Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizz na ně jenom opravdu myslí to je tak celé :D :D Jinak wow bylo super sakra ja ho hral 4 roky ale nějak to už není to pravé ořechové .........
    • Taky mám "pár" let.. ale už jen ve vzpomínkách. Trochu mě akorát rozesmálo to prohlášení, že něchtějí hru zjednodušovat.. ha ha.. každý datadisk bylo jedno velké zjednodušení toho předešlého zjednodušeného zjednodušení :)
    • Samo ze neni co slo vymyslet a okoukat z jinych her uz ve hre davno je a ted uz je to jen porad dokola totez = novy datadisk+nove lvly+novy tier a sup a jedem = novy datadisk+nove lvly+novy tier = novy datadisk+nove lvly+novy tier atd atd atd
      • je to tak, ale mě osobně to nevadí, hraju wowko už 4 roky a furt se těším na novej obsah a furt ho hltám, jen PVP si chodim zahrát na TBC arenaturnament :-D
      • Amen
  • Proč nejít s davem. WOW je ****** budu na to nadávat, abych byl strašně cool uaaaa :D. Je to strašně easy :D Všichni jsme v PVP ratingu nad 2600 a máme dole deatwinga na HC. Máme všichni achievment "insane" Oh yeah :D ..... Nebo ne? :D
    • K tobe bych jeste priradil toho ostravskeho banujiciho cypa ellendwayje a uz jste tady vsichni kok*ti
      • Ellendway je ostravak? To vysvětluje vše. Sem slyšel že ostravaci - maly ptaci.
  • Lidem se nikdy nelíbí to co je teď, ale to co bylo, i kdyby Vanilla WoW byla černobílá a dala se hrát jen hodinu denně, stejně by tady byly kecy typu jak to bylo nostalgicky krásný.. Prostě pochopte, že ta hra má za sebou skoro 8 let vývoje, tak tam nějakej progress a změny musejí být vidět :)
    • Já jsem rád že některé staré herní série (Might and Magic) dnes ještě pořád žijí, i když ty hry už jsou jiné (''horší'' - ''lepší'' ?) než kdyby ta série umřela a upadla do zapomnění.
      Myslím si, že je to stejně i s WoW...Páč než vyšel datadisk tak lidi kolem mě říkali : Mě už to nebaví všechno jsem zkusil, všude jsem byl, všechno mám atd. Půjdu na nějaké jiné MMO.
      Když vyšel datadisk tak je to přitáhlo zpátky ale prskali že to všechno zničili že už to není ono a že dřív to bylo lepší atd.. *15* *2*
  • Možná by bylo fajn kouknout na MMO champion nebo oficiální forum, než sem strkat kopii nějakeho staršiho članku z třetího zdroje.

    Garrosh Hellscream bude poslední boss v bitvě o Orgrimmar.

    A ikdyž WoW nehraju už dva roky, tohle je pro každého WoWkaře lákadlo jak prase, pandy nepadny.
  • K tomu poslednímu odstavci - bolestivě naopak působí tyhle cokoliv-findery. Vždyť to úplně ztrácí veškerou socializaci a hráč se tak dostává na úroveň CODu nebo něčeho takového. Normálně (třeba v tom L2) jsem musel shánět skupinu nebo přímo ten raid organizovat a nebo se domluvit se známými. To mě bavilo, i když občas přišla veškerá snaha vniveč. Ale né, hry jako WOW jsou "akce-akce-bum-bum-find-teleport-akce-akce". Zlaté....no v podstatě jakékoliv jiné MMO co jsem kdy hrál.
    • Jaká socializace? O žádnou socializaci nejde, socializujete se v okruhově úzkých a blízkých skupinkách s přáteli / guildou. Ostatní hráči Vám můžou být ukradení, stejně jako ostatní kolemjdoucí v reálu. Pokud někoho cizího potkáte na ulici nebudete si ho zvát na kafe k Vám domů protože potřebujete zabít králíka/prase k obědu. LFR a LFG je výborná funkce pro každého. A hlavně pro toho který nemá čas a náladu prosit stého kolemjdoucího aby mu toho pašíka zabil... vezmeš telefonní seznam a najdeš řezníka... Potřebuješ proběhnout HC a nemáš čas 2h shánět tanka, kterého pravděpodobně podruhé potkat nehodláš? Co na tom... koho tihle anonymní hráči zajímají? Chceš se přátelit s 60letou pokladní v hypermarketu? Potřebuju jen nakoupit a zaplatit. Stejně tak potřebuju aby mě tu instanci někdo odtankoval, kdokoliv stejného zájmu a ideálně hned. Když pominu tohle všechno, tak to že hráči v random ani nepozdraví a nepoděkujou je věc jiná, která s tou funkcí až tak nesouvisí.
      • Jo, tak kvůli takovému přístupu máme dnes hry jaké jsou.
        • Nevím, že by někdo někoho nutil je hrát.... Jsou stovky starších her, i kdyby žádná nová nikdy nevyšla vystačím si s nimi tak do důchodu. Mě to naopak vyhovuje. Večer se lognu, když nikdo nechce hc guildruny, přihlásím se do fronty a jdu hrát na piano, čtu si knížku...koukám na fotbal... udělám tak za večer za 1.5h 2-3instance bez toho že bych musel na globálním chatu 2h spamovat, nebo celý večer čekat jestli bude mít někdo chvilku náladu.
          • Hrát mě to samozřejmě nikdo nenutí, ale postěžovat si na mnou nenáviděnou fíčuru můžu, ne? Hele jakou hezkou diskuzi to tu rozjelo. Her tu sice stovky je, ale z těch je pro mě přijatelných asi 170 (mně známých). To mi vystačí odhadem na pět let, když si je budu hodně užívat a zároveň šetřit.
            A to je WoW tak zaměřený na "teamplay", že není žádná solo endgame aktivita?
            • 170 na 5 let? Teď nevím jestli ti mám ten čas na hry závidět, nebo tě kvůli němu litovat.. Kolik ti proboha je?
    • To tvoje portování bum bum je ta cassual část. Proč lidi nekoukaj na ty HC mody raidů, rating BG, Areny, Achievment runy na různý odměny co zaberou někdy i měsíce času. Nic z toho instantně nemáš. Blizzard jenom vytváří i jednodušší verze těchto věcí, aby si to z části prožil i sváteční hráč.
      • Asi protože se o ničem podobném mimo WoW komunitu zrovna moc nemluví...a upřímně nevím o čem to vlastně píšeš ^^ . Nějaké (asi) HC raidy jsem viděl u spolubydlícího, ale to v podstatě pořád chodili dokola na nějakého velkého tvora, dokud se jim to nepovedlo.
        • Ataker
          A to by tě bavilo si zajít jednou dung rovnou ti padnou věci které potřebuješ a zdarec už nikdy tam nezavítám? Mě baví wow hlavně kvůli dungeonům... prostě zajdu si dung nepadne mi nic chvilku poexpím a zajdu si ho znova mezitím ještě nějaké to pvp v bg potom skilly v profesi nějaký ten prodej a koupě věcí z aukce do toho všeho si ještě poklabosím s parťákama v guildě udělám nějaký ten achievement atd. atd. nemám šanci to tu vše vypsat co tam dělám...
          • Ne tak, oni tam chodili několikrát, několikrát wipnuli a až ho zabili, tak odešli. Standardní dungeon to asi nebyl.
        • A v tom je ten problém. Jak můžeš jít proti něčemu o čem víš prd :D
          • Proti ničemu nejdu, jen říkám, že WoW je vlastně takový CoD mezi MMO. Na vytvoření názoru jsem toho četl a viděl dost.
    • Tim normalne shanet skupiny v L2 myslis stat v Adenu a spamovat "char. LFP for cata" , pripadne cekat az nekdo napise "LF char." ? Opravdu vyspely zpusob hledani party.
      • Koho zajímá vyspělost? Pro mě je hlavní zábava a raidění nebo pvp areny s random lidmi pro mě zábava rozhodně není.

        Edit: Jo a k těm grupám z Adenu / Giranu... i to mi pořád přijde lepší, pokud tím člověk nespamoval local. Pak následovala cesta (a vždycky se mi líbilo vidět nějakou dvacetičlennou grupu hrnoucí se podél cesty), pak příprava (která je ve WoW asi minutová, co jsem tak koukal, ale to možná nebyl raid). Během toho všeho se mi nejednou povedlo si udělat nějakou známost.
      • Ringwraith
        Myslím, že nejlepší způsob je mít guildu/clan a do ní napsat. Pak vezmeš toho kdo se ti ozve a jdete.
        • To je nejlepsi, ale to jde udelat jak ve WoW tak i v L2. Me slo spis o to, ze wow-finder neni o nic horsi nebo lepsi na skladani party nez cokoli jineho v ostatnich hrach.
    • tjn kde sou casy kdyz sme gankovali aliky pred vchodem do BRD aby nemohli dovnitr ted staci zapnout dungeon finder a hura ses vevnitr bez jakekoliv snahy hnus *16*
      • Vidis a presne kvuli takovym kok*tum jako jsi ty a tobe podobne smyslejici gangerum zavedli dungeon finder.
        Jo na to gangovani si moc dobre vzpominam, jak jste na DT v prepoctu 50 : 5 zabijeli aliky, proste typicky hroudak bez rozumu a to jste byli opravdu velici machri ale 1 vs 1 ocas mezi nohy uprk az do pr...le.
        Dotahli jste to tak daleko, ze aliance na DT prakticky prestala existovat, ano je to PvP server, ale vse se musi brat s mirou kapka gangovani nikoho nezabila, ale to jak se deti v presile chovali na DT to bylo k zbliti, protoze kdyz te pri delani DQ gangovalo 5 skupin gangujicich hroudaku, tak to zcela jiste prestane kazdeho bavit.

        Ale jo byli jste velici machri
        • Ja suhlasim s Ethym. Vdaka takym ako si ty čo to presadili som prestal wowko hrat. :)
          Nikto nevyvráti, že top jednoducho predtým bolo zábavnejšie ako ked ta to portuje rovno z lfg.

          Proste ked sa išlo na raid do MC alebo BWL tak sa tam kosili ludia a aj ked si kolko krát dostal nakladačku tak si mal ten pocit... už ho ani neviem popísať. :D

          Teraz wowko stratilo jednoducho to čo malo. -> dušu
      • Ethy
        Přesně jak říkáš, mě na celým WoWku v podstatě nejvíc bavilo world PVP, gankování, a ne kktiny typu Haalaa, nebo tamta world pvp zona v Northrendu.

        Stranglethorn valley, BRD, Sillithus, Plaguelands to byly sakra doby :). Gankovat, killovat po respawnu, to bylo prostě ono :D

        Z WoWka jsem už dávno vyrostl, Blizzard WoWko totálně zničil, ale aspoň že nám ty vzpomínky zůstanou ;)
        • Ono nooby vzdycky bavi gangovat.
          • btw. to kosmodisk: Porovnávať gank vo wowku ku genocide je ako porovnavat areny ku pouličnej bitke. Proste bullšit. :)
          • Hovorí sa tomu world pvp. A kedysi to bola nezyšstná súčasť hry a bola to zábava väčšia ako take Areny.
            • Zaujimave porovnavanie. Bohužial uplne zcestné je porovnavať niečo pričom dotyčný hrač trpí max tak, že čaka 2 min na respawn. :)
              Ešteže to už nehram. Aspoň nekazím túto k dokonalosti dotiahnutú hru. ,)
            • Čili je dobře, že už jen deprecated součástí. Gankování je virtuálně podobné chování jako genocida, násilí na slabších a bezbraných, páchání organizovaných zločinů. Morální kvalita chování je stejná, společenská nebezpečnost ovšem nulová.
            • Mám taky dojem, že si si mohol vybrat či chceš isť na PVE alebo PVP server. Ale očividne ta baví tu pisať o ubohosti, ked, sám si si vybral.... Jednoducho to bolo sučasťou hry a malo to niečo do seba. Imbecilom to nevysvetlím očividne.
            • Sry ale gangovani je ta nejubozejsi cast world pvp. Je mi lito, ze ve hrach, kde je mozne world pvp bohuzel bude vzdy i mozne gangovani.
            • Jj, to ze 70tka asi petkrat po sobe zabije 20tku je world pvp pro drsnaky. *15*
      • Souhls... já co by tenkrát alík, jsem si užíval to, že BRD bylo dost bráněno horďákama.... Mě WoW přwstal víceméně bavit ještě před TBC... :)
    • Mahcake
      Myslíš zlatá éra TBC, finder přineslo WotLK a pak se to už jen vezlo.
      • Asi jo, já přestal už před TBC :)
  • Rozhodně se nasnažíme hru zjednodušit - Aaaaaaaaa haahahah *15*
    • Vzdyt nekeca, vic uz to ted snad ani zjednodusit nejde.
      • (+) *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit