Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraje to jeste nekdo? Me by zajimalo, jestli uz tam udelali aukci nebo je to tam porad
    reseny jen prostrednictvim tech obchodnich guild? To byla hrozna kktina a me jako craftera to odradilo. Mimojine...
  • Obecně se mi B2P model líbí, přídemi fér za hru zaplatit, ale pak už mít všechno v základu zadarmo, stejne jako to ma TSW, podobné i LOTRO. Základní hra nyní obsahuje stovky hodin hraní za cenu normální hry což je fér. F2P je otravné ruznýma agresivníma omezeníma např SWTOR a pod.
    O tom zda je hra dobrá nebo ne to už zaleží na idnividuálním vkusu každého.
  • Tahle hra se fakt vůbec nepovedla a obchodní model byl natolik agresívní, že nečekám nicmoc od změny. Sice tedy nebude nutné platit měsíční poplatky, ale čekám na nějaké to velké ALE. Vůbec bych se nedivil výrazným výhodám pro ty, co platí měsíční poplatky.

    U mě je ESO nejhorší MMO a největší zklamání v životě, pokud jde o hry. Nikdy jsem neviděl takové plyvnutí do obličeje fanouškům TES. Zároveň jsem nikdy neviděl agresívnější komunitu fanboyů, z kterých mimochodem už mnoho ukončilo hraní ESO, což mě fakt pobavilo.
  • Pilgrim66
    Upřímně, na to jsem čekal, takže ESO zkusím poprvé od bety.
  • Veskoslav
    Takový model měli mít od začátku. Kosmetické prkotiny a některé věci za herní měnu, zbytek automaticky v rámci koupě jako to má Guild Wars či Secret World.
  • Systém financování nic nezmění na tom, že je to špatný MMORPG.
  • B2P model mi nevadí. Čo mi ale vadí je to dokupovanie nekozmetických vecí. Už to vidím ako to bude, s klasickými prídavkami to pôjde pomaly a aby z ľudí vycucali viac peňazí tak budú vo väčšom prinášať nové platené DLC oblasti. A potom táto zóna je pre teba neprístupná, lebo si nezaplatil. Som zvedavý po pár mesiacoch aká bude odozva na tento ich model.
    • Presne, proste p2w. Potesi specielne ty platici. uz to vidim jak zivy. Oni se totiz neplatici hraci do hry pousteji predevsim proto, aby ti platici meli s kym hrat. A opravdu je nadchne, kdyz se jim povede po dvou hodinach poskladat grupu, aby se nasledne zjistilo, ze polovina lidi nema koupeny nejaky DLC a tudiz nemuzou hrat.

      Jinak ja to vidim tak, ze to je jen takova salamova metoda, proste si rekli, ze kdyz uz nic, zkusej jeste prodat aspon par tisicovek ks hry ... a za par mesicu to otevrou uplne.
  • Jack1947
    Pozor co když by využily B2P s mikrotransakcemi to už by si dovolily až moc. Když si hru koupím nečekám že bych si ještě mohl dokupovat za prachy další blbosti... no možná tohle se ani nevyužívá.
    To je tak možná u předplatitelského WOW...
    • Co? Ty musíš na něčem jet, to není možné. Já jsem ještě neviděl B2P model bez mikrotransakcí, sice si tam kupuješ blbosti, které nakonec na konečnou hru zas takový vliv nemají, ale kupuješ si je. Proč to srovnáváš s wowkem, které je založené na měsíčních poplatcích? (a kromě těch tam je ještě i shop, ve kterém si za mikrotransakce můžeš koupit nějaké ptákoviny)
      • protoze je rtard ?
        • Rejsek
          Nee Jack je LMD.
  • fluffy
    Myslim, ze tato zmena je rozumna. Autori si zrejme uvedomuju, ze ak by takto nedorobena hra dostavala mesacne poplatky tak tym odradia spustu hracov.

    Aj posun konzolovej verzie na cerven je rozumny. Maju cast odladit to co nefungovalo a pripadne prerobit rozne neprijemnosti. Je sice otazne, ze aj ked odstrania bugy tak ze ci GAMEBREAKING mechaniky ostanu..(akoze hrate quest s random ludmi ktorych vidite a nie so svojimi znamimi a ktory vam este beru loot..., alebo ze cena za kona je tak prehnane velka ze ho vlastne nikto nema a pod.)

    Ak opravia aspon vacsinu a zrusia predplatne tak si to mozno zahram... uprimne po recenzii na PC som sa vobec nechystal. Takto to aspon zvazim este.
  • Milujem tych ludi (myslim vseobecne), ktory este pred par mesiacmi odsudzovali tu hru ze je to uplna kravina a ze si to v zivote nezahraju ani keby ich presiel kamion, a zrazu bum je to F2P alebo lepsie povedane P2W, a zrazu tu hru vychvaluju do nebies *1*
    • species
      Kdo prosimte? Exkrement zustane exkrementem at uz ho obalis jak chces
      • Pethulla
        ale když ho zabalíš do pěkného obalu, tak ti ještě lidi utrhnou ruce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit