Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Apropos, zajimavy na tom je, ze narozdil od jinych her, ktery AFK hrace drive ci pozdeji odpoji, tak tato hra primo vybizi hrace k tomu, aby hru nechal pustenou i kdyz nehraje - pri ukonceni nabizi stazeni do traye.
  • Enchanting simulator....
  • Mno po delsim zkouseni je to typicka korejska grindovacka ala Lineage s par radoby sandbox prvkama ktere az zas tak nevytrhnou a rychle omrzi.
    Je zcela jasne ze sikmaci maji jistou uchylku pro maximalni grind a open pvp a zahrnoujou nas hrama s totalne stejnymi neakceptovatelnycmi principy uz vic nez dekadu.
    Pred deseti lety me to grindeni docela bavilo ale doba uz precijen pokrocila.
  • Kurník, proč je tolik MMO fantasy? Nějaké scífko by tam nebylo?
    • Wildstar, STO, SWTOR,
  • Ta kvalita screenshotů je běžný standard tady na Games ?
    • ales.smutny
      Už by to mělo být v pořádku. Ještě jednou díky.
      • Já děkuji za opravu. :)
    • ales.smutny
      Safra...to opravdu není, něco se pokazilo v kompresi, originál je 4K... Podívám se na to, díky za upozornění!
  • No jo pekny MMO. Ale co s tim? V ruznejch MMO jsem stravil uz more casu, i v tech korejskych a tak nejak mi to uz prijde porad dokola. Ten sandbox vypada lakave jenze uz dopredu vim ze se to stejne po case zvrhne na typickou MMO rutinu a prestane me to bavit. Kdyz vidim ty inventare a v nich spoustu MMO bordelu, tak se mi trosku dela spatne:)
    navic hrat to tady v evrope za pritomnosti open PvP by si zadalo dve pilulky diazepanu denne minimalne, protoze by clovek kvuli tem vsem kktum prisel o nervy. No, jeste se uvidi, mozna to na zimu zkusim:)
  • Paulcz
    A co nějaký popis komunity? Je to další anonymní MMO kde se nic neděje a nikdo se s nikým nebaví atd. ?
    • Nevím jak teď ale bylo to docela živé. CZ/SK guildy se řezali mezi sebou jako vždy. :D
      • JJ řezali se mezi sebou víc jak s ostatníma, ale to už je nějakou dobu pasé a je více méně klid..
        • hlavne se bojuje o uzemi.. diky vypnuti exp loss.. maji pve hraci vetsi klid... a pvpeckari si sve misto najdou take..
  • Mám otázku. Je pravda že Ruská/Korejská verze je F2P a má i nějaké charaktery navíc, než EU verze?
    • no už to pravda není, počet charakterů je nyní stejný na všech serverech ve všech zemích. Na EU a Amerických serverech vycházel některý obsah později, údajně kvůli optimalizaci. Celkem bych tomu i věřil....už vidím, jak evropan/amík skousne, že se mu ninja postará o zábavu na půl dne, kdy jej zabíjí i s partičkou lidí a nic s tím nemůžou dělat...... 98% lidí by nehrálo, než by stihli optimalizaci za pochodu udělat *16*
    • Ano, je to pravda :) V těchto regionech je hra podstatně déle a na trhu by se jako P2P neudržela, proto je tam zadarmo. Pokud umíš rusky a nebo si najdeš na netu návod jak hrát na ruských serverech, můžeš hrát do aleluja. (sám jsem to hrál, je to odzkoušené)
  • No co sa mmociek tyka, v podstate sa stotoznujem s jeho nazormi a vzdy mi vyslo ze co sa paci nemu, tak aj mne, vadia mu rovnqke veci apod. velmi dobra "recenzia" https://www.youtube.com/watch?v=lIfbPPW9uOM ale zaujimavejsie je potom si pozret video co vyslo o par mesiacov neskor s dovodmi preco prestal s bdo https://www.youtube.com/watch?v=c7oo33mR-dE to ti da dost predstavu o plusoch a minusoch a vyzera to ze ako kazda azijska mmo sa zmeni na nekonecny grind pre noliferov, pre nas casualov to nie je
  • Hru jsem hrál asi 3 hodiny za Berserka, Soubojovej systém celkem fajn, ale na mě moc nereálněj a nepřehlednej, asi bych si ale zvykl.No na co bych si nezvykl, je ta černá svině, co zadává questy. Je stejně otravná jak zelenáč z Alzy. Naprostá japončárna a herní babicovina. Hra vypadá celkem hezky, ale fakt mě to od první chvíle nechytlo. Když už MMORPG tak asi budu dál hrát TES Online.
    • Co dodat, to je tak když někdo soudí hru po dohrání "tutoriálu" *1*
    • Hahaha jn jdi si raci hrat tu p*icovinu na tahani penez TESO. jedna z nejvic hypovanejch mmo a zaroven nejvetsi propadak. Hra black desert uricte neni pro tebe neni to tak casual :)
      • :)) co se tyce tahani penez :)) tak BDO je uplne na jinem lvl nez ESO.. :))
      • Mysli si co chceš, ale nikdo z tebe netahá prachy v TESO, nemusíš si kupovat DLC nebo pety a další věci, abys mohl hrát a ta hra je v rámci mmo fakt dobrá. Jestli tě baví Black Desert jedině dobře, účelem her je aby bavily, i když sou to babicoviny typu Black Desert.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit