Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bez ssd nehratelne 

  • medveddd

    Na hraně hratelnosti. S nějakými mody a nízkým rozlišením se to dá mimo města locknout na 30 FPS. Určo se to časem ještě zlepší, ale už teď se to DÁ. Až jsem byl překvapen.

  • Peca

    Spíš potřebujeme hru v lépe optimalizovaném engine :-)

  • medveddd

    Ryzen 7 5700x a hra mi v hlavních městech padá na 40 FPS.

    RTX 4070 a mimo města mám v rozlišení 3440*1440 (DLSS resolution scaling 60 % ) na ultra locknutých 50 FPS, protože z 60 to občas padá.

    Ten komp není žádný ořezávátko a rozhodně bych neřekl, že na něm hra běží dobře. Baví mě to moc, ale optimalizovaný je to příšerně a Todd rozhodně pravdu nemá.

  • Thanquol

    si nemyslím. jede mi na high na rok starým středním notebooku v podstatě bez problémů. hraju od 1.9. možná bych mohl testnout i nějaký ultra ale asi nějak nebyla potřeba.

  • MalyZeli

    Kdyby ta hra vypadala nejak nadpozemsky, okey, ale ta hra nevypada. Jde jen o to ze tam jsou neschopni vyvojari kteri neumi hru poradne optimalizovat. Todd by potreboval kopanec do kuli.

  • Thanquol

    Z mého pohledu má samozrejme pravdu. 

  • Paulika

    Chce to ještě jen pár let počkat, než se všechny ty dětské nemoci vychytají (obzvlášť u her od Bethesdy). Jejich hry kupuji nejdříve tak za rok až dva po vydání a to s prvními většími slevami. Zajímalo by mě jak SF frčí na Steamdecku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit