Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    7/10? Proto mam radsi vetsinou (nic proti) recenze v Levelu, i obsahem... jsou mi tak nejak prijemnejsi na cteni. Neplati to po kazde. Ve vetsi mire pripadu vsak ano. Hlavneu Áčkových her. *3*
  • Hnisavec
    Nexápem to hodnotenie....normálne dostáva 7 hra, ktorá je v recenzii sprdnutá a je ozaj dosť priemerná ako trebárs Call of Duty. Po prečítaní recenzie mi nie je absolútne jasné, v čom je chyba? Bi dostal 10/10, ak toto pristupuje lepšie k príbehu, mení mechaniku hry, tak...
  • Sr_Lobo
    Nejsem si tak uplne jisty, ze se tahle hra da hrat stylem "zbesila rez" i slabsi nepratele potrebuji dve rany brokovnici. Leda hrat to na Easy...
  • XXHUGOXX
    Bioshock infinite burial at sea ep 2 je omnoho lepšia než prvá epizódá. Tak prečo rovnaké hodnotenie ? Sori ale táto hra si zaslúži omnoho viac než sedem. Sedmička išla aj call of duth ghosts ! A v recenzii nebol ani jediný zápor. A hlavne že vyššie hodnotenia dávate hrám, ktoré si to vôbec nezslúžia. Toto je jedna z mála výborných hier a skutočne silných zážitkov, ktoré si zaslúžia omnoho viac ! Bere vás už niekdo vážne ? Bioshock infinite burial at sea ep2 - 70% ??? Metro last light - 70% ??? Tomb Raider- 70% ??? Call of Duty Ghosts - 70% ??? Castlevania Lord of Shadow 2 - 50%??? Sterseed pilgrim - 100% ??? Pre koho tie recenzie píšete, veď to je komédia. *7*
  • Veskoslav
    Ty jo:) Docela rozdílné recenze oproti Levelu. Ale je to fajn, člověk pak vidí pohled více lidí.
  • Já mám střelbu rád a dost mi vadilo, že když protivníka střelíte do hlavy během boje, tak mu ubere méně, než když ho střelíte a neví o vás.

    Také předem jasný konec. Hlavně por lidi kteří si pamatují předchozí hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit