Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Valuepack a peti = herní stříbro.

    trencle a brejle byly zadarmo z eventu a pravděpodobně opět budou. Brejle sou taky zadarmo za odehranej čas. A úroveň knowledge je placebo, podle mě nedělá vůbec nic.

    Jak hergot pvpčkuješ, že ti zachrání život rozdíl ve skoku, nechápu. A krom toho, kostým, co to dává = opět herní stříbro.

    Investice do banky ve valencii provozuju s domečkem, ve kterým mám jednu vázu z aukce. Nestojí to za to, mimochodem, výdělek minimální.

    Pokud máš pocit, že potřebuješ ghillie (kamufláž) na to, abys mohl pvpčkovat, opět nechápu, co tam hergot děláš =)).
    Ale hlavně, všechno to jsou výhody, který ti nějakým způsobem drobně urychlí hraní. Neposkytnou ti žádnou NEDOSAŽITELNOU výhodu. Existuje jedna, JEDNA věc, která je legitimně p2w, která ti umožní statistiky/build tak, že je to bez zaplacení nemožný, ale může ji využít takový minimum hráčů, že jsem ji ani nezmiňoval. Schválně, jestli přijdeš na to, co myslím =).
  • Jasne ...
    Takze to mame ... +30% prijem pri aktivovanym valuepacku = o 30% vic penez na nakup itemu ... jak jinak nez do pvp.

    Tzn hrac kterej plati (pokud pominu nahodu) tak pri bywoko strednim prijmu 3M/hod a 3hodinach denne (nepocitam rybareni, toho se to netyka) vydela 1G na jeden item za 100 dnu. Hrac kterej neplati za 130 dnu. Pri 12 itemech to dela ... chmm .. 360dnu. Tudiz nejmin 360 dnu bude mit platici hrac trvale vyhodu nad hracem neplaticim co do vybavy. Jenze on ji bude mit daleko dyl, protoze to dela 1200 dnu celkem a on ten platici tu vyhodu ziska uz po 100 dnech a bude si ji drzet trvale.

    Dale .. trencle luck+1, klacek, odolnost zbrane (= mensi naklady na opravy), +10m dohled (to vubec v pvp neni poznat ...), kosile skok +.5m (to muze byt klidne rozdil mezi zivotem a smrti) ... dyka +100 stamina (to je minimalne 1-2 utoky/uskoky navic) a dokupy samo +10% na XP.

    Dalsi 3% per pet + pripadne lesi sance na drop atd.
    Dalsi v rade sou brejle - vyssi sance na lepsi knowledge = vetsi sance na lepsi drop. A muzem pokracovat, lektvar (za prachy) na spawn bez ztraty % a se snizenou sanci na ztratu kamenu. Pak, kdo chce investovat do banky, musi mit nejlip vybavenej domecek, coz se jinak nez itemama za penize docilit neda. beznej item dava +3-20, placenej +50, set placenejch +500 a vic. VYHRADNE za penize koupitelnej maskovaci oblecek, kterej pro PVP je naprosto nezbytnej. Specielne v lesich je to obrovska vyhoda pro toho, kdo ho ma. A samo, oblecek na kone - dtto - 500hp, akcelerace, rychlost, stamina, zataceni.
    P2W pak neni ani zdaleka o vyhode v pvp, ale o tom, ze bez penez hrac nemuze v zadnym pripade dosahnout na statistiky hrace, ktery plati. A to zde plati zcela 100%.
  • nightborne
    Oukej, nedá mi to, vezmu to bod po bodu =).

    1) autor netrpí slepotou, je vcelku jasný, že budou přídávat věci do cash shopu, protože někde brát prachy musej, žejo. Pár věcí je otravně stále jenom za prachy, ale žádná z nich ti nedává přímou a jasnou bojovou výhodu. Předměty, kvůli kterým se lidi bouřili, tzn kostýmy, peti a value packy, se daj koupit za herní silvery (že tobě se to nedaří není nicméně chyba hry =)
    2) Přístup Kakao Games je tristní, naprostej souhlas. Rozbitá boss armor bedna, ty rozbitý lodě, to je pořád něco.
    3) Otevřenej PvP systém je něco, na co je potřeba si zvyknout. Mě se třeba už fakt dlouho nestalo, že by mě někdo zkusil sejmout, protože jsem k ostatním prostě zdvořilej. A propos, když zmiňuješ odeslání do basy, ten debuff, kterej to umožňuje, má na sobě frajer půl hodiny minimálně, takže tam máš dost času se vrátit a pomstít se.
    4) Bosse už jsem zmiňoval - jsem přesvědčenej, že v tom případě musíš něco dělat špatně. Chodim bosse dost často s altem (120 AP), když mám maina uprostřed pouště apod. Loot dostávám bez výjimky vždycky a svých prvních sto aur z Karandy jsem odevzdal před tejdnem. Většinu z nich jsem nabral opět na altovi.
  • nightborne
    Ty hele, nepotkal sem tě na Karandě, náhodou? Občas tam vídám čecha, co nadává, že nic nemá =D.
  • Ench realne delat vubec nemusis, jak bylo receno, muzes se venovat cemukoli z toho, a veci si proste koupis. Dokonce pokud mas holt smulu, to vyjde v prepoctu na herni menu casto mnohem levnejs. Sou ve hre lidi, ktery utratej stovky mega nez dostanou jeden item na +15 ... a sou taci, kterou do toho namlatej 15 BS a maj. Mimochodem, uplne prvni spawn harpie a manikovi padla rovnou bedna s AW zbrani. Jiny tam chodej kazdej spawn ... a nemaj nic.
  • Rozhovory sou primitivni, jen nekdy nesplnitelny ...
    1) prectes si nahore, co to po tobe chce (prakticky te zajima pocet failu, ostatni se dela vzdy stejne)
    2) na prvni pozici (pokud nepotrebujes fail) das idealne 100% (pripadne co nejvyssi interest)
    3) na dalsi pozice skladas na stridacku hodne bodu vs hodne % (za body dostavas amity, ale jen kdyz uspejes, sanci na uspech si zvedas prave tim, ze tam ladujes 100%)

    Ostatni aspekty muzes s klidem ignorovat, pokud potrebujes fail, potrebujes naopak co nejnizsi %. Kdyz dostanes pozadavek na 5 failu a mas na vyber 6x 100% ... tak proste prijdes o energii protoze to nedas. Bezne se da na ty 3 kola co mas dat kolem stovky, ale taky klidne i 400+.

    A amity u nekterych postav potrebujes na to, abys vubec moh pokracovat v plneni qstu, pricemz na vyrobu nekterych veci Qsty splnit musis. Napr, abys moh pouzit treba dve ruzny masa do jednoho jidla, potrebujes knowledge, kerou ziskas za Qst, na kterej potrebujes amity.
  • nightborne
    Já to spíš beru tak, že můžu jít spát, nebo se věnovat práci, aniž bych měl pocit, že postava stagnuje a já "marním" čas. Ale to je samozřejmě o úhlu pohledu.

    A s tím, že když něco čtyři měsíce nejde a nedaří se, přichází deprese, máš absolutní pravdu. BDO je cukr a bič. Nebo spíš - bič, bič, bič, bič, bič, palečnice, pranýř, bič, CUKR. Jo, dokáže přivést na okraj šílenství, ale když to pak vyjde, je to neuvěřitelná euforie.

    Ten tree armor, kterej jsem sháněl ty čtyři měsíce, jsem konečně dostal asi tři dny zpátky, mimochodem. Nečekal jsem upřímně, že ve svých skoro třiceti mě ještě někdy nějaká hra nechá běhat po místnosti a řvát radostí jak smyslů zbavenej... a ejhle =).
  • nightborne
    Přesně tak, první MMO je naprosto jinej svět =).

    Ale upřímně, sám jsem si říkal, že ta neuvěřitelná závislost a pohlcení z prvního MMO už se nikdy nevrátí. Hrál jsem jich mraky, ale povedlo se to až BDO =).
  • nightborne
    "win" odkazuje na vítězství v pvp proti jiným hráčům... v BDO nekoupíš za peníze jedinou věc, která by ti přímo umožnila nějakou výhodu proti neplatičům. Proto taky píšu, že zkazky o p2w prostě nejsou pravda =).
  • PreidaQ
    Když se tak mluví o tom Pay-To-Win, tak jak lze takové MMORPG vůbec vyhrát, aby mohl být ten výraz korektní?
  • az to bude f2tp tak si to zkusim ale s mejma 2 hodkama denne max je tahle hra proste fail
  • nightborne
    Jsou lidi, který neradi gamblujou, tak si to radši koupěj od ostatních. Jiný lidi radši riskujou s tim, že buď to budou mít levně, nebo nebudou mít nic. V tom nevidim problém.

    A ty opravdu, opravdu dobrý věci prostě nekoupíš, ty si musíš udělat sám =).
  • Casova narocnost je prave jeji nejvetsi a obavam se taky jediny plus. Jenze ... melo by to smysl, kdyby to melo smysl. Problem je v tom, ze tu je vsecho rnd. Je uplne jedno, jestli povrazis miliardu mobu, nebo zebijes jednoho ... dostanes na nej proste "Ccko" a nazdar bazar. Jo, muzes si to jit resetnout, a hodit si tou kostkou znova. Stejne tak je uplne jedno, jestli pudes na bose 1x, nebo milionkrat, tvoje sance, ze ti padne co chces je porad stejna. Neziskavas zadny % za to, ze si ho zabijel uz 100x ...

    Kdyz pak provedes cistej kalkul, tak zjistis, ze cesta nejmensiho odporu = budes chodit daily, hrabat odpadky, a miliony za jejich prodej ... az si na to co chces proste vydelas. Pak si das nejakou tu miliardu nebo dve na preorder a koupis si to. Coz je proste spatne.
  • nightborne
    O pár věcech by se dalo diskutovat, ale s těma bossama vůbec nemáš pravdu. Loot na svým boss altovi v grunilu a s yurií dostávám pravidelně, minulej tejden jsem vytáh dandelion bednu, například =).
  • "Pokud na podobné zkazky narazíte, nepřikládejte jim žádnou váhu, protože to zkrátka a dobře není pravda."
    Autor trpi slepotou? http://forum.blackdesertonline.com/index.php?/topic/117771-patch-notes-october-26th/ Jen posledni patch a defakto 80% obsahu je jen pridavani itemu do pearl shopu. Navic ty itemy maji staty (nektery pomerne vyrazny) tudiz je hrac proste mit musi. A nektere se v hernim marketu nedaji prodavat, tudiz ani koupit. A set "oblecku" do hry, za bratru 100Euro .. to tedy potes. Pripadne sada Petu za 50Eur.
    Nemluve uz o tom, ze se prakticky neda realne hrat bez aktivovaneho value packu, coz je taky 10Ecek mesicne (v opacnym pripade se vsechny prodeje dani 30% navic, snizena nosnost, zmensene vsechny inventare a sklady ...). Ano, da se ... s pravdepodobnosti 0.000001% ... koupit v ingame Marketu. Za podminek, ze misto hrani budete desitky hodin sedet prave u otevreneho okna marketu, protoze na jeho zakoupeni mate tak 2s. A k tomu jeste musite mit doslova z pr.ele kliku.
    Mimochodem, bez petu se taktez prakticky neda hrat, protoze to znamena sbirat veskery drop rucne, coz prozmenu znamena, hrat misto hodiny na stejny drop tak 3. Nemluve o tom, ze i peti pridavaji %. Soudruzi korejci pak resi "bezpecnost" vasich hesel tak, ze na foru nejsou schopni zprovoznit https. Pokud si nahodou koupite neco za $$$, trva jim tyden (a to jako minimalne) nez to dostanete ve hre.
    Ta hra neni spatna, ale provozovatel miri doslova kroky obrimy k tomu aby ji efektivne pohrbil. Po zminenich updatech (dokupy pres 10GB dat) na morsky svet ... zustaly napriklad vsem rozbite lode. Ano, oni zvedli maximalni vydrz, a tu aktualni nechali, je to par drobnych za opravu, ale je to taky ukazka jejich naproste neschopnosti, protoze je to jeden update do databaze.
    K PVP asi toliko, ze korejci jsou jaksi neschopni resit agresivitu evropanu, takze misto toho, aby nekdo po tom co vas napadne zustal v pvp rezimu aspon hodinu (a vy tak meli treba sanci mu to vratit , pripadne ho poslat do basy), tak se z nej vpohode obratem prepne - a pak ho sice prozmenu muzete napadnou vy, ale se stejnym postihem na karme.
    Ucastnit se zabijeni bosu je pak zcela zbytecna snaha. Jelikoz a protoze, pokud nemate boss equip, nedostanete zadny loot. (a tim minim i odpadky). V 90% nevypadne z bose vubec nic, a tech 10% si rozdeli top 5 hracu, coz jsou pochopitelne vzdy ti, ktery equip jiz maji. Nevypadne vam ani Qst item, ktery ma umoznit alternativni ziskani dane casti setu (z 50 lidi v guilde ma par kousku prave a jen clovek s full boss equipem) - tech potrebujete 100 a padaji stejne "casto" jako vse ostatni - tedy prakticky vubec. Co se ale stane zarucene, je ze nekolikrat umrete, prijdete o nejake ty kameny ve zbroji a % XP ... coz vas muze stat klidne par desitek hodin hrani a par stovek milionu. Pokud navic nema vase postava awake, zapomente ze nejaky bos existuje.
    To ze provozovatel jako omluvu za vypadek rozdal ...GMbox ... ze kteryho vsem vypad jeden blackstone ... (apropos, nechce nekdo RedNose? Pocitam ze z ty bedny, co mela byt tento tyden a je odlozena o dalsich 14 dnu ... dostanu dalsi).
  • Plácáš nesmysly. Spousta hráčů má volné zkušební klíče, ať se přesvědčí sami. Po WoWku jsem hledal něco u čeho zase dlouho vydržím a po GW2 zkušenosti je BDO přesně to, co jsem hledal.
  • presne tak, dva mesice zaplaceneho legionu a uz po tydnu se mi ani nechce logovat, to jsem teda necekal *9* legion mi pripadal hodne zajimavy i kdyz dost me tam s..e pvp mechanika
    a u guildwars2 je smutne ze hra uz nebavi ani samotne tvurce, skvely quest system, ale strnul ve vyvoji
    questy jsou po vsechny ty roky stejne a strasne rychle repetitivni,bez zadneho dopadu na svet. co bylo super v roce po vydani ted uz je vycpele.
    uz po roce. end lokace jsou pro nekoho zajimave, ale zmizelo to toulani a objevovani skrytych veci, jumping puzlu a krytych dungu apodobne.
    misto toho se hraje na zerg i na pve mapach... smutne jak nerozvinuli skvelou hru.
    do 70lvl parada a pak uz to jde vic a vic do kopru
  • kostejnesmrtelny
    > Holt takhle je hard a ne pro deti

    Připadáš si dospělej, protože musíš hrát šest hodin denně místo čtyř? *4*
  • rozhodně nemá. jestli jsi hrál někdy lineage 2, tak je to prakticky stejný.. questy tu jsou jen aby se neřeklo. nějaké zajímavé příběhy a zápletky nehledej.
  • Takze kdyz hraju jen PVE a bavi me na tehle hrach predevsim questy a pribehove linie (SW:TOR,LOTRo) tahle hra mi asi nema moc co nabidnout ze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit