Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jevo83

    Za par rokov ta hra bude uplne technicky zastarala..... v niektorych momentoch som mal pocit, ze dostanem loading screen aj pri 180 stupnovej otocke

  • medveddd

    To ne. Jak to běží na stolních PC je ostuda. Že to Steam Deck tak tak rozjede na 30 mi přijde ok.

    Je to handheld za deset (nebo ve slevě za devět) tisíc. Že vůbec rozjede nové hry i s velkými ústupky mi přijde spíš jako zázrak.

  • radim.zaty

    Hláška, že Bethesda posouvá hranice technologie, by si zasloužila samostatné "Sweet little lies" video. Tvl, engine starší než většina hráčů Starfieldu a je to na něm svinsky vidět, i když se grafici a animátoři snaží. Dialogy a writing, jako by je psal německý ovčák po transplantaci hlavy a AI, které by ten stejný pes trumfnul. Copy - paste assety a celé lokace.A ten prolhaný šmejd si dovolí vypustit z huby takový bullshit.

    Můžeme si o Vávrovi myslet co chceme (v mém případě to nic hezkého), ale z toho jeho legendárního článku o Skyrimu by se dala vykopírovat jedna část, která opět platí:  "Je to, jako kdybyste byli léta na opuštěném ostrově s krásnou blondýnkou. Opravdu nádhernou. Jedinou její “drobnou” vadou by bylo, že má žluté zuby, smrdí ji z pusy, je úplně blbá a má kapavku. Chápu, že po několika týdnech půstu to většina mužů nevydrží, ale prostě to nebude pravda, když o své nové partnerce budou do světa vykřikovat, že je to nejchytřejší a nejzdravější holka na světě. Prostě není, i když vy si na tom pustém ostrově už ani nedokážete představit jak taková chytrá, krásná a zdravá žena vypadá. Starfield je jako ta bloncka."

  • vzdycky jsem vsechny hry doted instaloval na hdd (snad krom path of exile protoze tam je tech loading screenu fakt hodne kdyz hrajes rychle) a nemel jsem problem  . starfield je ale prvni hra u ktere hdd brutalne zalaguje hru nejde jen o delsi loading screeny dokonce i baldurs gate 3 jel v pohode na hdd nevim kde se stala chyba asi jenom lenost u vyvojaru to nejak vice optimalizovat 

  • KrPa

    takze rikas: komunito dodelej tu hru?

  • nightborne

    Zmínili, ty otázky byly náhodou docela bez obalu, ale Todd si odříkal nějakou standardní repliku jak je všechno v pohodě a pak řek jak potřebujem lepší počítače.

    DLSS? Nope, nemá. Alespoň ne oficiálně. Jenom FSR.  A na RTX 4090 mám v některejch scénách problém udržet 60 fps, propady klidně ke 30-40, takže na hardware hráčů bych taky univerzálně prstem úplně neukazoval =).

  • Zmínil alespoň slovíčko "optimalizace", nebo je to zakázané slovo které většina herních vývojářů nechce slyšet?

    Představte si že něco podobného by řekli Lariani 😄🥹 Máte propad snímků ve třetím aktu? Inu, potřebujete lepší počítač 🥲

    Má Starfield alespoň podporu DLSS? Jestli ano, tak to asi opravdu taková bída nebude. A abych Todda jenom netahal bahnem, tak netuším na čem hraje většina hráčů - jestli mají sestavu z dob TES3: Morrowind, tak si příliš hru neužijí no.

  • Vsechno je to jen o rozliseni. Na FullHD jede i na historickych sestavach slusne.

  • Sallvator

    Hra vypada hnusne/zastarale a jede blbe.... jo to urco bude pocitacem.... nebudu upgradovat PC kdyz mnohem lepe vypadajici hry mi jedou 100+ fps a starfield i kdyz vypada jak z minule generace konzoli jede 40 

  • Sallvator

    Tak dnes nemit ssd celkove je pravek, bez ssd by i system uz dnes nejel snad ne? Ja mel plotnovej disk v pc naposled tak 6-7 let zpet

  • FarkyJTV

    u mna 3900x,32gram,6800xt a na 4k ledva dam 40 fps na high...a su aj prepady v mestach obcas nizsie...akonahle dam fsr vidim znizenu kvalitu...unnistall...takisto AI tupa,otrasne UI,nezazivne hlavne charaktery,strlecky model poslabsi...loadingy ma po 2 hodinach zacali srat atd...fakt je to 5-6/10 hra...uprimne vcera som hral crew motorfest a ten som si viacej uzival....

  • OsamaBinBowlin

    Ale můžeš si tam vybrat zájmena...

  • jindra.veliky

    Oni, že posouvají hranice technologie? A to jak? Loadingem na každém rohu? Lol

    Ta hra není v ničem technologicky ani gameplayem revoluční a je ráda, že dosahuje těch stávajících hranic. 

  • Jasuja

    Seká se Vám Tod Howard a jeho vyprávění pohádek? Pořiďte si méně bájícího vývojáře tlučhubu. :)

  • Slavik_Jenda

    A ty máš počítač nebo jen vaříš z vody ?

  • "All of this just works!"

  • flash789

    Tak situace kdy někdo upgraduje počítač kvůli nově vyšlé hře je asi vcelku běžná? Navíc mám dojem ze BGS věnovala největší pozornost tomu aby to  jelo dobře  na Xbox series S, což se jim zjevně povedlo. 

    Jinak na pc má poslední roky ( vlastně odjakživa) s optimalizaci problém plno her, na yt lze nalézt plno videii jak to nějaký influencer řeší :)

  • Thanquol

    takovej ten pocit furt všem říkat, že nemáte peníze a všemožné si to snažit ospravedlnit online. 

  • Thanquol

    ano. je třeba vycházet z toho, co mají aktuálně konzole.

  • Thanquol

    asi fakt záleží. mě přijde že se zaměřili na middle sestavy a nejakej ten high end z toho nevytocí tolik co by se chtělo. nadruhou stranu můj rok starej ntb Acer za 40k Ryzen+geforce+ssd na 4k jede osobně  řekl bych nadocekavani dobře. 

    zridka nějaká sekunda propadu FPS mimo akci max. na kolik z kolika neřeknu jen to že jsem to zaregistroval pocitově. moc spokojenej a fakt bych se nebál sáhnout k nějakým posunume někde k ultra. 

    Ja ten notebook fakt kupoval před rokem a chtěl jsem to samozřejmě rozjet a za sebe jsem moc spokojenej oproti tomu jak to mohlo dopadnout.

    jinak souhlas hra mě asi moc bavi když jsem tam bez mučení nechal zatim 60h+

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit