Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Když sem se dočetl že to bude BFG Edice tak sem se začal těšit že k tomu bude malá maketa Big F,ucking Gun alias BFG, ale bohužel jsme zjistil že k tomu bude hov...houby =)
  • engine je skoro stejny
  • Kesis
    „Kupříkladu v originálu nebylo dost střeliva. Byl příliš tmavý. Nebyly tu checkpointy. Žádné baterky“

    Veď o to k*rva išlo. Posledný zásobník v SMG, pinky si to namieril oproti mne, tma jak v zadnej časti tela, posledný save na začiatku levelu. TO bol DooM.
    "Žiadna baterka", fajn, tomu rozumiem. Len dúfam, že to bude spravené tak, že sa postupom času vybije.

    Už si viem rovno predstaviť čo pod "ozvláštnená hratelnost" Bethesda mieni:
    1. Aspoň 3 Lampy na každý cm2, ktoré nezhasnú či neprasknú ani po výbuchu atomovej bomby.
    2. 500 nábojov do každej zbrane (vrátane BFG, ktorý sa presunie hneď na začiatok hry)
    3. Autoheal
    4. Prepálený bloom na väčšine osvetlených priestorov.
  • Tento texture pack je skvely
    http://www.moddb.com/mods/wulfen-texture-pack/addons/wulfen-texture-pack-10
    • http://www.moddb.com/mods/wulfen-texture-pack
  • taky jsem chtel kdysi letet na mars, ale pak me trefil šip do kolena
    • Tohle je ovšem trapný.
  • sakra tahle hra mě fakt nebavila *4*
  • za pjéťo či méně i beru , jestli za to budou chtít litr tak padli na hlavu asi vomastkové
  • haha, jasne potrebujou podojit konzolisty o nicem jinym to neni. Na pc je to nemlich to samy jako pred 10 lety. na pc naprosto o nicem. doom3 uz davno umrel, a tohle je jen a pouze pouhy original z doby pred 10 lety. Move on. na tohle vam fakt neskocim. SMULA.
  • Za ten jejich TES online jim na to kaslu
  • Hmm skor z tej spravy citam tak nejak medzi riadkami ze ID slusne povedane nesplnil ocakavaia Bethesdy s Rage tak sa snazi inak dohnat stratu. Mimochodom celkovo to ticho okolo ID softu je zvlastne - patche na Rage nikde, Rage studio (slubeny editor a tooly) nikde, 64bit verzia nikde o Doome 4 len suskanda a Carmack na twitteri je tiez menej aktivny nez ked dokoncovali Rage. Dufam ze na E3 nieco oznamia alebo aspon novinarom sa podari nieco nove vystrachat.
    • IDDQD s nimi. Amen.
    • Myslim, že ID Soft mal po Quake 4 slušne vyšlapnute, potom ETQW, čo sa mi tiež velmi pačilo, asi to nebol taky prepadak, pomaličky si kutili Rage, podla mňa ma Carmack nahrabane a ma proste v paži, nech sa snažia ini...
      • Tak ono vsetci z povodnych majitelov ID Softu maju slusne zarobene a zasluzene, ale uz sa im asi nechcelo riskovat a davat z vlastneho preto sa nechali aj kupit. Quake 4 nebola zasa bohvieaka vyhra ale mohli na svoju obranu tvrdit ze ho nevyvyjali (mal ho na svedomi Raven) a robili len dozor. Tak isto ETQW nebol priamo ich produkt (Splash Damage) a tam to zasa tak trochu padlo jednak na preplnenosti trhu a potom aj specificke poziadavky na hracov (team play). Tazko povedat ako na tom realne ID soft je kedze realne cisla sa von nedostanu (predaj, naklady etc.) a pre bezne studio by asi pocet preadnch kusov ake ma ID soft bol vynikajuci vysledok ale treba si uvedomit ze ID soft bol a mozno stale je pojem a potom aj, ako sam Carmack povedal, vyvoj Rage resp ID tech5 bol financne aj casovo extremne narocny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit