Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale poučili se z toho, viz ten borec s world of starcraft.
  • Tak si čitaj a nediskutuj tu:

    http://www.playdota.com/forums/showthread.php?t=657311&page=6
  • ales.smutny
    Pro čtenáře vše ;)
  • Tak minimálně propojení z battlenetem, aktualizace. Přiznám se že do toho zas tak moc nevídím a nemám všechny informace. Tady mi to, ale připadá že automaticky je to užásné Valve proti ďábelskému Blizzu. Nevěřím ale tomu že většina co tu vykřikujete máte přesnější informace.
  • *8* , dík za objasnění.
  • Icefrog*
  • Zabudli ste napisať, že Ivefrog oslovil najprv Blizzard s ponukou na Dotu 2. Lenže Blizz samozrejme sa na nho vyjbal, tak skusil Valve kde ho privítali s otvorenou náručou. A spravil dobre. Podla toho ako vypadá Dota 2 BETA (hrám ju), tak som len rád.
  • MikeKing
    Souboj titánů *1*
  • Blizzardu byla Dota u prdeIe dokud se toho nechytil Valve a najednou vycítil prachy. Za celou dotu existence doty Blizzard neudělal pro dotu nic.
  • ales.smutny
    http://www.cesky-jazyk.cz/slovnicek-pojmu/citoslovce/ :)
  • Vydávali patche a věci podporující dotu.I přes to jsou to blbci protože na tom mohli vidělat majlant kdyby Icefroga vzali pod sebe.Hold kdo dřív přijde ten dřív mele.
  • Co je to tady za módu pořád v článcích používat to "Nu" ? Co to je?
  • V cem konkretne blizz dotu roky podporoval?Cetl jsem i nazory,ze krom vydani mod tools pro W3, neudelal v podstate nic.
    Dotu jsem nikdy nehral a asi ani hrat nebudu,takze deni kolem tohoto modu je mi vicemene nezname.Proto se ptam,jak to tedy je.
  • Urug
    By mě teda zajímalo jakým způsobem Blizzard podporoval značku (to je značka?) DOTA?

    "...poškodí to nejen Blizzard, ale také zástupy fanoušků Blizzardu, které s ním roky spolupracovaly"
    ...taky směšný, jak to jako poškodí fanoušky? Tím že budou mít lepší Dotu?
  • Kr.Pa
    Blizzard a Valve se hádají, Brandon Beck a Marc Merrill se smějí
  • Argument Blizzu je mi připadá docela silnej, určitě z velké části dota vznikla díky Blizzu který se o ní roky staral a Valve by teď mělo slíznout smetanu?
  • Blizz proste zaspal.Co jim branilo vzit tvurce modu pod sva kridla a udelat z toho komercni produkt?
    Ale jakmile to udela Valve,tak hned se zacnou certit a zacnou delat svou vlastni dotu.
    Blizzardi od te doby,co si pricichli k prachum diky wow,jsou ocividne pekne nenazrani.
  • nebud si isty
  • Aneb nenazranost nezna mezi. Misto aby byly radi ze Dota nejakou dobu W3 jeste tahla a delala mu reklamu, tak budou vymyslet jak si ju privlastnit? *11*
  • Valve má IceFroga. Blizzard jednoduše zaspal, nebo se k částce, kterou může DotA2 hodit, dopočítal až teď. Každopádně již takřka hotová DotA2 brzy vyjde a poskytovatelé původního enginu, ne nápadu, s tím nic neudělají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit