Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chápu to dobře, že pokud si koupím hru teď s měsíčním hraním grátis tak po uplynutí této lhůty si prostě cca měsíc počkám a toho 17. března to začne zase nornálně fungovat?
    • Přesně tak.
  • Já s tím problém fakt nemám :) jediné co mě trápí je ten DLC...jinak nevidím důvod, proč nejet jako GW2...plus sám neřeším nějaké bonusy 10% to je useless :)
  • Obecně se mi B2P model líbí, přídemi fér za hru zaplatit, ale pak už mít všechno v základu zadarmo, stejne jako to ma TSW, podobné i LOTRO. Základní hra nyní obsahuje stovky hodin hraní za cenu normální hry což je fér. F2P je otravné ruznýma agresivníma omezeníma např SWTOR a pod.
    O tom zda je hra dobrá nebo ne to už zaleží na idnividuálním vkusu každého.
  • Milujem tych ludi (myslim vseobecne), ktory este pred par mesiacmi odsudzovali tu hru ze je to uplna kravina a ze si to v zivote nezahraju ani keby ich presiel kamion, a zrazu bum je to F2P alebo lepsie povedane P2W, a zrazu tu hru vychvaluju do nebies *1*
    • species
      Kdo prosimte? Exkrement zustane exkrementem at uz ho obalis jak chces
      • Pethulla
        ale když ho zabalíš do pěkného obalu, tak ti ještě lidi utrhnou ruce.
  • Jack1947
    Pozor co když by využily B2P s mikrotransakcemi to už by si dovolily až moc. Když si hru koupím nečekám že bych si ještě mohl dokupovat za prachy další blbosti... no možná tohle se ani nevyužívá.
    To je tak možná u předplatitelského WOW...
    • Co? Ty musíš na něčem jet, to není možné. Já jsem ještě neviděl B2P model bez mikrotransakcí, sice si tam kupuješ blbosti, které nakonec na konečnou hru zas takový vliv nemají, ale kupuješ si je. Proč to srovnáváš s wowkem, které je založené na měsíčních poplatcích? (a kromě těch tam je ještě i shop, ve kterém si za mikrotransakce můžeš koupit nějaké ptákoviny)
      • protoze je rtard ?
        • Rejsek
          Nee Jack je LMD.
  • Plaťte za hry, které chcete hrát, neplaťte za ty, které nechcete ;)
  • A je to tady další z řady wowkileru který v mmo světe neuspěl. Ale není se Čemu divit, jelikož kdo se o tuto hru alespoň trochu zajímal již dopředu věděl, že to takhle dopadne prostě je to další mmo-sh*t hra v propadlišti dějin a přitom stačilo málo udělat další pokračování po Skyrim.
    a na celý sh*t teso se vys...
  • Jack1947
    Tak ne F2P ale P2P... zajímavé vskutku. *7*
    • Neni to P2P,ale B2P model. Nedelej z toho senzaci.
      B2P model je podle me pro hrace ze vsech "freee" modelu ten nejlepsi.
      • Jasne, 3x mesicne nutnost dokupovat novej obsah, abys moh hrat, to se vyplati. On je totiz rozdil, kdyz nekdo vydava novej obsah 2x doroka, a ma to tak i deklarovany jako politiku, a neco jinyho, kdyz ti vyjde naka blbost co tejnden.
      • Jack1947
        Já myslel Paidtoplay ale tenhle termín se moc nevyužívá.

        Jakou senzaci? já myslím že to moc lidí nečekalo hodně tomu už od začátku přálo F2P a koukněte na GW ty si tenhle standart udrželi už drahnou dobu... tedy by to s trochou štěstí mohlo tady být podobné. (Samozřejmě pro určitou sortu hráč)), nesrovnává se nesrovnatelné.
        • Ale model Pay to Play neni to same co Buy to Play.
          Vetsina lidi ma v techto terminech chaos a ani ja si obcas uz nejsem uplne jisty,protoze diky internetu mnohdy terminy samy od sevbe tak nejak prebiraji jine vyznamy.
          V kazdem pripade B2P=model kdy si hru koupis a veskery obsah ve hre mas zdarma bez omezeni,bez hloupych mensich batohu,inventare,banky.... Platis jen za datadisky.
          • Jack1947
            Ok, psal jsem paid což je totožné s Buy... ale to je jedno, dál bych to už nepitval at tu neteče zbytečně... hněv. *3*

            Nejsem naštvaný jen nechci aby se tady zbytečně rozmazávalo to jak píšeš... ok termín Paidto play není ten jsem možná vymyslel já sám *2* , to nic nemění na tom co jsem napsal.
            • Ty jsi nastvany? *4* Ja uplne v pohode diskutuji:)
              V kazdem pripade jsem si myslel ze jsi se preklepl a pouzil jsem pana googla a zadny temin PaidtoPlay mi to nenaslo.
              Ale mas pravdu. To uz je jen slovickareni. Takze s tebou vlastne souhlasim
    • sugyn
      Peer to peer?

      Mne vlastne tohle rozhodnuti neprekvapuje. Uvodni nadseni opadlo, tak ze hraci nyni se zacinaji ptat "Za co vlastne platim?".
      • Jack1947
        Je to lepší než jsme čekali, akorát nevím jak dlouho jim to vydrží... F2P je dneska totiž hrozně moderní.
  • Takže změna obchodního modelu z Pay-To-Play na model Buy-To-Play + Pay-To-Win(co si budem povídat, DLC gear bude -To-Win, jinak by to DLC neprodali), to je odvážná kombinace - ještě jsem neviděl hru která by chtěla po hráčích platit dva platební modely najednou.
    • Ja uz takovych par videl, a nikdo je nehraje.
    • A to jeste zapominas že už od zacatku to bylo Pay to win. Protože kdý sis jen koupil hru a mesice k tomu tak je to malo aby jsi skutecne vyhral musel sis zaplatit imperial edici.
      A ted je to Free to play kdy si musis zaplatit hru a aby te to bavilo tak si musis platit mesicne stejně, protoež jinak nebudes mit na nove dlc ktere prida nejsilnejsi brneni ve hre a nebo si ho samostatne koupit za 500 a ty to DLC (pacthe) budou vychazet každej mesic. A nakej cas na to opravit celou tuhle strasnou hru a pridat nejake opravdu uuzitecne veci na to už davno nebude cas :)
      A v roce 2016 budeme cist zpravu, že už nebudou financovat servry a teso konci :)
  • Kr.Pa
    Dávám půl roku na F2P
    • Model Buy to Play je pro hrace mnohem,mnohem lepsi nez jakykoliv F2P. A spousta her ho praktikuje(krome Guild Wars treba The Secret World). A je vyhodny i pro vydavatele,protoze ani tento model neni nepristupny mikrotransakcim. Takze pokud to skutecne bude B2P (kup hru a mej pristup ke vsemu ve hre bez hloupych omezeni,mimo novych DLC),klidne se do hry vratim podivat.
      • Vis jak to bude vypadat? 3x mesicne placeny DLC, takze ve finale zaplatis vic, nez kdybys paltil mesicne.
    • Krescz
      to rikali i pred pul rokem *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit