Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    pekné zhrnutie, ktoré skoro do bodky súhlasí s mojim názorom. nejaké mobilné diablo je mi putna, ale to oznámenie bolo fakt nešťastné. no čo už, nemôže byť každý deň nedeľa. blizzardi to prežijú, aj akcie sa vrátia späť, treba len dúfať, že sa aj poučia a budú sa aspoň tváriť, že počúvajú komunitu.

  • iSpirit

    Ty podrážděně reakce nerdů jsou k smíchu. Blizzard škube své fanoušky dobrých 13 let. V současnosti je to jeden lootbox vedle druhého. Hry od Blizzardu jsou prošpikované mikrotransakcemi a lootboxy. Jejich hry vznikají na základě toho, aby hráči do toho postupně pořád dál a dál investovali a ne na základě hratelnosti. To hardcore PC hráčům jako nevadí? Nějaká mobilní hra je to nejmenší na současném Blizzardu. Blizzcon je pak katastrofální akce. Každý rok davy fanoušků si tam jezdí zkouknout nějaký ten filmeček do Wowka a nějaký ten lootbox, dlc, remaster atd.

    • Derp_1337

      Uvědomuješ si, že ses svým příspěvkem právě zařadil k těm "podrážděným reakcím nerdů", které ti jsou "k smichu" ??

      Pěkná ironie, že?

      • iSpirit

        Naopak Blizzard je mi herně k smíchu už dobrých 10 let, současné hysterii se vysmívám stejně jako tobě.

        • Jack1947

          Lidi se  smějí zase tobě, holt každý se směje něčemu jinému😉

  • madPav3L

    Od Blizzardu už dávno nic nečekám, takže mě to ani nepřekvapilo. Už nějaký ten pátek je vidět, že na prvním místě jsou peníze a kvalita je někde hodně v pozadí. 

    Příklad budiž Hearthstone, jediná hra od nich, kterou v poslední době občas zapnu. Rejžujou na tom neskutečný prachy, ale že by opravovali chyby a nedostatky hry to ne... jenom chrlí nový a nový karty, aby mohli rejžovat dál.

  • residentevilfans

    V Asii musí být nadšení. 


  • mikezz

    Ja to mám jednoduché. Ak bude Diablo na mobil bez mikrotransakcií normálne za plnú cenu, ak nebude vyžadovať neustále online pripojenie, moc rád si ho kúpim a zahrám. V opačnom prípade pre mňa tá hra neexistuje a vôbec ma to netrápi...Okrem toho mobilné "diablovky" plnohodnotne zastupuje Titan Quest.

    • Bobrkola

      v QaA říkali, že  kvůli možným pádům připojení s největší pravděpodobností nebude Hardocre mód -> s největší pravděpodobností bude vyžadováno neustálé připojení. 


      Cena ještě není jistá zmiňovali to několikrát. Ale to, že tam mikrotransakce budou je jisté. Právě kvůli zrušení real money auction hall se Diablo 3 odsunulo na druhou kolej.

    • ucho

      být neustále online podle mě nutné nebude. mikrotransakce jsou ale prakticky tutovka.

      • KamilZm

        Měl by se rozlišovat typ mikrotransakcí. Pokud to budou jen kosmetické nesmysly, tak ať je jimi klidně prošpikují odshora dolů.

  • Adame nezklamals přehnaná reakce...😀 pobavils jsi asi stejný jak zaměstnanci Blizzardu hlavně dělat na tom co korporát řekne ať vydělám co nejvíc prachů a svůj názor spolknu na hlavu si s***t nechám. Když jsem v poslední době četl jak ti staří dobří z Blizzardu odcházejí čekal jsem nemilou změnu, bylo mi jasné že to není jen tak, že ta firma kde hráči dělali hry pro hráče a prachy byly jen takový bonus navíc umřela, tušil jsem, že uvnitř musí bejt něco hodně shnilého a vida to ovoce vyplavalo na povrch hra na mobily🤮 A pak když hráči ZCELA OČAKÁVANĚ REAGOVALI tak Blizzard maže komentáře maže dislike trapné....

  • kkING

    Jak se pise v clanku, je to predevsim chyba blizzardu. Staci se podivat co udelalo z fanousky oznameni noveho Elder Scrolls nic nerikajicim trailerem co mel par sekund🙂

  • BoB.2

    Diablo bude "free to play" a pak se napakuji na mikrotransakc_ch.

    • Bobrkola

      Ještě není jisté jestli to bude free to play ;). Několikrát to zmiňovali. Btw i u Overwatche si všichni mysleli, že hra bude free to play a nakonec se jednalo o hru za plnou cenu. Nicméně mikrotransakce tam budou 100% jedinou otázkou je, jak moc budou agresivní.

      Btw na diablofans.cz jsou 2 články, které popisují jak v čínské verzi D3 fungují mikrotransakce. Doporučuji se na články podívat pro představu co nás nejspíš čeká.


      • Veskoslav

        Kdo si myslel, že Overwatch bude F2P? Pár "novinářů" a fanoušků. Nikdo jiný...

  • i586

    Koukal sem na video a toho chlápka mi bylo fakt líto. Vypadal dost nervózně a to jak si vždycky dal pauzu a čekal na potlesk... a vono nic. Pak přišel moment, kdy se jeden z publika na férovku zeptal, jestli to je vtip... ten to zabil úplně. Bohužel, on jen dělal, co mu kravaťáci nařídili. Podle mě tomu sám nevěří.

    • Jack1947

      Já jsem naopak rád že dostal co si zasloužili, to že Blizzard někdy dávno byla slavná firma už je ted buřt nelze dělat ústupky.

    • Derp_1337

      Jak už tady LV426 napsal, člověka který na sál plný hardcore gamerů vytáhne nesmysl "Však všichni máte telefony, ne?" si nezaslouží žádnou lítost.
      To, že lidi mají telefon, ještě z nich nedělá stupidní ovce, co všechno sežerou (tj. koupí a zahrajou si).

    • Bobrkola

      Ten chápek na pódiu byl jeden z těch kravaťáků, který se tváří jako common guy ;). V nějakém rozhovoru říkal, že očekávali "nepochopení" a protesty, ale ne takto velké.

    • kkING

      Smutne na tom je, ze ten chlapek odvedl hodne dobre prace na D3 po "nepovedenem" zacatku

  • Jack1947

    Prostě absolutně nezvládnutá situace, dát jako " očekávanou novinku" mobilní hru 😬

    Pak se divit že se to nelíbí a hráči jsou toxičtí, když i bývalý vyvojář diabla2 se ozval že tomu tak není a Blizzard je spíše blbec...

    To si za rámeček nedají no.

    Kdyby ta hra byla aspon nečím vyjímečná ale ne to taky není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit