Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom dalsi slaba kopie Kingdom Come Deliverance alfy s par pridanejma prkotinama.
    • No to ses moc netrefil *1* *1* *1*
    • Ty jsi dost mimo, ne? *1* Četl jsi vůbec tu recenzi ke které je tahle diskuze? *1*
  • Bohužel ze hry se stalo s posledními updaty Pay to Win. Krásně to shrnul ve svém novém videu youtuber jménem LazyPeon: https://www.youtube.com/watch?v=EIuFymMM2ak
    Musím s ním ve všem souhlasit :-/
  • Grind and fishing simulator 2016... *1*

    ale grafika je top
    • Fishing už taky ne :-D Nějak to upravili a moc lidí už taky tolik nerybaří...
  • Já bych si dal něco jako Shadow Bane.
  • asijska grindovacka...docela nuda, tak leda pro nejakou sikmoocku...co se adiovizualni stranky tyce, neni to spatny, ale takovy guild wars 2 mi prijde hezci a to je to uz cca 4 roky stara hra
  • Nečekal bych, že to řeknu, ale docela mě tohle MMO zajímá. Asi vyzkouším. Díky za recenzi.
  • Mno po delsim zkouseni je to typicka korejska grindovacka ala Lineage s par radoby sandbox prvkama ktere az zas tak nevytrhnou a rychle omrzi.
    Je zcela jasne ze sikmaci maji jistou uchylku pro maximalni grind a open pvp a zahrnoujou nas hrama s totalne stejnymi neakceptovatelnycmi principy uz vic nez dekadu.
    Pred deseti lety me to grindeni docela bavilo ale doba uz precijen pokrocila.
  • Hru jsem hrál asi 3 hodiny za Berserka, Soubojovej systém celkem fajn, ale na mě moc nereálněj a nepřehlednej, asi bych si ale zvykl.No na co bych si nezvykl, je ta černá svině, co zadává questy. Je stejně otravná jak zelenáč z Alzy. Naprostá japončárna a herní babicovina. Hra vypadá celkem hezky, ale fakt mě to od první chvíle nechytlo. Když už MMORPG tak asi budu dál hrát TES Online.
    • Co dodat, to je tak když někdo soudí hru po dohrání "tutoriálu" *1*
    • Hahaha jn jdi si raci hrat tu p*icovinu na tahani penez TESO. jedna z nejvic hypovanejch mmo a zaroven nejvetsi propadak. Hra black desert uricte neni pro tebe neni to tak casual :)
      • :)) co se tyce tahani penez :)) tak BDO je uplne na jinem lvl nez ESO.. :))
      • Mysli si co chceš, ale nikdo z tebe netahá prachy v TESO, nemusíš si kupovat DLC nebo pety a další věci, abys mohl hrát a ta hra je v rámci mmo fakt dobrá. Jestli tě baví Black Desert jedině dobře, účelem her je aby bavily, i když sou to babicoviny typu Black Desert.
  • Kdo má uši, už slyšel poměrně podstatná doporučení před pár měsíci, ale i tak je prima, že na games o téhle MMO napsali větší článek.
    • Já je slyšel. Několik kamarádu to začalo hrát a snažili se mě taky zlanařit. Vychvalovali to při každém pivku a na můj pesimistické přístup, že je to za pár měsíců přejde a že se z toho vyvrbí grindovačka, kde šance na postup dále (tedy získání lepšího equipu) bude klesat extrémně rychle, se pohrdavě smáli. Nu, ze 6 lidi už to hraje jen 1 a i ten se na to asi vykašle.
  • Prosim poraďte. Jaka je to teď verze toho BDO? Jak jsem pochopil tak je to už pro NA/EU? Je to placené, vím, že jsem to na Rusech kdysi hrál zdarma.
    • Ted je to B2P s moznosti subscription (Value Pack), ktery uz sam o sobe byl dost diskutabilni (hlavne snizuje tax na marketplace, takze kdyz prodavas, dostanes vic), co se tam snazej naroubovat ted (prodej picovin za realny penize -> ingame penize), na to uz kaslat.
    • do vanoc bude f2p i eu.. podle toho co se tam vali v patchich uz se to chysta.. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit