré, chovat se naprosto nekriticky a skákat radostí nad každou hozenou kostí.
  • Deus Ex: Mankind Divided: Docela mě mrzí typicky čecháčkovský popis redakce. Praha se objeví v AAA hře a zdejším redaktorům je to málo. "Za několik levně nadabovaných českých hlášek tvůrce rozhodně nepochválíme." A proč je sakra nepochválit a nemít alespoň trochu radost, že použili češtinu a Prahu ve hře? Mně se to hodně líbí. Taky tam mohli dát ruštinu nebo to celé nechat v angličtině, případně to přesunout do Berlína, he? Vypadá to, jako kdybyste se dokázali radovat jen na dovolené za 100 000 Kč. Redaktoři, nebuďte takoví věčně nespokojení pesimisti.
  • Jako fanouška série Fallout mě pochopitelně zaujal čtvrtý díl, ale bude to sandbox se slabým příběhem, proto jsem byl celkově z té prezentace zklamaný. Z těch ostatních her mě nezaujalo nic. Né že bych chtěl rýpat, ale je to vše tak nějak mimo moje herní preference. Ten nový Total War s orkama jde taky úplně mimo mě. Z tohoto ročníku E3 jsem zklamán. Za zlatý hřeb považuju asi oznámení nových r300 karet od AMD.
  • septicflesh
    'vražedné volání do služby'
  • Flash: ano je to jak vymáčnutí bědara a pořád je to lepší než co předvedli v doomovi, tam je to akorát vic, no jak to říct, flashy *3*
  • SoF ze mel tohle lepsi..heh..nenech se vysmat..dyt to tam bylo jako když si vymacknes bedara:)
    když uz tak třeba fallout 3, ten to mel celkem slusne udelany..
  • Uncharted 4, Deus Ex, Hitman, Horizon, Catalyst, DooM, Wildlands, South Park, Phantom Pain, Dishonored 2, Tomb-raiderka a NFS ... všechno hry, který bych si určitě rád zahrál a proto jsem rád, že existují a brzo vyjdou. Ostatní hry nejsou buďto pro mě nebo mě nezajímají. Kotoul Souls III muselo stopro potěšit spoustu fanoušků dodgeování a hráčů, kteří mají sklony ke kupování toho samého znovu a znovu (existuje pro to oficiální termín?).
  • kkING
    to nejlepsi hned ze zacatku Fallout 4 :-)
  • Flash: Soldier of Fortune 1 měl lepší dekompozici těl než to co ukázali v gameplayi dooma, to mají lidi tak krátkou paměť? *7*
  • walltar
    No já nevím, než to dělat takhle tak radši vůbec... Když si představím ty pořád opakující se cutscény (I když je pravda že cutscény se k motorovce přímo hodí) tak radši nic. Nebo jak to bylo v tom původním doomu... aspoň by to nebylo tak únavný.
  • No jo, doba kdy budes moct odrezavat z nepratel co se ti zamane ještě neprisla, na to jsou ještě technologie a hry obecne prilis nedokonale. tak se to resi takhle. me se to jak to je udelany v doomu 4 celkem libi, porad lepsi nez aby to působilo jako ze ho tou pilou lechtas a caka všude krev..jak byva zvykem jinde..
  • jsem nejdřív myslel, že linii řezu volí hráč ala MGR, když jsem viděl opakujicí se animace, stal se z toho takovej meh..
  • Klasicka moderni konzolovka, bud QTE nebo cutsceny vsude. A lidi tomu tleskaj.
  • Gordar
    A kde je Beyond good and evil 2, dělá se na tom ještě vůbec nebo Ubi zapomněl že to někdy oznámili ?
  • ID byli vždycky především o technickém zpracování - takže na to jsme (my = já, fanoušci ID/Carmacků) dost zvědaví, respektive na vliv odchodu původní vůdčí osobnosti a tak obecně (dále např. vliv Bethesdy). Doomu prostě nemůžeš odpárat kultovní statut přesto, nebo právě proto, že se drží "oldschool hratelnostních schémat", ale dost možná mu tento statut budeš moci odpárat, pokud bude hra zprasená po technické stránce...
  • Morraw
    Já se díky letošní E3 znova našel ve hrách od Ubisoftu a těší mě to. Ale jednoznačně vypíchnu jednu jejich hru - "For Honor". Akční a dynamický trailer mě hodně nabudil, neboť mám pro jakékoliv středověké souboje velkou slabost. Odklon od jejich klasického portfolia je plusem a Vandenberghe tomu dává tu správnou šťávu.
    Ale i z dalších her mám radost. Unavenost AC už opadla a jsem připraven se na podzim vhrnout na Unity a jsem zvědav, jak tentotkrát dopadne Syndicate. Ani ne tak kvůi slibům, které nedodrželi ani loni u Unity, ale spíše kvůli tomu, že se zaměří čistě na single. Division vypadá s výhradami dobře a uvidíme, co ještě ukáže. Ghost Recon Wildlands, South Park. I přes všechno jsem rád, že tu s náma Ubi je.
  • Trojka byla fail, doom je slavny diky predchudcum a k tem se hlasi i ctyrka.
  • Jak na games, tak na hrej.cz byla E3 zvládnutá na jedničku s hvězdičkou. Je fajn, že obě redakce dokážou k úplně stejnému tématu přistupovat docela odlišně a je tak zajímavé sledovat práci obou týmů. Výborný a velmi profesionální výkon. Žasnu nad tím, že vůbec něco jako herní novinář v takhle malé zemi bez peněz existuje a že může produkovat tak profesionální práci. *3*

    S volbou her souhlasím. Škoda, že více neukázali z té hry od Deana Halla.

    Star Wars: Battlefront je poslední šance, jak si to u mě může Dice napravit. Snad jim to vyjde. Zatím to vypadá velmi dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit