Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je špatnýho na původní grafice? Ani žádné rozdíli nevidim. A to stojí na steamu doom asi tak 150kč... Bethseda si řekně určitě o litra.
  • Kesis
    „Kupříkladu v originálu nebylo dost střeliva. Byl příliš tmavý. Nebyly tu checkpointy. Žádné baterky“

    Veď o to k*rva išlo. Posledný zásobník v SMG, pinky si to namieril oproti mne, tma jak v zadnej časti tela, posledný save na začiatku levelu. TO bol DooM.
    "Žiadna baterka", fajn, tomu rozumiem. Len dúfam, že to bude spravené tak, že sa postupom času vybije.

    Už si viem rovno predstaviť čo pod "ozvláštnená hratelnost" Bethesda mieni:
    1. Aspoň 3 Lampy na každý cm2, ktoré nezhasnú či neprasknú ani po výbuchu atomovej bomby.
    2. 500 nábojov do každej zbrane (vrátane BFG, ktorý sa presunie hneď na začiatok hry)
    3. Autoheal
    4. Prepálený bloom na väčšine osvetlených priestorov.
  • To má být vtip? Grafika mi přišla skoro totožná s originálem. Něco jako HD veze různých starých her na konzole, které vypadají taky skoro úplně stejně. Prostě nechápu co na tom předělávali. Prý úplně nový kabát. Někdy jsou ty články tady opravdu k smíchu...
  • doom byl prilis tmavy ?!? Co je to za zblebt? Je to snad my little pony ?

    ... jo uz aby zkoncila tahle zk****na doba.
  • Mechwarrior_bw
    tak schválne ktorý je originál :) http://goo.gl/pWtLL
  • Dúfam že na tom vídeu bol iba zostrih z povodnej hry lebo hento zatial nevyzeralo ako nejaký grafický remake *12*
  • No, nevím, Doom 3 tehdá těžil především z toho hypu, že se vlastně vrací nejdoomovatější doomovka ze všech doomovek, jinak to byla docela nuda, resp. začátek výborný, super atmosféra, obrovská spotřeba spodního prádla, ale pak se to proměnilo ve stereotypní nudu, dohrál jsem to, jen abych to měl dohrané. Takový Half-Life 2 tomu těžkě nakopal pr...

    Každopádně mojé oblíbená scéna: Po x hodinách hraní dorazíte do skladu, kde v bedně najdete motorovou pilu, přičemž v počítači si přečtete jeden mail ve znění (cca): "Johne, asi se stala chyba při dodávce, omylem nám tu dodaly zásilku motorových pil. K čemu nám tu ksaku budou motorové pily?!" Nešlo se ubránit úsměvu. :)
    • yep... v tu dobu tenkrat vlastne vychazel doom3 vs hl2 .... sam jsem byl zvedavy a nedockavy a half to vyhral na cele care.... a pritom stacilo tak malo,jako napriklad mit skvely fyzikalni model a imho taky zabodovala ta "vychodni" atmosfera ^^
    • Na Doom 3 me nejvice zklamalo to,ze po atmosfericky paradni cca prvni dvouhodince,se to zvrtlo v nevyraznou ,repetetivni a predvidatelnou nudu a s hranim jsem prestal nekde ve 2/3 hry.
      Jinak co se traileru tyce,tak to na me pusobi,ze se po vizualni strance snad nic nezmenilo.
  • Mě se zrvona baterka jak byla v doomovi líbila, dodávalo to na atmosféře
  • grafika doomu 3 byla ok i na dnešní pomery, spíš mi tam chybela fyzika ale to by bylo asi obtizny dodelat
  • x_ander
    Tak tohle si nechám líbit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit