Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klidne 6ku , po fiasku s 3kou, nekoupim ani nahodou...
  • Jeden proste nepusti hernu "fančajzu" k ladu a nezacne vymyslat nieco nove.

    Fail menom ME3 by im mal ukazat ze je cas s tym skoncit.
    • Sweetchuck
      ME3 nebyl fail! Jen zkrátka tak úplně nedostál pověsti minulých dílů.
      • Vrook
        To, že pos*ali konec (mě osobně vyhovoval), což neni ani jedna desetina obsahu všech tří dílů, znamená pro dnešní herní komunitu nevděčnejch rozmazlenejch pič*sů zavrhnutí celý Mass Effect trilogie a pravděpodobně všech budoucích titulů od BW, byť budou sebelepší.
        • x_ander
          Sice se to tu už řešilo mnohokrát, ale nedá mi to nezmínit známé přirovnání: Když si dáš v luxusní restauraci několikachodový výborný oběd, každé jídlo je delikátní a užíváš si ho, ale při posledním soustu posledního chodu kousneš do h*vna... budeš na to jídlo jako na celek vzpomínat v dobrém nebo budeš nasraný a do té restaurace už v životě nepáchneš?
          • Shaker
            Nevim jak ty, ale ja zral vsechny tri dily serie libovy hovezi steaky s obcasnyma kousnutima do pepre, kterej se tykal spis technickyho razu (par bugu) a na ho*no sem nenarazil ani na konci, ani v prubehu... Na prikladu ME se krasne ukazuje, jak je internet i cela hracska komunita, jestli se to tak da nazvat, plna blbcu, kteri hrajou nejakou hru a evidetne vubec neposlouchaji, co postavy v ty hre rikaji a jen cumi na efekty a strili emzaky. Pro takovy lidi, x_andere, ME delanej nebyl, takze to, jak par prvnich blbych hateru strhlo velkou cast tupyho internetu (ano, lidi se bohuzel opravdu chovaji jako tupy stado) je vazne smutnej a realistickej obrazek toho, jak klesa v lidsky populaci inteligence, coz neni vina BioWare... Vic k tomu snad neni co rict.
            • Menttor
              Hledat v Mass Effectu něco víc než efekty a klišoidní příběh je jako hledat ztracenej Shakespearův sonet v ranní stolici *7* Pokud se snažíš namluvit si, že to mělo nějaký poselství, tak upřímně obdivuju tvojí fantazii.
          • x_ander
            Jen pro doplnění - mě konec sice nasral, ale rozhodně nepatřím mezi ty, kteří by díky tomu zavrhli celou trilogii..to ani náhodou. Jen mi to zkazilo zážitek a mám pochopení pro ty, kteří nadávají.
            • Som zvedavy ci by si o neviem akom skazenom zazitku hovoril aj keby bol koniec uz od vydania taky ako je v extended cut. Ja si myslim, ze taky hate by sa urcite nevytvoril
      • Pre mna to bol osobne najlepsi diel, az na ten zaver.
  • mass defekt? já mysls že jim ten bullšit prodělal a oni se na to vysrali!
    • Mass efect? jooo, to je ta chujovina ... tak to jdu zase pryč, protože nechci trollit *3*
  • Samé DLC, Dragon Age 3, Mass Effect 4, koho to zajímá? A kdy bude Terminator 5?
    • Lukyz
      http://terminator.wikia.com/wiki/Terminator_5 *2* *14*
  • spoock
    Pokud bude herní náplň variabilnější, hra nebude mít dementní konec, bude to opět částečně RPG, tak s novým ME nemám problém, ale na novou značku jsem taky zvědavý.
  • Chechtáky jsou chechtáky a ME4 je na spadnutí :) Se mi z toho chce blejt velebnosti
    • Na novy ME si este dost pockas, neboj sa. A tvaris sa tu akoby to bola nejaka novinka. Oni stale hovorili, ze trojka bude koniec Shepardovho pribehu. Preco sa na tento vesmir ale uplne vykaslat?
      • Kdepak. EAware celou dobu tvrdili, že v tom tříbarevném hovínku se příběh Shep uzavře. Zase otočili a lhali. Klasika
      • Bez extendešd cut jsem to jaksi přijal. Pak to rozvedli a jaksi jsem na ME zanevřel a to to byla serie, kterou jsem fakt zbožňoval. Bioware jaksi umí v poslední době zesrat co se dá.
        • no jediný hate možem napísať len na to ze robia dlc-čka (s koncom som nemal žiadny problém no možno v extended cut) nechápem ludí ktorý hovoria že celá hra je pi*ocina kvoli konci ked vlastne mass effect 3 bola asi najlepšia z trilógie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit