Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • problem je že špatnou hru nikdo nebude hrát ani zadarmo, kdežto za dobrou hru není problem platit
    • Hnisavec
      a preto sú tie najznámejšie hry najviac pirátené....
      • species
        Pochop uz jednou ze ta statistika pirateni her je uplne mimo, jsou lidi co pouzivaji warez jako demoverze.

        Nebo proste musis jen prudit za kazrou cenu?
        • jenze tech lidi je tak 1 %. timhle argumentem se vetsinou snazi zlodeji ospravedlnit svoji kradez.
          • species
            Pirateni neni kradez. Nicmene muzu poprosit o zdroj ty statistiky? Pac ani ja bych si netroufl rict kolik takovych lidi je a to sem jeden z nich.
            • Je to kradez v pravem vyznamu toho slova. Neni to trestny cin kradeze dle trestniho zakona, ale to neni ani napriklad kradez rohliku v obchode.
            • jenze to je prave omyl, sice to tak plati u hudby a filmu, ale na software se tahle "vyjimka" ze zakone nevztahuje, takze stahovani softwaru (na ktery nemas zakoupenou licencu) je VZDY nelegalni
            • Jack1947
              Krádež to není, maximálně to autorské vlastnictví se tím poruší... http://business.center.cz/business/pravo/zakony/autorsky/cast1h1.aspx

              Jak může být krádež vyhodnocena jako něco co vlastně ani reálně neexistuje. Dobře to už je drobátko přehnané myslím že větší krádež , je že si někdo ukradne z tvého účtu peníze nebo že ti někdo odcizí předměty z účtu u hry, které stojí v reálu i několik set tisíc.

              Myslím že to je zbytečné tady rozebírat a v čr platí že pokud to nesdílíš tak tím nic neporušuješ, aspon u filmú a hudby hra je software no... tam to bude obdobné.

              To je právě diskutabilní a v zemích se to liší, takže jsem si nebyl jistý. No a stále jsem jaksi na pochybách. *7*
              • Reakce na příspěvek:

                U software to neni podobne u software se neplati autorske poplatky. A autorske poplatky maji jiny smysl nez legalizovat piratstvi.
            • je to poruseni autorskeho zakona. v bezne mluve se tomu rika kradez. stejne jako si nekupujes hru, ale jen licenci na jeji vyuzivani, ale stejne kazdy rekne "koupil jsem si hru". Je hezky jak se snazis ospravdlnit svoji KRADEZ tim, ze tu argumentujes, ze si hru jen "zkusis". Zkus konzole, tam nic zkouset nemusis...
        • Jack1947
          Co sis myslel s pána hnisa se stává suverentní opus Games. Uvidíme jak dlouho mu to vydrží... dávám mu rok. *3*
          • Pisal som ze koncom februara odchadzam do Sydney...uz poseckaj mlady princi...este mesiac
            • species
              me se hrozne libi jak na slovensku snad nemate ani asfaltovy silnice ale vidlak jsem tady ja, zajimavy
            • Chod tam hodne do kavaren, treba se zadari.
            • Chim
              Co pod Tatrami a v české kotlině zavrhováno jest, to jistě bude mezi klokany opěvováno. Doufejme že nebudeš mít přístup k internetu.
            • Jack1947
              O.O co budeš dělat bez games... nebojím se že by tě nějaký podobně afektovaný jedinec nebo možná i více roztrojených jedinců nenahradilo. *4* Takže jsem v klidu.
            • v sydney asi nemaju internet:D
              • species

                Reakce na příspěvek:

                Velke mozky mysli stejne, nicmene ono je to jinak, on jen potreboval nejak rict ze se stehuje do zahranici pac pro tak malyho a omezenyho cloveka jako je on je to velka udalost.
            • species
              Jo no vlastne v sydney nemaj internet.
              • Reakce na příspěvek:

                Bude ale tam budem mat ine starosti a nechcem skoncit ako ty...zavistlivy zakomplexovany vidlak co sa v detskej izbicke za PC nadzgava pastikou a rozkami...
            • Dogkiller
              Tam z tebe budou mít radost.
  • Systém financování nic nezmění na tom, že je to špatný MMORPG.
  • Nečekaně...
  • seprah
    Ta hra sice není žádnej skvost, ale když jsem zkoušel betu, docela mě bavila, jen prostě nebyla tak dobrá, abych za ni chtěl platit měsíčně. Jednorázové zaplacení mi vyhovuje, aspoň se nějak zabavím, než vydají další SP díl.
  • Další WoW Killer zkapal lol. Už nemá smysl ty mmošmejdy ani sledovat..
    • WoW forever!
      nezapomene *14*
  • Co čekali, když za tohle zavedli měsíční poplatky? Tamagoči?
  • Veskoslav
    Takový model měli mít od začátku. Kosmetické prkotiny a některé věci za herní měnu, zbytek automaticky v rámci koupě jako to má Guild Wars či Secret World.
  • Osobně toto považuji za výborné řešení. A hned jak bude hra někde v akci, tak jdu do ní.
  • Tahle hra se fakt vůbec nepovedla a obchodní model byl natolik agresívní, že nečekám nicmoc od změny. Sice tedy nebude nutné platit měsíční poplatky, ale čekám na nějaké to velké ALE. Vůbec bych se nedivil výrazným výhodám pro ty, co platí měsíční poplatky.

    U mě je ESO nejhorší MMO a největší zklamání v životě, pokud jde o hry. Nikdy jsem neviděl takové plyvnutí do obličeje fanouškům TES. Zároveň jsem nikdy neviděl agresívnější komunitu fanboyů, z kterých mimochodem už mnoho ukončilo hraní ESO, což mě fakt pobavilo.
  • Francis
    Nikdy by som si nekúpil hru, za ktorú musím každý mesiac platiť. NIKDY.
    • A v krčme každý mesiac predrbeš 100€, a prefajčíš ďalších 100€ a 12€ za hru by si neplatil. No sú i takí.
      • Francis
        Objednas si 1 pivo a zaplatis ho raz, alebo platis stale rovnaku sumu, kym ho nedopijes?
        • Rejsek
          Proc to furt srovnavate omg?! Oboji je to zabava. Rvat prachy do hry ma stejny smysl jako chodit chlastat. Proc se kazdy potrebuje verejne ujistovat, ze ve sve uvaze neni sam. To si nejste jisti sami sebou? Skoda ze nestuduju psychologii, tohle je totiz uzasny matros na diplomku.
          • To je diskutabilní, pro mě hrát - dobro, chlastat - zlo
            • Rejsek
              Všeho moc škodí *3* A obojí je ve správné společnosti příjemné. Nic víc, nic míň.
    • Dogkiller
      Tak to jsme dva.
      • tak to jste kkti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit