Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele sednu si ke hre abych se odreagoval.ne abych tam zil svuj zivot.pokud chcu neco komplexni,ctu knihu.ve hrach nehledam zadnou realitu.
  • divím se že stvou mizivou schopností čtení textu, si schopnej tu hru vůbec hrát
  • to sou kecy
  • ja uz mam season pass objednaný a jestli jsem proto děcko, že hraju fallouta 4 tak fáájn. Ať jsem :D Rád se za ty prachy vrátím do dětských let a užiju si výbornou hru, která právem získala 3 místo v kategorii game of the year na game awards 2015. Nu a názory haterů a dalších pi*usů jsou my volnýýý :D
  • No nevím, vypadá to, že tohle je první a poslední várka zároveň, nikde jsem nečetl, že by měly být nějaké další DLC.
  • Tilwaen
    Season pass má prý od března zdražit skoro na dvojnásobnou cenu, tak je podle mě lepší to do dvou týdnů pořídit. Těžko říct, kdy bude celá kolekce ve větší slevě, která ten rozdíl 20€ vyváží.
  • Děti budou nadšené a já si s dovolením raději zase zahraju první dva Fallouty...
  • Neblazni cece ... ses v postapo svete, kde lidi pouzivaji plasmovy zbrane, ale neumej vyrobit strelnej prach. Jak by mohli zvladnout jezdit treba aspon na ty dvouhlavy kгave? To nejde ...

    A tvurce (jako uz u 5 predchozich games) neni schopen vyresit ani tak trivialni vec, aby ta kгava nelezla po zdech a strechach baraku.

    ***
    A admin tohodle fora je debil, protoze tu nejde napsat ani kгava.
  • A pak odstraneni toho trapnyho limitu, kdy kdyz chces postavit opevnenou vesnici tak to vlastne vubec nejde ... bohuze spravit to, aby na sebe teba zed navazovala ... tohle umely hry pred 20 lety.
  • Oplatí sem mi koupit season pass teď (30e), když si chci do pul roka koupit celou hru?
  • Ty budes asi trochu jednodussi, vid?
  • Dejte to za 100. Děcka vám to urvou i s rukama stejně. A hlavně zvětšete šipku, za kterou se má běhat. Jinak to neni hratelný.
  • poveldy bych zrovna nerekl :D :D :D ale jako je to tam, k vzteku obcas, ale je :)
  • Tak naprostym zakladem je Full Interface Dialogue mod, ktery misto tech odpovedi jako "Sarcastic, Yes, No" apod. zobrazi uplne celou vetu kterou po kliknuti reknes. Kdo nehraje s timto tak o hodne prichazi.

    Pak dalsi na prehlednejsi a vetsi inventar, uprava HUD, lepsi staveni objektu apod., proste vsecko co melo byt ve hre uz od zacatku a davalo by to smysl

    *7*
  • kdo chce ten koupi.kdo ne ten stahne a pujde pindat jak to stoji za hovno.ten hate na Bethesdu nechapu.prinasi hry na mnoho hodin.investice do jejich her me nikdy nesklamala.
  • možno už tie buggy, ktoré sú mnohé priamo v bethesďáckom engine už len proste neregistruješ. Taká veľká hra sa bez buggov ani nedá urobiť. mne napríklad pri falloute 3 až tak nevadili, ale to neznamená, že tam neboli veci ako lietajúci deatclaw a podobne.
  • Tilwaen
    Oproti Skyrimu mi svět Falloutu 4 přijde mnohem menší a nahuštěnější, téměř kamkoliv se pěšky dostaneš za stejnou dobu, kterou potřebuješ na to, aby ses ve Skyrimu někam dostal s koněm. A když už se chceš moc něčím svézt (byť ne kamkoliv), můžeš si zavolat Vertibird *4*
  • Pláče nás víc už od té doby, co koupila práva Bethesda. Je nás hodně, co když vidíme licenci na Fallout či Call of Cthulhu a ozubené kolečko Bethesdy, zkřiví se nám obličej a slzy jako hrách se nám začnou koulet po tvářích... od toho osudného roku nosíme při ruce kapesníky. I John Wayne se obrací v hrobě z toho bezpráví.
  • Až jednoho dnes začnou padat atomovky, tak doufám, že ta úplně první spadne Bethesdě do kanceláře
  • v lost alpha se ty kary povedly https://www.youtube.com/watch?v=eoPCNrAsigw

    v F4 - pokud maj problem naprogramovat normální káry - by mohli použít prostě už naprogramovanyho koně ze Skyrimu, přeskinovat a je to... nevim v čem maj hoši z Beth furt problém :( podle mě kůň by tam sednul skvěle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit