Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman
    U mě rozhodně vede Fallout 4 a nové Deus Ex, kde sice dubbing zněl jak sedlácí z české verze prvního zaklínače, ale nejsem hnidopich. Hra je doslova zase krásná a vypadá, že si zase s urovněmi a příběhem vyhráli, navíc Praha? Krásnej bonus.

    PS: Abych nezapomněl novej Battlefront vypadá taky skvostně ^^
  • Slušný výběr, určitě slušný. Pomalu začínám uvažovat, že koupím i xbone, když tam teďka je tolik halo a GoW her. Taky GR vypadá dost pěkně. Jinak uncharted absolutní pecka. Sem rád, že se warhammer dočká pořádné RTS, toto bude řádný total war (jen žádné dodatečné B&G DLC, to už chci ve hře).
    • Jack1947
      LoL "když tam teďka je tolik halo a GoW her" uvidíme jestli jich bude do konce stejně jako bylo na minulém Xboxu... ten naštěstí si můžeš pořídit... díky Xbone. Což u PS4 asi moc nehrozí.
      • wut, dyť udělali remastered starejch halo a udělaj aj gow. PS3 hry na PS4 netřeba, protože mám jak PS3 tak PS4. X360 jsem ale měl jen krátce, takže sem rád, že na xone udělali remastered her z x360. To se určitě bude hodit. Rád si na xone zahraju těch x dílů remasterovanýho GoW + jakýkoliv další díl co v budoucnu vyjde, to samé HALO.
  • Docela by mě zajímalo jak se na tom Games usnesli. Nějak se hlasovalo o každý hře? Nebo to jeden vymyslel a ostatní schválili? Snaží se v tom zohlednit aktuální fázi hry,její potenciál? Jak se projevila shovívavost k prezentaci (viz. square enix)? Ta evidentně není přímo úměrná kvalitě hry. Přijde mi hrozně důležitý mít ty hodnoty někde uvedený, takhle je to takový hrozně na vodě a vlastně se z toho nedozvím vůbec nic. Je to takový jako napsat nějakou rovnici a místo výpočtu napsat rovnou výsledek.
    • walltar
      Já bych řekl, že si sedli někde na sedačku, nebo na židle a domluvili se o tom co se jim nejvíc líbilo.
    • Zkus si udelat vlastni názor, pak ti všechno co jsi ted napsal prijde bezpredmetne.
      • Názor mám, nicméně nechápu tvůj příspěvek. Je bezpředmětný říkat cestu k nějakýmu výsledku? To je přece hovadina.
        • Jo..ja uz si zvykl ze me tu dost lidi nechape. třeba ti dojde casem:)
          • Taková dekadence... (jestli mi to dojde se nikdo nedozví, protože nevím co mi má dojít)
            • myslel jsme to tak ze když jsi schopny udelat si vypocet sam nepotrebujes aby ti ho někdo uvadel. A zaroven ti bude jedno jak ke stejnému nebo odlišnému vysledku dosli na games, protože na vypocet a vysledek mas uz vlastní názor.
  • MickeyMutant
    "Mankind Divided nás enormně zajímá bez ohledu na to, jestli ve hře figuruje Praha, Brno, Bratislava nebo Luka pod Medníkem."

    V tomhle bodě bych chtěl krotit autorovu bujnou fantazii. Brno samo sebou v žádné počítačové hře nefiguruje, nefigurovalo a nikdy figurovat nebude.
    • Pro úplnost si dovolím doplnit informaci, že v European Truck Simulatoru 2 je Brno lokace rovnocenná ostatním městům.
    • Sithard
      brno a jeho masarykuv okruh se objevilo ve spouste zavodnich hrach :-P
      • MickeyMutant
        Masarykův okruh je za Brnem, to se nepočítá. A to ještě záběry na trať štelujou od východu, aby jim to nekazilo panoramata.
  • Star wars battlefrone = veľmi malé mapy a hrozné ovládanie pri lietaní (ani sa nečudujem že nerobia space battles)
  • Uncharted 4, Deus Ex, Hitman, Horizon, Catalyst, DooM, Wildlands, South Park, Phantom Pain, Dishonored 2, Tomb-raiderka a NFS ... všechno hry, který bych si určitě rád zahrál a proto jsem rád, že existují a brzo vyjdou. Ostatní hry nejsou buďto pro mě nebo mě nezajímají. Kotoul Souls III muselo stopro potěšit spoustu fanoušků dodgeování a hráčů, kteří mají sklony ke kupování toho samého znovu a znovu (existuje pro to oficiální termín?).
    • septicflesh
      'vražedné volání do služby'
  • wenceslaus
    Koukám, že kritika F4 nedá redakci spát — to je roztomilé. Ale trochu působí, jako bych četl internetovou diskuzi a ne článek.
    • jaka kritika? vetsina lidi je spokojena, to jen tady par blbounu prudi:) Pamatuj, menšina je vždy nejvic slyset, Spokojeny člověk k tomu nemá většinou co rict.
      • Ja jsem spokojeny clovek a rikam Fallout 4 bude pecka. *14* *3* *1*
      • Magister_Peditum
        Doufám, že tedy nepatříš ke kritikům sérií jako je CoD, AC atd. *15*
        • Jo patrim k mensine kritiku CoD a AC..pocet lidi kterym se tyhle seriie libi je totiž podstatne vezsi nez skupina kterym ne. Ale chápu ze jsi si chtěl jen na me vypláznout jazyk u udelat vitezny oblicej, od tebe bych ani nic jiného necekal, pane magister.
          • Magister_Peditum
            No, já jen, když někdo mluví o pár blbounech a spokojené většině... A samozřejmě si neodpustím: *15*
            • Co je na tom tak zvláštního si priznat ze se mi nejaka hra libi a myslet si o lidech kterym ne ze jsou blbouni, jsme na foru games, tak to tady funguje. Nemá se smysl pretvarovat ze to je jinak.
              na korektni diskuze o nejake hre nechodim sem ale nekam kde se nevyskytuji podobni chytraci jako třeba ty, protože s takovými se bavit normalne neda, i když tady to je spis letitou atmosférou a holt to tady uz jinak nebude.vetsina lidi sem chodi takzvane s nabitym samopalem..ostrejma. takze si ho většinou beru taky:)
      • Asharak
        Chvála komukoliv za to, že ty menšiny existují *4*
  • Hm,a zadna pc exluzivka? *11*
  • Co konzooovka,konzole je tak silna,kolik si muze dovolit rozpocet materska firma(sony).Uz jen ten uncharted4 a Horizon,musi stat bambiliony.A Hallo5 na xbox one ani nemluvim.
  • Jako fanouška série Fallout mě pochopitelně zaujal čtvrtý díl, ale bude to sandbox se slabým příběhem, proto jsem byl celkově z té prezentace zklamaný. Z těch ostatních her mě nezaujalo nic. Né že bych chtěl rýpat, ale je to vše tak nějak mimo moje herní preference. Ten nový Total War s orkama jde taky úplně mimo mě. Z tohoto ročníku E3 jsem zklamán. Za zlatý hřeb považuju asi oznámení nových r300 karet od AMD.
    • Zlatý hřeb? No nevím, dokud budou používat tuhle architekturu tak budou lepší než nvidia pořád jenom papírově

      Ano 390 je o trochu lepší než moje 970, která je ale momentálně taky levnější

      http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-390-vs-GeForce-GTX-970

      A 390X cenově srovnatelná s 980 taky není o moc lepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit