Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    promiň kámo, ale propady FPS je to poslední, co by tě mělo trápit, pokud tedy opravdu hraješ na PS5, hrát akční hru s vysokým input lagem a rozpadem obrazu díky FG je zvěrstvo, ale nějak nerozumím tomu, proč to nehraješ na PC. Čína hraje na PC, konzole tam jsou minoritní, proto taky ta optimalizace na PS5 neexistuje, ty informace se na internetu valí. Předpokládám, že jsi dostal PS5 verzi zdarma, je to tak?😀

  • lito

    Apple taky nevymyslel smartphone, ale zavedl ho. God of war 2018 zavedl spousty mizerných mechanik. 

  • Prolézání škvírami, do kterého se schovává loading nezavedl GoW (pokud nemáš na mysli původní sérii, kterou jsem nehrál). Já si toho poprvé všiml v Tomb Rider (2013) a předpokládám, že to bylo použité už dřív. Animace průchodu zúženým prostorem kvůli loadingu byla už v prvním Resident Evilu, ale tam šlo o otevírání dveří.

  • Veskoslav

    Ale já jsem měl 7800XT, který teď bydlí u manželky, já teď mám 7900XT, protože jsem měl tu možnost a za ty peníze neměla konkurenci. A ano, teď po cca 3 hodinách jsou celkem šílené FPS propady na PS5, takže žádná sláva. Takže co tam máš dál?

  • lito

    nefabuluj, nelži. Že se ozývá borec, co neustále lže, v jedné diskuzi má Radeon 7800, v druhé pak 7900, ale pak pro jistotu hraje Wukong na PS5, kde to vypadá naprosto šílené a hra nemá ani  skutečný 60FPS mode.

  • lito

    Když jsme u toho level-design, tak ten má God of War naprosto tristní, většinou chodíš lineárních koridorech, explorace neexistuje, hra zavedla jednu z nejhorších mechanik v gamingu a to prolézání škvírami, můžeš skákat jen na určených místech, velké truhly s poklady se váli všude po hlavní cestě.

  • Veskoslav

    Je to tak humorné, když si pár let zpátky pro změnu u série DS všem okolo omlacoval o hlavu, jak jsou uživatelské recenze na Steamu naprosto úžasné a jak ukazují, že se jedná o nejlepší sérii historie.

    Tak jak to je? Uživatelské recenze jsou jenom dobré, když reflektují to, co máš rád ty?:)

  • Ve slevě určitě koupím, v podstatě se to neliší od X dalších titulů které jsou po vydání 1.0 verze špatně hratelné. Až odladí odezvu ovládání a další neduhy, tak to bude okay. Navíc vzhledem k tomu jak dobře se to prodává, tak by to do slevy mohlo jít snad "relativně" brzy. To že příběh bude mišmaš jsem trochu čekal, ale jelikož znám knižní předlohu tak to třeba nebude až tak špatný.

  • Morlang

    7/10? Tak to sem zvědav. Napr ghost of tsushima zde dostal 9/10 a ja ho po osvobozeni stryce Chmury smazal, protoze po 10 hodinach byl gameplay totozny s tim po 2 hodinach a zacali se kopirovat questy

  • michaelfoucault

    Já se bavil na 8,546 / 10.

  • Počkám si až přijde uživatel “vyteklá moč” a zopakuje svou hlášku o "jedné z největších a nejlepších her roku".

  • nightborne

    Jo, ale Kratos tou sekerou zvládá víc než jedno kombo, umí nejen uhejbat, zvládá bojovat i bez ní a po chvíli má i ty čepele, přičemž můžeš mixovat použití obou zbraní dohromady se všema jejich kombama. Komplexita a rozmanitost fakt jinde.

    Mimoto píšu, že boj jednou zbraní nemusí bejt nutně na škodu a souboják, byť primitivní, mě bavil. Nekonzistentní level design, neviditelný stěny, nezvládnutej závěr, chaotický vyprávění, nenápaditá výbava a pár silně nepovedených bossů už míň. Všechny tyhle prvky zvládal GoW perfektně, když už jsme u toho srovnávání.

    Zmiňuju, že chvílema to bylo na 9, chvílema na 5, chytat to pak do jednoho čísla taky nemám rád.

  • toka

    Bojujete jenom s holí a talentovými stromy ten souboj zas tak moc nezměníte, nůďo 7/10.

    Cože? Nový God Of War? Restart série? Bojujete jenom se sekerou? Chains of Chaos až bůh ví kdy? No tak to je jasných 10/10!

    Že má Wukong spolu s Hogwarts Legacy stejný hodnocení, jako Outlaws s extrémně nudným soubojovým systémem je úlet. Ale tak co, redakce má právo na divnej vkus. Mě zase bavil Forspoken. 😁

  • lito

    ještě dodám, že teď jede nějaký bot i na MT a vystřelil to tam ze 7,5 na 7,8 za den a všechny poslední recenze jsou 10/10. Takže prosím, snad je to už všem jasné, že argumentace uživatelským hodnocením vždy a vždy bude mimo.

  • yeniczek

    Z nějakýho nepochopitelnýho důvodu se to taky stalo modlou "anti-woke" lidí. Což je samozřejmě úplná hloupost. Ale asi to funguje.

  • lito

    90% z recenzí je z Číny, Čina je schopna ovlivnit hodnocení nahoru/dolů. Když jdou Čínani spát, tak počet lidí padá z 2 milionů na 200 tisíc. To hodnocení nelze brát vážně. Navíc do hry se míchla i politika, takže tam bude i ten aspekt, podívej se na hodnocení Stellar Blade na MT, což je taky dobrá hra, ale je to spíše poctivá osmička. 


  • Peca

    Já si tento titul patrně někoupím, není to úplně můj šálek čaje. 

    Jen nerozumím, jak je možné že se tak hrozně moc liší Steam hodnocení a hodnocení redakcí (nejen games.cz) různě po světě? Ta hra má 95%+ poziivních hodnocení ze skoro jak 500 000 hlasů a komentáře, které dávají hře 10 z 10 mají tisíce liků. To je to opravdu taková bída? Něco takového jsem neviděl ani u legend typu Witcher 3. 

    Z textu mám totiž pocit, že je to vlastně dost průměr. 

  • Veskoslav

    Teoreticky asi ano a ano, recenze je vždycky čistě subjektivní věc:)

    Problém je skutečně ten, že když uděláš recenze na dvě očekávané a velké hry se stejnou známkou, tak se prostě lidé začnou ptát i z toho důvodu, že se třeba řídí recenzemi a mají rozpočet třeba na jednu hru. A teď si vyber:) A ne, podle textu se moc řídit nelze ani u jedné z nich:)

  • medveddd

    Takže v jedné hodina a v druhé nula 😁

    Ale v tom tě máchat nebudu - pojďme to uzavřít na tom, že hodnocení je vždycky do značné míry subjektivní, hodnotili to dva různí lidé a zrovna ta sedmička je taková smířlivá v tom, že ji může dostat i devítková hra, která nesedne, nebo pětková, kde k recenzentovi naopak něco promluví :) Závěry o celkové kvalitě herního webu bych z toho nevyvozoval :)

    Hezký večer! :)

  • Veskoslav

    Tak to je Vaší vizitkou:) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit