Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nebudu psát komu fandim a komu ne, ale myslím si, že větší právo má rozhodně Blizzard to je prvotní stvůrce Doty..
  • To musi v us maji blbe zakony. Musi si ji chranit, kdyby to nedelali, tak o tu znacku prijdou a kdyby jim to nevadilo, tak ji nemusi ani registrovat, takze vuci jeji ztrate bojovat budou. Z toho sameho duvodu napriklad nadace Mozilla musela pozadovat prejmenovani Firefoxu v Debianu, ktery se tam proto jmenuje Iceweasel.

    Imho je ta znacka kolektivni a nikdo by si ji nemel narokovat jen pro sebe.
  • Nemam hrat pvp hry, u kterych je rozhodujici jakasi nahoda, jestli me zrovna procne passive nebo ne. Proste chci mit maximalni kontrolu kdy a jak co pouziju. Cim vice nahody v pvp, tim mene me to bavi. Dota 2 je podle me extrem.
  • Oni si ji neprivlastnuji, nesnazi si ji registrovat. Privlastnit si ji registraci se snazi Valve, na misto aby prisli s vlastni ip. Jakmile si znacku privlastni, blizzard sve produkty bude muset prejmenovat.
  • Naozaj hlúpy pokus o trolling... Nepoznám hernú spoločnosť, ktorá by dávala toľko herného obsahu zdarma, ako Valve.
  • Proc by musel svy produkty prejmenovavat O.o?
    Pochybuju, ze by po soudni vyhre Valve, IF a jeho spolupracovnici pozadovali zmenu nazvu puvodni doty :D.. To by byla teprve blbost! :D
  • lol.... VALVE hamouni, a Blizz je svatej... Bejvávalo
  • Az na to, ze byl prvni kdo ji dostal do stavu, ze se dala hrat kompetetivne. Do te doby to byla Fun mapa jako AngelArena, Footmani a dalsi.
  • :) me zas bavi sledovat, kdyz uz je leoric vazne dobre najetej (armlet, bkb, deso, assault, pt a treba bf) a sazi crity za 1k atp.. to je parada :D.. A ze se dostane z hustejch srancu takovym critem :D.. Navic aegis + ucko z nej taky dela hodne neprijemnyho protivnika..

    Ale tak to je o osobnich preferencich..
  • Rage je na 4 sekundy, pokud se nemylim, a nestava se to moc casto (obzvlast ted s novym uckem), ale muze se ti prihodit, ze potrebujes magic imunitu mnohem dyl (vetsinou hodne dlouhy hry +/- 70 min) a tam ti 4 sekundy proste nestacej :)..
  • Veskoslav
    Tak antipick, no pravda, že občas chybí, ale zatím co pozoruji, tak si moc lidí nestěžuje.

    Jj myslel jsem Leorica:-D tenhle mně napadl jako první, ne že by mně to nebavilo, ale koukat se na ostaní, jak tam valí a já tam stojím jak tvrdy Y:
  • Fandim Blizzardu, Valve jsou hamouni, kteri se chteji prizivit na slave cizi znacky a mit ji sobecky jen pro sebe. Pokud registreci ziskaji, bude muset blizzard sve produkty prejmenovat a to neni spravne.
  • Ani jedna strana nemá moc pádný argument. Blizzard se ohání fun modem a Valve člověkem co ve skutečnosti převzal dotu až ve verzi 5 něco a se základní myšlenkou nemá nic společného :D
  • Hrdinove maj prevzaty vsechny staty z jednicky, takze rozhodne ne, ze by nebyli nevyvazeni, ale chybi trebas antipick apod. Hrdinu je tam jeste pomerne malo, ale jestli neco jsou, tak vyvazeny. Kdo to hraje trochu dyl, tak mi da za pravdu, ze "sebelepsiho noob oneclick apod." hrdinu je dost jednoduchy countrovat.
    Jedinej, kdo je i na public hodne OP (coz se projevuje zabanovanim z lig), je strom s predelanym uckem. Na Dota-league.com byl zabanovanej do konce stranky :D..

    A prilis mnoho pasivnich schopnosti u nekterych hrdinu O.o? Napriklad leoric? To kazdopadne rozhodne neni chyba hry, spis tvoje, ze te to za ne nebavi :D.. Coz ti nevycitam, ale pak je jednoduchy danyho hrdinu proste nehrat (taky mam svy oblibence)..
  • Kr.Pa
    jednoznacne fandim Valve
  • Nechápu proč kolem toho Blizzard dělá takovy móresy.
    Koneckoncu DotA byla tvořena fanoušky.
    Takže nevím proč se do toho motá Blizzard *4*
  • Veskoslav
    Ale co. V důsledku stejně budeme hrát všichni všechno:-D Už teď je tolik kopií původního konceptu DOTA, že člověku přechází zrak. Ať už známější bratříčky jako LoL (dost dobré) či HoN. Ale osobně mi něco na Dotě 2 nesedí, nevím, co ale nesedí. Prozatím hraji LoL, testuji Dota 2, zabloudím a HoN či v Sc 2 hraji Dotu. Všechno tak zápas/týden. Ale je mi to v podstatě jedno, co hraji, když se u toho bavím.

    A o to smutnější je to, že se do sebe pustili dvě firmy, u kterých nevím, komu fandit....:(

    Problém spíše prozatím u bety Doty 2 vidím v nevyváženosti jednotlivých hrdinů a u některých hrdninů přiliš mnoho pasivních schopností.

    P.S: Myslím si ale, že bez Blizzardu by koncept doty těžko vznikl. V té době hrdinové v RTS neměli ani inventáře a pokud měli nějaké schopnosti, tak pasivní či jednu aktivní (namátkou mně napadá AoM). Podle mně nevidím do té kauzy tak, abych mohl rozhodnout, kdo je ten špatný a kdo je ten dobrý. Osobně si myslím, že název Dota je spojen z Blizzardem spíše než s Valve. To ale nemění nic na faktu, že opravdu nevím, ke které straně se přiklonit.
  • Kr.Pa
    to chci videt
  • Tak samozřejmě že někteří hrdinové mají hodně pasivek, z fleku mě napadl takový Leoric (což je extrém). Ale taky jsou hrdinové co nemají ani jednu, a při obsluhování jejich kouzel se pekně zapotíš (napadl mě takový puck, s tim že na něj samozřejmě koupíš i nějaký použitelný itemy).
  • Náhodou těch pasivek tam tolik není, nejčastěji jeden ze čtyř skilů, hráls špatný hrdiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit