Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    Co je to teď za zmrdy v tom Blizzardu?!
    • jealous biatch
    • Ani nevíš jak si doslova vystihl moje pocity!!!
  • Trol.diskuzni
    Blizzard jde definitivně do háje... Diablo 3 to odstartovalo.
    • musím souhlasit i když to odstartoval už sc2, kazdy strizlivy clovek musel videt jaka je to špatna a graficky hnusna hra, to snad jelo na enginu jedničky.
      • Ethy
        Nevím co na tohohle člověka reagujete, už v nicku má cod, takže to je asi tak všechno k jeho orientaci ve hrách. Hlavně že se MW3 někam posunulo od MW2 *1* *1*
      • si to hrál na mobilu ne?....
      • mne sa SC2 paci, aj ked nie natolko aby som si kupoval celu trilogiu, toboz nejaky F2P paskvil .... ale Diablo 3 bola dost nuda
  • Poslední krok Blizzardu do pekla herní debility.
  • WoW má měsiční poplatky , Diablo RMAH a Starcraft nic , se jim nedivím chudákum že ho chtějí zpoplatnit *16*
  • Blizzard začíná prohrávat na všech frontách. GW2 má potenciál otřást jejím infantilním WoW; Valve jim NAŠTĚSTÍ uloupilo Dotu před rypákem; Starcraft moc nikoho nezajímá díky nulové inovaci; no a Diablo 3, to snad víte nejlépe samy, co to bylo za recyklovaný "požitek". Trochu sentimentu ohledně W3 je asi na místě, ale to ty zamrzlý chlapíky nezachrání.
    • Tak to musejí do pár měsíců zkrachovat ne? *13*
      • proc by museli zkrachovat? debilu je na svete dost kteri je zafinancuji. :} Jen to neni jiz stary dobry blizard a o to prispevatelovi slo. COD je taky kravina a hraji to miliony lidi.
        • Shania
          Mam strasne rad, kdyz me nekdo oznacuje za debila jen na zaklade toho co si kupuju za hry.
          • luke.skywalker
            sry, ale jen d3bil se brání v internetové "diskuzi"...
            • Shania
              no jako obrana to mysleno nebylo...:)
    • Prohravat?

      Tim myslis to ze vydelavaj na kazdy hre nehoraznej balik a kupujou to miliony lidi? :DDD
      • ty si lolek. Plno z tech milionu uz si priste da velky pozor jestil D3 naslednika koupi. To stejne stacraft. Fanousci uz zacinaji strizlivet na vsech frontach. Me uz blizard ukazal svou pravou tvar v WOTLK tam sem prozrel a pocohpil. Od nich uz ani mail do posty...
        • To si jeste povime az vyjde novej starcraft nebo diablo... Ja osobne si myslim ze zase budou padat rekordy.
          • no ja osobne im na novy starcraft uz kaslem....mam starcaft2 aj diablo 3 ale skoncil som....dalsi stracraft uz nie.... je to strasne drahe a nestoji to za tie prachy. Normalne citim, ze so mnou tie oznamenia ohladom dalsieho dielu nic nerobia, su mi ukradnute... a podla mna toto bude problem ze hraci toho uz zacnu byt presyteni. Totiz skusat urobit dojnu kravu z viacerych titulov ako jedneho sa nemoze nijak ekonomicky vyplatit dlhodobo....trh to neunesie, ... kupovat DLC k diablu, starcraftu, platit za hranie WoWka.... Najblizsie som ochotny ist do Warcraftu 4...mozno :) Ale napr Diablo 3 som raz presiel a potom som si uvedomil, ze teraz co, mam zabit stovky hodin casu tym, ze budem robit to iste dookola v rovnakych prostrediach len na inej obtiaznosti aby mi padali predmety s inymi popisnymi cislami? no way....
            • RE: Miso, to je ale potom věc tvoje a neni to problém Diabla :)
            • A to te bavilo stovky hodin porad dokoloa zabijet ve stejnych prostredich jen na jinou obtiznost monstra jen aby ti padali predmety s jinejma cislama?
            • @ drasta -> kvoli 2ke diabla som svojho casu skoro zomrel u babky na chate, lebo som bol tyzden odtrhnuty od pocitaca a nemohol som ho hrat, ale bolo to uz hrozne davno :)

              @ gg -> D3 som presiel len preto, ze som si povedal, ze ked som uz preboha vyhodil 60 Eur za tu hru, tak nemozem skoncit uprostred 3tieho actu :( skusal som sa prinutit zacat hrat za inu postavu, ale proste nezaujem.... co sa mi nestava napr u LOTRA, to zacinam stale dookola uz niekolko rokov
            • Tak to se ti dvojka diabla asi taky moc nelibila ne?
            • Jde o to že D3 si přešel, byla to sranda a kolik hodin si u toho strávil ? 20-30 ? Řekni mi kolik je průměrná herní doba dnešních her a hle, máme tu nadprůměr. A to ještě spousta lidí jede na vyšší obtížnosti atd.. Prostě ta hra je klasický Diablo a řváv tady bláboli že král je mrtev atd.. (samozřejmě nemyslím tebe) je zcestné.. Jde o to, že ty hry od Blizzu maj vždycky moc velký očekávání..
    • dotu jim uloupilo lolko :P zkousel sem dotu 2 a docela mi vadi ze se nezbavili toho RTS feelu jako to udelalo lolko :)
      • Ethy
        Prosimtě odkdy uloupilo LoLko Dotu? *1* Hrál jsi tu Dotu 2 vubec? *4*
        • LoLko už dávno předehnalo DOTu *4* Hrál jsem oboje, DOTa2 na LoLko nemá v žádném případě... je to pomalé a nudné. LoLko je více akční a aktuálně je to právě LoLko, které vévodí pro gamingu.
          • JohnyTheZik
            :D:D:D prosim te, LoLko vevodi pro gamingu :D? Tak to nee :D..
            Zajimavy, ze vsechny pro (podotykam - pro) teamy hrajou dotu, protoze je to mnohem tymovejsi a mnohem vic zajimavejsi - mnohem tezsi herni mechaniky a principy, ostatne proto je ta hra tak nepristupna novackum, protoze pochopit ji chvilku trva, narozdil od LoLka, kterej je delanej pro casual hrace.
            • Ha ha Dota je týmovejšia ako LoL. Ha ha ha ha. Máš dobrý matroš :)
            • A ne snad, největší prozepool v historii progamingu, největší hráčská základna atd... je toho víc a DOTa už bude hrát jen druhý housle...
            • Já ty hry hraji, vím co tam jsou za hráči a vím proč ty hry prohrávám. Pro causal hráče DotA není. *3* If you know what I mean teda...

              Pak tu nepleť SC2, lemple, zbytečněj off topic. Já vím jak se hrají hry, o kterých mluvím. Ale chápu, každý šlápne někdy vedle :)
              Aspoň tě uklidnímtakhle, v Dotě W3FT by si mě určitě dal. Už jsem ji dlouho nehrál :)

              btw, kde vidíš na LoLku p2w? to že si koupíš IP boost? hrdinu? skin?! *15*
            • Ethy
              To asharak: Prosimtě plácni si jí, já chápu že jseš jistě micro master co si stimuje marinaky s marauderama a nadavas na nulove mikro v dote, ale aspon tady nemel takovy slinty. LoLko je pro casual hrace a je pay to win, dota je tezsi, tymovejsi a neni pay to win. Jestli si myslis ze je to pro casual hrace, tak opras W3:FT, ktery si jiste na ladderu hral a pujdeme si dat jednu dotku -apsoom a uvidime jestli je to pro casual hrace...
            • símtě, causal hráče? Pak je celý systém DotY (lol hon w3 d2) pro causaly... *7*
  • Blizz už neví co by a vymýšlí pitchoviny.
    • Od te doby, co prestali premyslet nad kvalitou her, tak maji az moc volneho casu.
  • „Inteligence (bohužel) mizí. Za chvíli budeme stát hloupých ovcí.“ -.-

    Aspoň si přečtěte článek, popřípadě shlédněte tu diskuzi, jen nevím kde je. Hlavně ale sem tam zauvažujte/popřemýšlejte nad tématem. Už to pak ani není k smíchu, co sem tam někdo vyplodí.

    P2W nikdy nemůže u e-sport her uspět. Nikdo by to moc nehrál. Proto nevěřím, že by se s SC2 něco takového stalo. F2P model by byl asi nejlepší po vydání datadisku. Předchozí "hra" (WoL) by měla MP zdarma, ostatní by hráli HotS, a za další 2-3 roky další datáč.
    SC2 free trial je dobře udělaný, nemělo by teda být moc těžké ho rozšířit na f2p. Už to že jde hrát proti PC je super. Stejně jako u toho by se omezil výběr map, odřízl Arcade a tak.

    No další věc by byla možnost koupit jen MP (třeba za 350,- jako u 1.6 steam), tak by se rozšířil snad víc, ale asi by nemohl soupeřit s MOBA hrami.

    Pak už "zbývá" samostatný systém hry, vlastní ladder(nebo nějak společný), launcher jako např. u LoLka. To by s tím ale zas byly zbytečné problémy. Co se dá kromě nějakých map koupit do SC2 MP že *1* Na ladderu budou stějne světově hrané mapy z TL a pod.. Takže tahle možnost určitě nepříjde.
  • Tohle uz je fakt moc.. to se kazdej zblaznil s tim free2play? uz i milionari z blizzardu, ktery mesic co mesic rejzujou nehorazny love za wowko? achjo.. *7*
  • A ono něco na multiplayeru StarCraftu II něco nefungovalo, že je nutné měnit systém?
    • asi si Activision vyratal, ze sa da podojit tato znacka trochu viac :) raz darmo, uz aj k hram sa pristupuje v prvom rade ako k businessu a nie zabave
  • Anal.S
    Taky nevím kde se bere ta nenávist k F2P. Vůbec to nemusí znamenat že je hra nekvalitní.
    Jasně, většina F2P her je doopravdy špatně udělaná, ale jde to i jinak a dobře (Team Fortress).
    • souhlas, ted jste to trefil. Ono kdyz dva delaji totez, neni to totez... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit