Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plaťte za hry, které chcete hrát, neplaťte za ty, které nechcete ;)
  • A je to tady další z řady wowkileru který v mmo světe neuspěl. Ale není se Čemu divit, jelikož kdo se o tuto hru alespoň trochu zajímal již dopředu věděl, že to takhle dopadne prostě je to další mmo-sh*t hra v propadlišti dějin a přitom stačilo málo udělat další pokračování po Skyrim.
    a na celý sh*t teso se vys...
  • Jason_dinAlt
    Jak to tady tak čtu, tak mě nemusí mrzet, že jsem se po létech zase vrátil k World of Warcraft. Za ty čtyři roky jsem z něho odešel, jsem nenašel žádnou jinou hru, která se mu alespoň trochu rovnala. Po předchozích zkušenostech, když slyším u ještě nevydané hry oznčení "wow killer", tak se jen směju pod vousy.Očividně ani TESO nezabodovalo.
    • Pro lidi, které nezajímá pvp a mají rádi propracovaný příběh, je ještě zajímavou možností LOTRO.
      • To jiste je, lotro i uzasne vypada, jen ho budes hrat jako singl, coz je u mmo trochu problem. On je to problem vsech mmo, ale u lotro diky rozsahlosti sveta etremne vynikne.

        Kuprikladu kdyz vemes RIFT, tak tam potkas par newbee postav v zakladnich lokacich, od lv20+ uz mas problem nekoho potkat, ale v puvodnim svete to jeste jakoz takoz ujde. V lokacich pro lv 50+ nepotkas ani nohu. Aktualne je pomerne zalidnino v Nightmare Tide lokacich (60+). A to mas jeste pomerne kliku v tom, ze rift umoznuje posun lv postavy jak dolu, tak i nahoru (dolu libovolne, nahoru te to posle trebas do dungeonu). Presto budes v random fronte cekat klidne par hodin nez se posklada aspon 5 lidi. Nedej boze ze bys chtel jit neco konkretniho kvuli qstu.

        Presne stejne na tom je i wowko, do lv20 jeste ses vetsinou v oblastech hlavnich mest, kde sou i lidi, ale jakmile se presunes vejs, nikde nikdo. K lidem se dostanes az kdyz se priblizis na max lv.

        Jiste, ve vetsine pripadu si qsty muzes odsolovat pozdejs, az budes o 10lv vejs.
    • ESO bylo propadák (úspěšností, ne financemi - nasadili takové ceny že už mají cenu hry zpět), protože, ano, se pokoušelo udělat "wow-killer", ale hra 10+let stará koncepčně a 6+let stará technologicky prostě díru do světa neudělá ikdyž má takhle drahou licenci jako je ES. Nevidím důvod proč hrát pekelně drahou kopii WoW, když je 1.) okopírovaná špatně 2.) není ani zdaleka tak napatchovaná a vybalancovaná.
      • meleš nesmysly očividně nevíš kde ta hra teď je a v jakym je stavu, a ani to že je uplně zaměřená jinam .. je to zatím nejlepší pvp co kdy bylo.
      • Jason_dinAlt
        Hlavním a těžko zpochynitelným atributem kvality hry je její zábavnost. Všechny ostatní parametry jako třeba kvalita grafiky, stylizace, stáří koncepční nebo technologické je z tohoto úhlu pohledu naprosto irelevantní.
      • Bych rek, ze sou spis tezce v minusu, protoze MMO se zaplati (pokud je uspesna) tak po 2-3 letech provozu. Samo, zalezi na uvodni investici, ale tohle nepatri lezi levne projekty. Trebas u swtor se odhaduje (protoze naklady nikdo nezverejnil) ze se to muze zaplatit tak nekde po 5-7letech.
        • ESO prý stálo 200 milionů dolarů (a neb efektivita v akci!), a prodalo odhadem 1,5 milionu kopií po 60 dolarech kus. Už jen z prodejů hry je půlka zaplacená, teď si spočítej rok předlatnýho s průměrným počtem hráčů tak 400 tisíc * 10 dolarů. Vychází to +- zaplacený.
          • Aha, ty sice zvladas pocty prvni tridy ZS, ale druhy uz ne ... tak si z tech 60ti dolacu vem realny zisk nekde kolem 10, a budes na +- realnych cislech.
          • A pocita se do tech 200 milionu i ta obri reklama ? ta sama musela vyjit na dalsich par milionu.
  • Takže změna obchodního modelu z Pay-To-Play na model Buy-To-Play + Pay-To-Win(co si budem povídat, DLC gear bude -To-Win, jinak by to DLC neprodali), to je odvážná kombinace - ještě jsem neviděl hru která by chtěla po hráčích platit dva platební modely najednou.
    • Ja uz takovych par videl, a nikdo je nehraje.
    • A to jeste zapominas že už od zacatku to bylo Pay to win. Protože kdý sis jen koupil hru a mesice k tomu tak je to malo aby jsi skutecne vyhral musel sis zaplatit imperial edici.
      A ted je to Free to play kdy si musis zaplatit hru a aby te to bavilo tak si musis platit mesicne stejně, protoež jinak nebudes mit na nove dlc ktere prida nejsilnejsi brneni ve hre a nebo si ho samostatne koupit za 500 a ty to DLC (pacthe) budou vychazet každej mesic. A nakej cas na to opravit celou tuhle strasnou hru a pridat nejake opravdu uuzitecne veci na to už davno nebude cas :)
      A v roce 2016 budeme cist zpravu, že už nebudou financovat servry a teso konci :)
  • Za 5 stovek je to v pohodě. Já jsem virtualni turista a chci si minimálne projít ten svět. Mám rád svět TES. A jestli me to nebude bavit? no a co. V pátek nepůjdu do knajpy ;)
    • Právě jsem si to za těch 5 stovek koupil, mám měsíc zdarma.. Tak snad budu mít i nějaký náskok od toho března.
      Nedávno jsem konečně dohrál starý Daggerfall (pomocí návodu). Mám tak za sebou všechny Elder scrolls hry. Nečekám od TESO zázraky, ale minimálně questy a vývoj postavy jsou tam prý v poho, na těch pár měsíců to snad zabaví..
    • Veskoslav
      Dá se sehnat i za 300 krabice.
    • Ale jo, krajinky hezky, mesta teda udelany dost odflaknute. Dungy vypadaji jeden jako druhy, jen treba jinak barevny, ale stejna archutektura. Spis se radsi toulej krajinou, mohu-li doporucit.
      • Na ty krajince je smutny, ze za kazdym rohem je "zed", za kterou bud nevidis nebo nemuzes (pripadne te "neco" neviditelnyho sezere). A hra, kde by clovek cekal, ze ztravi znacnou cast v sedle, pricemz kun je pomalu nejdrazsi vybaveni ktery se da koupit ... zato je na kazdym rohu teleport ...

        Kdyz sem to zkousel, tak zdaleka nejtragictejsi ale bylo, ze neslo hrat s lidma. Coz je u MMO jaksi celkem podstatna vada. Kvuli fazovani sveta proste kazdej videl neco jinyho.
        • S tou "zdi" je to fakt a s tema lidma taky, v zasade neexistuje zadna taktika boje, vsichni zergujou vostosest, coz je dano i tim, ze napr. mag muze mit tezkou zbroj a 2 mece a tak nejsou moc jasne role. Na druhou stranu je kolikrat lepsi hrat sam a jen obcas jit s nekym do party, protoze...vy vite proc ;)
      • Přesne to mám v plánu.Města mě neba. na to mám GTA V
  • za tyhle shity by oni meli platit hracum za to ze to hraj *1*
  • Chápu to dobře, že pokud si koupím hru teď s měsíčním hraním grátis tak po uplynutí této lhůty si prostě cca měsíc počkám a toho 17. března to začne zase nornálně fungovat?
    • Přesně tak.
  • Já s tím problém fakt nemám :) jediné co mě trápí je ten DLC...jinak nevidím důvod, proč nejet jako GW2...plus sám neřeším nějaké bonusy 10% to je useless :)
  • Bych to videl tak, ze tuhle zmenu drtiva vetsina lidi odignoruje, a do leta je to ke stazeni gratis. Ona si to totiz pomerne velka spousta lidi koupila, a predplatny uz neplatili, protoze uz behem toho mesice jim doslo, ze je to sht.
  • grafika - lacnota, herí mechaniky - lacnota, ovládání - lacnota = ready for console release

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit