Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Bethesda naznačuje představení nové hry, Fallout to prý není." - za mě díky všem Gekonům a Sulíkovu lidu, F3 mi stačil jednou. Další Fallout chci jen od Obsidianu nebo Black Isle. A teď hurá do nukleárních vod Wastelandu.
    • Nevím proč každý fluše na F3. Hrál jsem oba dva díly a myslím si, že patřím do škatulky starších hráčů :-) A k tématu: F3 nebyl špatný měl své mouchy, ale dokázal jsem cítit atmosféru světa falloutu. Byla to hra u které jsem strávil velice, až moc času a bavil jsem se. Jinak kdybych měl srovnávat F3 a Fallout New Vegas a staré díly, tak to vždy vyhrají staré díly..... ale takto se k tomu nedá přistupovat. Hold rok 1997 byl jen jednou a stejně, jako "radioaktivní spad" :D
      • Vegas byl oproti F3 rajskou matrou. Koupil jsem si F3, když vycházel. Systém V.A.T.S. se mi hodně libil + převedení do pohledu první osoby jsem taky v pohodě přežil a pár dalších drobností, jenže chyběl mi dostatek variability u questů, skoro žádný neměl překvapujicí finále nebo aspoň pointu, celkově málo lootu (z ohledem na to, že jsme ve škatulce RPG) rozhovory a humor na úrovni německé komedie, malý prostor na objevování, žádné větší ovlivňování děje, tupá inteligence, nulová atmosféra (začátek byl skvělý), technické chyby taky udělaly svoje, ale šlo to. Zkrátka, po prvních dvou dílech velmi slabý odvar, který nevylepšily ani přídavky, což DLC NV doplnily skvěle. Má nejhorší koupě po druhém dílu Kmotra. I tak naprůměr, vzhledem k tomu, co dneska vychází. Fallout 2 patří do mé TOP pětky her, takže očekávám, že si u Wastelandu přijdu na sve :).
        • uzivatel1982
          Tak osobně si myslím, že označit kmotra 2 za nejhorší koupi je dost zvláštní. U trojky bych to pochopil. Kvalitou jednotlivých dílů jsou si fallout a kmotr dost podobný. První díl veledílo, druhý díly rozšíření světa a myšlenek, a třetí hyenismus na jménu.
          • Myslel jsem Kmotr 2 - hru :), filmy miluji. Koupil jsem si ho, protože jsem čekal na druhou Mafii.
        • Ano i ne :) Šibalská odpověď. S něčím souhlasím s něčím ne. Jak se říká tisíc lidí a tisích chuťí. Já jsem ve F3 opravdu rád jen cestoval a nasával atmosféru a hlavně ve F3 se mi líbilo bratrstvo oceli. To ve Vegas to nebylo ono :( Ale jak se říká každý se něco najde, ale F2 to je hra na kterou se nezapomíná ! I když doufám, že se dočkáme novéhho Falloutu. Jestli se nepletu, tak ve F3 byl něco, jako úkryt pro Super mutanty :D :D Fakt úlet :)
          • Viktor_H
            "hlavně ve F3 se mi líbilo bratrstvo oceli." - které bylo totálním znásilněním a neporozuměním Bratrstvu oceli tak, jak bylo představeno v původních hrách... Což je pochopitelné, protože opravdové Bratstvo by se do čenobílé morálky a šestákové zápletky F3 nehodilo.

            Omlouvám se, musel jsem rýpnout. I'm off...
            • V pohodě :-) Chápu to, ale beru to jako fakt. Ono když to člověk vezme, až na samotné kosti, tak zjistí, že nové Fallouty již nemají co by měli mít. Je to hold těžké chtít něco znovu co se již nikdy nestane. A já to beru, tak že i menší přiblížení ke věci a k světu je dobré, a tak znásilnění F3 mi nepřipadal. Byla to dobrá hra, ale nemůže soupeřit se starými Fallouty ./ to nejde.
  • Já jsem taky pro novou značku, jednoznačně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit