Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • svět ultimy na www.kelevar.cz
  • mam v ultime odohrane 500+ hodin cisteo casu na kelevar.cz, ale priznam sa nevem ci by som to este hral... je to zvlastna hra ... ako noobikovi prisiel raz ku mne dobrosrdecny hrdina a ukul mi krasny armor aby som nezdochinal na cintorine. Moj pocit bol nadherny, su tu good peoplea uzival som si hru. Ale ako som neskor zistil, ze chodiacich hrdinov vs PK je tam znacne podhodnoteny, pri 115 vylootovani mojej mrtvoly nenasytnym PK som myslel ze zinfarktujem. Preto som dobivanie cintorina opustil a venoval som sa vyhradne Tazbe a BS. Korunu tomu dal vykradnuty dom cez exploit a GM s tym samozrejme nic nerobilo..od vtedy ma tam uz nik nevidel. Ale boli to pekne chvyle :-) ale zrut casu jak svina
  • btw ten EA model play for free je hnus maji ho v Bf online nebo jak se to jmenuje, v NFS world a v BF heroes, kupujete tam itemy, které vydrží jen nějakou dobu a aby jste si jima vydělali na prodloužení by jste tam museli hrát snad nonstop
  • Aneb jak moc daleko může jedno kdysi krásné studio zajít aby si vydělalo...tohle je fakt nechutné.
  • né, nechte ultimu spát, nechte mi moje vzpomínky z výpočetky na střední, ne!@#//*te tuhle starou dámu, nebo vás praští holí... stejně z toho nic dobrýho nevzejde, akorát banda harantů, který to z nějakýho neznámýho důvodu začne bavit a začnou plivat špínu na starou hru protože nové=lepší, že...
  • Hairy_Ass
    "Přijměte výzvu od Lady British a zachraňte Britannii."

    WTF? *8* *1*
    • FTW! *15*
  • Zasvětil by mě někdo do her Ultimy, nějak jsem se k ní nedostal a každý o ní tak básní
    • I need more pixels.
      Red bastard means grey screen,
      I lost precious pixels.
      Leetest murderer.
      Parent's basement smells bad,
      am so very lonely.
      I love healing friends. Must cut how many bandages?
      Era accuracy!
      Finally placed keep,
      Chumbucket can't steal this now. Where are precious loots?!
      • 面對美日兩國就領海主權問題咄咄進逼,中國官媒昨晚高調曝光,解放軍分別在東海、南海舉行大規模海陸空大演習,引發外界關注。據了解,東海實彈演習昨天開始,出動東海艦隊數十艘艦艇,包括登陸艦、導彈護衛艦和驅逐艦等及十多架戰機,組成大型海空編隊進行實彈攻防演習。

        世界新聞網-北美華文新聞、華商資訊 - 威懾美日 新型戰艦 東海亮劍
        • Cahir
          Nechápu, proč máš mínusy. Já osobně tvůj příspěvek shledávám nejen vtipným, ale hlavně velice trefným. +1

          Hypotetická: Myslíte, že kdyby nám pořád vládli komouši a v čele stál idealizovaný Sovětský svaz ovládající svou pokrokovostí kulturní online svět, bylo by cool zasír*t česká fóra azbukou? Alternative future!
          • Můj příspěvek je jen reakcí na to, že má někdo pořád nutkání dávat cizojazyčné příspěvky na česká fora (Svk nevadí). Já bych takové příspěvky, kdybych byl admin fora, okamžitě mazal. To se bohužel neděje. Asi budu psát už jen čínsky. *3*
            • Zayl,
              proč mi SVK nevadí? Mám Slováky rád a mám rád jejich jazyk, který je pro nás velmi srozumitelný.
              Proč mi vadí angličtina? Já anglicky umím na docela slušné úrovni a přesto mi to vadí. Příspěvku na foru by měl rozumět každý a když ne, je to špatně. Používáme jazyk proto, abychom si něco sdělili. Pokud ale někdo používá takovou formu jazyku, že něco sděluje jen omezené skupině lidí, vypadá to tak nějak divně až elitářsky - čumte, já tu píšu anglicky - můj příspěvek je jen pro ty, co umí anglicky! Ale proč něco takového na veřejném českém foru??? Chápu ještě to, když někdo na forum zkopíruje třeba popis hry, patche apod. a nechce se mu to překládat. Ale proč si psát prosté příspěvky v cizím jazyce? K čemu to je? K ničemu! Stejně tak k ničemu je můj příspěvek v čínštině...
            • ANgličtina se učí a rozhodně se ji neučí každý, Slovenštině rozumíme už přirozeně z blízkosti našich jazyků. O žádný hranice nejde, hranico jedna.
            • Zayl
              Proč ti SVK nevadí? Furt to je cizí jazyk. A pokud je tvůj argument že mu rozumí víc lidí, tak to samé lze říct o angličtině vs to cos použil ty (ne, nechce se mi hledat co za asijskou hatmatilku to je). Otázka je kde položíš hranici.
            • smejki
              Semper fidelis
          • Ne, cool musí být země, z které pochází novinky z oblasti mody, pořádný káry a podobně. To Sovětskej Svaz nebyl, proto aj tenkrát víc lidi koukali na západ. Takže by naopak západ letěl ještě víc. :D I když by to asi bylo na netu víc cenzurovaný, viz Čína
    • Ultima online je Sandbox rpg muzes se stat obycejnym rybarem tesarem valecnikem proste tim cim si chtel v tom svete bejt zoldakem kterej nasadi svou kuzi pouze za poradnej zlatak nebo hrdinou kterej bude hlidat kopace zadarmo x) mohl si kreslit mapy stopovat a ochocovat zvirata postavit si domecek pripadne se nastehovat do pronajmu hodne zalezi na jakem serveru bysi chtel hrat no o hre bych toho mohl napsat hodne ale myslim ze lepsi bude dat primo odkaz na nejakej server http://www.manawydan.cz/ http://www.andaria.cz/ http://www.darkparadise.cz/
      • ASi bych ještě upozornil www.endor.cz, podle mě nejpropracovanější server u nás (zkoušel jsem všechny)...
        • na doporučení jsem dnes zkusit tento server, ještě jsem tam teda lidi nepotkal :), ale zatím dobrý
        • na ten jsem zapomnel http://www.youtube.com/watch?v=7EvdTUVg4dY&feature=relmfu :)
    • Starý ultra hardcore RPG.

      Teď o nich všichni básní, včetně tech, co o nich jen slyšeli a chcou vypadat znale.

      Pokud máš zájem, tak si můžeš prakticky za nic koupit některý díl na GoGu.
  • pro prachy vsechno, jdu blejt :)
    • Cahir
      Chudáci, nevědí, že štěstí se za peníze koupit nedá...
  • Cahir
    NEEERD RAAGE!

    Kdybyste alespoň měli nějaký pořádný info, na kterým by se ona kritika mohla zakládat...
    • Jsou Prázdniny Cahire.... U něčeho se lidi musejí jednou za čas rozrušit.. Proč si do něčeho nekopnout? *1*

      Hlavně že Bioware nemá úctu *2*
      • Bioware da best! *3*
  • Do pytle co to je za hnusný obrázky, který nemaj s Ultimou vůbec nic společnýho a proč se musí špinit nejlepší online hra, která kdy byla vytvořena? Jsem vytočen :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit