Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První screeny: http://www.gamefront.de/archiv05-2012-gamefront/9436.html
  • Izmæl
    Tak dneska večer budou tu novou hru ohlašovat, tak uvidíme, jestli zmíní PC.
  • Amylee.Anderson
    To jsem přehléhla..ale tak..naděje umírá poslední.
  • Ale tak jo, ať si to maj exkluzivně třeba dva, tři roky... Ale pak by se mohli smilovat i nad náma *4*
  • Izmæl
    Možná tě neberou, protože si je nehrál. Ono kouknout se na video na YT a zahrát si to, to je setsakra rozdíl.
  • Díky za koment k mistru Vávrovi. Líp bych to nasi nenapsal.
  • Izmæl
    Četla si vůbec článek? Bude to PS3 exkluzivita.
  • Phillios191
    To mi chcete říct že se tu nikomu nelíbí Mafia 1 ? to kecáte !!
  • Amylee.Anderson
    Hlavně ať to daj na PC :)
  • Malleth
    1) Vytvořit exkluzivitu je pro vývojáře jednodušší, než multiplatformní hra a tak můžou líp využít potenciál platformy. Navíc zdroje který by padli na optimalizování pro vícero platforem můžou použít pro něco užitečnějšího.

    2) Některý hry by vůbec nevznikly kdyby je Sony nezaplatilo (Heavy Rain) nebo je přímo interně nevyvinulo (ICO, Shadow of Colossus).
  • GlaDOS
    Phillios191: No to asi nevíš. Pokud máš konzoli, pak ti může být exkluzivita dobrá maximálně k tomu, aby ses cítil lépe, že lidé pouze s PC si to nezahrají. Sice to je jejich čistě svobodné rozhodnutí (tím si trochu protiřečím, protože kdo ví, co mají QD za smlouvu), že hru vydají pouze na konzole ale je to zhovadilost. Nevidím důvod, proč by zrovna Heavy Rain nešel portovat na PC (kromě té smlouvy, co Sony a QD podepsali). Ovládání Fahrenheita taky fungovalo. Sice ne vždy perfektně ale stejně šlo hlavně o příběh a atmosféru. Mě tyhle exkluzivity mrzí. Ale je to jejich boj. Já si kvůli tomu konzoli kupovat nebudu a oni se tím zbytečně připravují o další zisky.
  • GlaDOS
    Já taky přemýšlel o PS3 ale nakonec jsem se rozhodl, že kvůli jedné hře to nemá cenu.

    Edit: Vidím, že už mám nějaké mínusy, takže dodám, že ostatní PS3 exkluzivity mě neberou a ostatní hry si zahraji na pc.
  • taky si myslim :)
  • Nic jen žvatlá kokotiny a myslí siže je bůh ví jaký herní guru...( on by samo řekl, ž e říká jen svůj názor bla bla bla...)
  • Ta slečna je Valorie Curry. http://www.youtube.com/watch?v=kvnt0yCwvYg
  • Mel jsem konzoli X let---a prechod na pc me otevrel oci jak ma hra vypadat a jak se ma ovladat..Exkluzivita je naprosto na*ovno.Tim ze daji hru na jednu platformu si koupi konzole neraruci a okradaji se o dalsi prijmy..Zařnej priklad ALAN WAKE...Kvalitni hra si sve kupce najde na vsech platformach.Ted si predstav Heavy RAIN na poradny masine BEZ OMEZENI HW...to by bylo jiny pokoukani nez na stroji limotovanem vykonem..
  • Umaroth
    Neurážej to co nemáš (i když to sám chceš)
  • Hairy_Ass
    Já bych mu úspěch rozhodně přál, už jen kvůli tomu, že koncept jeho hry je tak trochu můj herní sen, ale zase si říkám, jestli nemá až moc velký oči. Každopádně bych bral, kdyby to ohlásil i na PC.
  • Malleth
    Tady to taky nepotřebuješ, ale je to cool a líp se člověk do tý hry ponoří, když je takhle interaktivní. Jsou tam samozřejmě i mnohem působivější momenty.
  • Já bohužel hrál jen Fahrenheit a o heavy rainu se mi zatím může jen zdát, ale asi si časem koupím psko i s tou hrou, vyplatí se to :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit