Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O akych "prehnanych" reakciach na internete tu je rec ? Internet je mocny nastroj, hracom sa nieco nepacilo a dali to najavo, to sa predsa robi, nie ? Mobilnu hru od Blizzu nikto nehcel a uz vobec nie nejaky outsourcing z Ciny...


    Ludia odchadzali zo salu, potlesk bol velmi slaby a tie otazky od novinarov/fanusikov priamo na Blizzcone hovoria za vsetko. Toto sa nikdy predtym nestalo.

    • Bobrkola

      Přehnané reakce jsou když někdo jako smyslů zbavený několik minut řve, pak sebere všechny Blizz hry a náháže je do pytle, který pak chce zapálit. Stačí? :)

      • Derp_1337

        Zase to nepřeháněj a nevymýšlej si.

        Pokud nepřihodíš link s tím, jak někdo naštvaně upaluje Blizz hry, tak se to prostě nestalo a kecáš...

  • Namefar

    Já jsem spokojený, na Classic si počkám do léta. Mobilní hry nehrají, remake Diabla bych uvítal více než remake Warcraftu... 

    • Derp_1337

      Strašně se mi líbí tyhlety ovce, co tu píšou, jak WoW Classic uvítají. Přítom donedávna si člověk na oficiálních server mohl zvolit "Classic" server (teď si přesně nepamatuji jméno) a mohl si v klidu hrát původní verzi WoW.


      A co Activision-Blizzard udělal? Classic servery vypnul a teď to marketingové oddělení propaguje jako úplnou novinku! Good job!

  • jindra.veliky

    z clanku jsem si vzal akorat tak to, ze jakmile se neco vetsine nelibi, tak je to "prehnana reakce internetu" a dal jsem uz necetl

  • pro mě to byl neuvěřitelný vysměch.

    Blizzard rodina ? Tady asi jde vidět, že Blizzard si hleda jinou rodinu tu kterou ma (možná měl) mu nestačila.

    Diablo na Mobil je asi jasne na koho to  je mířeno na děti  10+ ktere budou za miktrotransakce utracet penize rodičů.

    Takže spíše blizzard ukazal svou nenažranost a lhostejnost vuči všem a penizky se hrnou.

    Teď jediné co asi muže pomoct všem věrným je pokud poklesne hodnota Blizzardu to by pak možná něco změnilo.

    • Bobrkola

      Zazobanej táťka a mamka zlatokopka jsou taky rodina ;) :D

  • q_kyng

    Já tvrdím už dlouhou dobu že blizzard je nahý císař a jediná dobrá hra kterou vydal za posledních deset let byl SC2 :).



  • mx0r

    Well, Fallout. :-/ Vsetkym sibe.

  • S autorem souhlasím, vidím to stejně. Existence samotné hry mi vůbec nevadí, ať jí klidně vydají, prostě jí budu ignorovat. Vadí mi ale fakt, že se jedná o novou hru s novým příběhem a s novým lore, který PC hráči nikdy nedostanou možnost okusit. Prostě ten kousek skládačky příběhu  jim bude vždycky chybět. Což je podle mě kudla do zad všem PC hráčům, kteří na Diablu vyrostli. 


    Diablo 3 už je dva roky naprosto mrtvá hra, takže je naprosto logické, že hráči po oznámení práce na několika Diablo projektech neočekávali nic menšího než oznámení PC obsahu. A že na Blizzconu oznámí pouze mobilní hru, to normální člověk nepochopí. Kdybych koupil Virtual ticket, tak hned žádám vrácení peněz. A kdybych tam kvůli tomu vycestoval? No raději nedomýšlet. Každopádně tady by měly opravdu padat hlavy. A ten pád ceny akcií jim upřímně přeju..

    • ucho
      neboj, ty akcie se za chvíli vrátí do normálu. příležitost ke koupi.
  • NEkromanT

    Už se zase ozývají hlasy s tím, že protože na mobilních zařízeních tvoří velkou část trhu (zřejmě na rozdíl od PC a konzolí) ženské publikum, takže všichni co na Immortal nadávají jsou misogyni. No jestli mám na výběr mezi "toxic masculinity" vs. "roll over and die" přístupem...

    • Bobrkola

      Fakt? Tak to jsem ještě nečetl, ale jo nějaký štít se využít musí :D :D.

  • maros.goc

    "Z nějakého důvodu panuje mezi tradičními hráči velká skepse vůči mobilním hrám." ....to snad nemyslis vazne Adam ...

  • Veskoslav

    Člověk buď musí být blázen, id*ot nebo mít koule větší jak planeta, když vejde před sál, kde je 95 % hardcore pc hráčů, 5 % konzolistů a představí jim hru na mobil...To je určeno pro Pinong hráče, kteří tyhle sra*ky milují.

    • Wolfcastle

      nebo asiat....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit