Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli má blizzard ve smluvních podmínkách, že všechny modifikace který budou vytvořeny v jeho enginu a za pomocí jeho nástrojů a obsahu původního w3, jsou jeho majetkem tak má na to právo, jestli ne, tak se holt začal starat moc pozdě...
  • Bohužel to na 99% bude F2P.
    http://www.valvenews.net/2011/dota-2-will-feature-cosmetic-items-an-in-game-store/
  • kostejnesmrtelny
    Já jsem málem spadl ze židle když jsem s CMkou zrušil Linu a Lina zaječela "You...were...ADOPTED!" *1*
  • A Blizzard by v titulcích měl bejt jako proč?
  • Mne sa napr paci hlaska Bounty Huntera ked niekoho zabije "It's not personal. It's just biznis" a potom ked Bountiho niekto zabije a znovu sa narodi pri studni povie hlasku "Now it's personal"
  • To je jedno jak to je tad.... jde o jednu vec zrejme to vypada ze se prodlouzi doba vydani Doty 2 pac do toho zacal Blizz ted vrtat trakze to podle me tendle rok nebude :-x a kdyz jo tak asi ne pod DOTA2

    Todle mel blizz resit uz davno OMG! a ne vrat kdyz ta hra je skoro hotova chape to nikdo ? proc si na to uz neudelal prava pred tim ? Nebo proc vubec neresil DotA 2 sam ze udelaj pokracovani ? ... ted uz maj proste smulu nechal bych to vydat Valve a v titulcich muze bit Blizzard/Icefrog/Valve....
  • Icefrog je jenom jeden z lidi co se na tom podili, ta znacka mu nepatri. Navic si ji na sebe neregistruje on, ale valve. Klidne se muze s valve za par mesicu rozkmotrit a znacka zustane valve.
  • Koukám, že tady je to samej právník *1*
  • ales.smutny
    addone: Ne, v článku se jen píše, že Blizzard se obrací na patentovací úřad, aby Valve nemohlo získat (výhradní) práva na značku DotA, žádné domýšlení.
  • Valve jsou oproti ostatním v některých ohledech právě trochu jiní. Tu glorifikaci si něčím zasloužit museli. Neřikám že jsou dokonalý.

    Jinak, DOTA je prostě jméno módu a název módu podle toho, co vím, nikomu nepatří. Jméno patří tomu, kdo si ho zaregistruje. V tomhle případě to udělalo Valve, takže ostatní maj smůlu. Konec příběhu. To by Epic moh jít na Valve kvůlu Alien Swarm nebo ID software za Team Fortress 1/2.
  • Ty si ,ale uvědom jednu důležitou věc. Valve se to rozhodlo dělat hlavně pro komunitu a chytli se šance ,nikdo nebyl schopnej dotu přeformovat do moderní podoby a opět jí navrátit starou slávu. Ani blizzard se k tomu nepostavil. To valve dělá přesně todle z modů se stávaj plnohodnotný hry ,ale hlavně to komunita má ráda a to je to nejdůležitější. Představ si ,že v podstatě dota už pomalu hnije ve W3 je oblíbená a jeto staré kouzlo krásy ,ale už to není ono a nikdo se toho neujal a tak se toho ujalo Valve za to jsem jim vděčnej :)

    btw: Nepočítám tu žádné HoNko , to k tomu moc nepatší to sice mělo bejt něco jako vylepšená dota ,ale některý věci zprasili.
  • kostejnesmrtelny
    Tobě říkám chlapečku, protože nemůžu uvěřit, že takový kraviny může plácat dospělej člověk.
  • Jo je to trochu jinak ted jsem si to přečetl na zahraničních stránkách. Tudle zprávu si asi trochu tiscali domyslelo nebo nevím.

    Blizzard chce dosáhnout toho ,aby značka Dota byla komerčně veřejná a tudíž ,aby blizzard neměl problémi s Blizzard dota do budoucna :)
  • A jak pak asi vydělají ty peníze na mapě do SC2, která pravděpodobně půjde hrát i v trialu zadarmo?
  • Dota nepatři Blizzardu ale ani Icefrogovi. Navic nazev se použival vždy ve spojitosti s modem Warcraftu 3. To bylo umožněno jen diky podpoře Blizzardu a jejich mod tools. Když si člověk vybaví značku dota, vybaví si i Warcraft a Blizzard. Nikdy to nemělo nic společneho s Valve. Takže je celkem bizardni, že si narokuje již použivanou značku na zakladě toho, že zaměstnava jednoho z pozdějších designerů teto hry. Proto moje přirovnani, ktere bych řekl je celkem srovnatelne.
  • To jsou keci Blizzard najednou zjistil ,že jim utekli prachy a tak se snažej udělat Blizzard dotu. jelikož ta je odpovět na Dotu 2.
  • To nemůžu souhlasit LoL se předtím zapojilo též do licenční kauze a začli pomalu ,ale jistě napadat IceFroga a napadali také Valve, jelikož v Riot Games jsou původní 2 tvůrci doty ještě než se toho ujal IceFrog takže to zničeho nic brali jako podraz. :)
  • Tak ono to dost záleží na situacích ve hře. *15*
  • Taky si na něj právo nedělají, jinak by ho už měli dávno zaregistrovaný, oni jen nechtějí, aby ho někdo jiný použil ke komerčním účelům.
  • Ŕekl jsi že Valve přebírá cizí značky, jenže Dota je pod rukama Icefroga který teď pro Valve dělá a inicioval právě ve Valve vývoj druhého dílu, takže už to moc cize nevypadá co(zvlášť když ji chce Blizzard)? S tím Steamem, hraješ si zase se slovíčky, i když uplně nejlepší argument to ode mě nebyl, každopádně já jako uživatel jsem s ním spokojený.V těch cenách nemám pořád jasno, ale označovat Valve za žraloka v obraně jiného žraloka(to zní ale komicky) je taky trochu ujeté, zvlášť kvůli hořejšku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit