Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako fanoušek Falloutu prosím Bethesdu, ať už značku Fallout neničí a nevydávají další lejno alá Fallout 3 a New Vegas.
    • smejki
      Jako fanoušek Falloutu bys mohl být schopen rozeznat klíčové charakteristiky značky a tím pádem neplivat na FNV, neboť využívá totožných designových postupů jako staré díly *2*
      • Kdyby vyuzivali stejny design, tak to udelaji jako pohled z vrchu. Mohli klidne vybudovat lepsi grafiku, pridat nejake mechanismy, ale v jadru to mohli nechat jak to bylo tedy jako 1 a 2 :)
        • O to nejde, fallout (1&2) = predevsim naprosto jedinecnej a genialni system perku. V F3+ jsou ti vsechny "perky" nanic. Odinstaloval sem ho potom, co sem prvni pistolkou kterou sem nasel ustrilel supermutanta ... blah.

          Mozna kdyby se to nejmenovalo fallout, nehodnotil bych to takto, protoze to fallout vazne neni, ale pokud mi nekdo tvrdi, ze je, tak moje hodnoceni = je to ke zbliti.

          Jak udelal v F1&2 radost kazdej dalsi postup, kdy si hodil body do schopnosti a hned to bylo sakra znat ... Ve finale sem mel sniperku s pravdepodobnosti 98% do oka ... prakticky automatickym critem ... ;D Nebo sem umel vykecat kazdymu diru do hlavy ... a to az tak, ze mi prodal a koupil to odeme draz nez mi to prodal ;D ...
          • "98% do oka"

            Orly?
        • smejki
          anebo mohli nechat stejný rozlišení a barevnou paletu *15*

          změna kamery znemožnila jedinou věc - tahové souboje. Dovoluji si tvrdit, že těžiště Falloutu nedlí v soubojích. Kdyby ano, Fallout Tactics by byl splněním mokrých snů komunity.

          Myšlenkové cvičení: kdyby byl Fallout 3 naprosto stejný, jen by měl high angle kameru, isometrickou (nebo shodně s F1/2 kosoúhlou) projekci a tahové souboje, byl by to najednou dobrej Fallout? Pokud tvoje odpověď zní "Ano", ceníš si na Falloutu krávovin a podružností, který jsou k nalezení v milionu dalších her. Tohle neplatí u FNV, protože kdyby tohle měl, byla by to hra shodná se starými díly. Dokonce by byl v některých ohledech blíž Falloutu 1.
          Závěr: Na kameře, technologii a podružných systémech nezáleží.

          Pozn.: Taky nepíšu že veškerý design je totožný, protože design je všeobjímací pojem. Takže abych byl konkrétnější - world- level- a questdesign jsou vybudované zcela totožně, s drobnými posuny v rámci konceptu (jako je třeba existence významného centrálního semi-hubu - Vegas).
          • palcov
            FNV jsem nehrál (odpuzuje mě 3D), ale oddělovat design od grafiky/kamery.. je to možná logické, ale grafika a kamera už vytváří určitý dojem a dojem ze hry se už počítá. Určitý typ grafiky/kamery se hodí pro určitý typ her. Z toho důvodu např. myslím, že 3D není vždy krok dopředu, aneb stejně kvalitní může být 3D i 2D RPG. No, jak to po sobě čtu, tenhle názor vlastně podporuje obě strany sporu :D
        • Viktor_H
          "Kdyby vyuzivali stejny design, tak to udelaji jako pohled z vrchu." - Design hry =/= jenom kamera...
      • fnv byl skvely simulator chozeni pustinou, šel jsi 15 minut pouští a narazil na jednoho mravence gg. to je vyhoda a současne nevyhoda neizometrickych rpg, všechno je moc daleko
        • smejki
          needz moar schootüngz!
  • Co je to traser?
    • TheGGG
      traser, je vylepšná verze taseru. Když tím někoho střelíš tak ho ku*evsky z(t)rasuješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit