Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5? Nebudu brat v potaz co by tohle hodnoceni melo znamenat dle stupnice Tiscali,protoze recenzenti onu stupnici cile ignoruji uz x let. (mozna nevi kde ji najit *2* ). Jestli to vezmu v trendu co Tiscali samo nastolilo na svych strankach,pak 5=hra jen pro skalni fanousky,pro ostatni odpad. Skutecne je tak strasna?
    • Asi to bude brak, raději si zahraj dutou střílečku Crysis 3, ta tu dostala tuším za 8.
      • A ani nemusíš přemýšlet nad příběhem.
  • pripomenulo mi to jeden z nedávnych recenzentských failov: http://games.tiscali.cz/recenze/resident-evil-revelations-hd-recenze-64019

    Tak to dopadne, keď recenzuje niekto, kto k tomu nemá vzťah....

    kto hral Beyond i RE: Revelations sa len smeje...
    • *1* *1* *1* *1*

      Tak když chceš "recenze" od někoho, kdo k tomu má vztah, tak si udělej v hlavě recenzi sám, dej si tomu 10/10 a máš to, ne?

      Jo a recenzent nepotřebuje mít ke hře vztah, potřebuje ji pochopit.
      • Posledni veta je samozrejme hloupost. Vztah ke hre/zanru je naprosto nezbytny pro kvalitni recenzi. Jinak to bude to jen vypis vlastnosti hry(ktery si muzes najit na oficialnich strankach) a ne recenze.
        • Ne, pro to je důležité právě to pochopení.

          A víš ty co? Dá se předpokládat, že někdo, kdo hru chápe k ní má i vztah.

          Ale pokud má někdo jen tvůj milovaný vztah ke hře, tak je to tak akorát fanboy.

          A pokud jsi si nevšiml, tak většina recenzí na většině stránek jsou jen ty výpisy. Třeba místní recenze GTA5 toho byla dobrým příkladem.
          • Nejak mi unika smysl. Dnesni hry pochopis za 10 minut hrani(cest vyjimkam). Tak o cem to mluvis?
            Nesouhlasim ani s tim co jsi napsal ted. Mozna si jen nerozumime,mozna mame proste jiny nazor. Pokud nekdo ma rad RPG a z nejakeho duvodu nesnasi adventury,jak vypovidajici recenze od nej to asi bude, pokud skutecne bude hodnotit nejakou adventuru? Chapat ji muze jak chce,bez vztahu k adventuram to proste nemuze dopadnout dobre.
            Nema to nis spolecneho s fanouskovstvim. Hra neni vec,neni to jako treba monitor,kde muzes suse popsat jeho vlastnosti a vsichni hned vi na cem jsou.
      • až nato, že Revelations je jeden z najlepších dielov Resident Evil a špičková hra......
        • Tak pokud jsi si ji koupil, tak musí být špičková, to je přece jasný, že jo?

          A je dost dobrá... na 3DSku.
          • práveže na 3DSku sa nedá hrať bez druhého analógu (+40 libier) a hrá sa i vyzerá o 3 triedy lepšie v konverzii.
  • Baldur52
    Nejsem ani moc překvapený. Ono už mi to začalo trochu zavánět po shlédnutí delších gameplay videí z E3 a po ní... Ale doufal jsem, že to dopadne dobře. Škoda.
  • I když Grygara považuji za jednoho z nejlepších českých redaktorů, tak tady hodně přestřelil, když se podíváme na recenze ostatních tak se hodnocení pohybuje někde jinde, zatím nejméně jsem nalezl na IGN 6. jinak se to všude pohybuje okolo 8-9
    • To IGN byl pro mě celkem šok. Že by reklamy dostal zadány jen Gamespot (9/10) a ne IGN (6/10)? Asi bych měl vypnout někdy AdBlock a čekovat ty stránky. Třeba by to mnohé napovědělo a nemusel bych jen hádat.
    • janchor
      http://www.destructoid.com/review-beyond-two-souls-263180.phtml
      http://www.joystiq.com/2013/10/08/beyond-two-souls-review-bc07eda2/#review
      http://www.edge-online.com/review/beyond-two-souls-review/
      • Zajímavé, že jsi ignoroval weby, které daly té hře vyšší hodnocení. Gamespot.com Gameinfrmer.com
        • janchor
          Pouze jsem reagoval na Mateuovo konstatování, že nejnižší známku našel šestku, nic víc.
      • Black_Hand
        tak to to ses ve skvely spolecnosti (a ne, to neni vtip, to jsou kvalitni weby).
        • EDGE jo, Joystick občas, Destructoid ne.
          • C-BEAM
            Edge magazín... to je ten čo dal Mirror's Edge 5z10 ?
            • Abych dal skutečné vyjádření. V mých očích u EDGE pozitiva přesahují negativa.
            • hlavne ten Edge čo dal Xbox360 ako druhú najlepšiu konzolu všetkých čias neberúc do úvahy najmenší počet exkluzivít, 50% poruchovosť, RROD a platený mulťák + odpad Kinect hry??
            • A ty jsi to neunesl?
          • smejki
            Jim Sterling je patlal?
            • Ano je...
            • Mimo jiné. Ale tak na rozdíl od jiných má svý světlý chvilky.

              Určitě si dovedu představit horší weby jak Destructoid, ne že ne.
  • Lukáši Grygare, bude videorecenze? Díky.
    • janchor
      Videorecenze asi přímo ne, ale uvažujeme o tom, že bychom Beyond zpracovali v nějakým menším speciálu přímo s praktickejma ukázkama věcí, který rozebírám v textu.
      • Díky.
  • Nevadilo by mi nízke hodnotenie imho, keby nemala recenzia faktické chyby (viď prirovnanie k HR), nerešpektovanie autorskej vízie, nespomenutie skvelej hudby a vykreslenia emócii, najlepší motion capturing v hrách doteraz spolu s LA Noire a dalšie a hlavne mi vadí, že kritéria nie sú nastavené rovnako.

    Viď zlátanina AC3 alebo od rovnakého autora recenzia na Bioshock Infinite, ktorý je tiež v mnoha ohladoch príbehovou ploskulou s vykradnutím všetkého možného a pseudonábožensko filozofickou nadprirodzenou zlátaninou non plus ultras.....
    • Ronox
      Hele perfektní hudba? Celou dobu se mi zdálo, že to opakuje hlavní znělku jen vždycky trochu jinak. Vykreslení emocí? Místama šílený přehánění jako kdyby herci nevěděli, že to je mocap do animace, ale jako kdyby to bylo jen zvukově. Rozdíl oproti ostatním hrám je, že je zachraňuje akce, ale tady není emoční napětí. V HR jsi se bál o syna a táhlo tě to dál. Tady jsem byl u indiánů, řešil ten nejdebi*nější příběh jejich a nic mi to nedalo. Navíc ještě musím vzpomenout naprosto "plavací" ovládání. Jestli byla autorská vize udělat z dobrýho pitche příběhu na 2 hodiny, nudnější hru na 13 hodin, tak se jim to podařilo, ale nevím proč bych hned tu vizi měl hodnotit za plnej počet bodů, když mně i většině ostatních recenzentů nesedla? Hlavně ty klacky, který Quantic Dream házej hráči pod nohy mě na tom nejvís štvali.
  • Ugh, tenhle ortel jsem nečekal *8* Ale názor si udělám raději sám, z dema jsem byl nadšený.
  • Niektori Sony funboys nemozu prezit, ze to predsa len nedopadlo tak ako sa cakalo. Stava sa a mozno to nebude labutia piesen PS3 ale Cageho ako herneho tvorcu.
  • Ronox
    Čím dýl se mi Beyond rozlejzá v hlavě, tím víc jsem na tom s názorem stejně. Uvědomil jsem si, jak polovina scén tam ani nemusela být a je to jen hezký pozlátko. Miseriusovi jsem už předtím psal, že by to byl dobrej film s normální stopáží. Heavy Rain byl správná napínavá kriminálka. Hráč se o postavy bál a cítil napětí. Tady to takový není. Navíc vývojáři stále mění pravidla. Aiden může jednou přes zdi, pak ne. Pak může na dosah kilometru a pak jen na dosah pár metrů. Hodně věcí se musí řešit zabitím vojáků nebo jiných postav.
    • Hele, pro jakej web vůbec děláš recenze, smím-li vědět?
      • Ronox
        Veřejně ti to tu nenapíšu, protože tu nechci další shitstorm :)
        • Hm, a jelikož na games neexistuje něco jako PM, tak holt smůla. Snad to nevědění přežiju.
          • Ronox
            Podle mě přežiješ, protože "profesně" ty texty mám hodně strohý. Proto píšu wall of text tady do diskuzí vždycky.
  • Kdybych měl PS3, určitě bych investoval, protože (pravděpodobně) kvalitních příběhů je v herním světě málo. Ale "umírající" konzoli kvůli jedné hře kupovat bohužel nebudu. Škoda, že Beyond nevýjde i na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit