Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm jsou tady super videa od zaklinace a dalsich her a pak prijde blizzard a zase vsechny strci s prehledem do kapsy...jinak konecne hlavni zaporak ktery budi trochu respekt
    • Ristoro
      To máš pravdu. Prostě neohraná klasika. Všude strkají obrovské příšery s obvodem ruky 3 metry a tady dali klasickou smrt, které není vidět do tváře. A budí to ve mě mnohem větší strach než takový tlustý Ghom ze 3. aktu.
      • Ghom je nahodou paradni. Hlavne jak si smrtelne prdne, co ho sejmes *1*
    • no vtipné je to, že CGI filmeček zaklínače se relativně blíží grafice ze hry, což u her od Blizzardu neplatí. Ne, že by ta grafika byla odpudivá, ale když se pak po takovém CGI ocitnete ve hře, je to jak pěst na oko *15* Jinak na datáč se těším
    • Teď ještě aby nám od samého začátku neříkal své plány :D
    • Mozkomor v2.0, no já nevím, mě moc ty jeho schopnosti nesedly, "voda" a očuchávání kladňákovy duše nebo co, wtf o.O Ikdyž je to možná mou neznalostí?
      • pocitam ze ,krade, duse (reaper of souls) takze to asi nebude voda ikdyz to tak vypada :)
        • No dobře ale to kratičké nasátí snad nemyslí vážně, jak ho potom co se toho dotkl odhodil... *16* takhle to zprasit! Nebo je to jen zase vystříhané?
          • no jo asi nemel dost vysoky skill na odsati duse Tyraelovi
          • Veskoslav
            Vždyť ho nezabil. Ty ostatní ano. Díval jsi se pořádně?
            • Jo, jenže to bylo tak hrozně provedené, že se z toho stal totální WTF efekt.
  • je to demence. uz predem chteli udelat dva datadisky, takze kdyby byly v kazdym 2 postavy a 2 poradny akty nakonec by asi hra byla z jejich pohledu moc rozsahla. takovyto dvojty odplivnuti se mi teda moc nelibi.. zlatej lod. verim ze si to stejne ale vetsina hracu diabla koupi at uz tam daj cokoliv
  • D3 mě bavil po celou dobu hraní. Když jsem ho zkoušel znova, vypnul jsem ho. Ale tento filmeček dostatečně nabudil zvědavost. Jako kdybych se vrátil k LoD. A Crusader nezní špatně. Ačkoliv bude dvojka stále pro mě absolutní vrchol (proč není sakra na GOG?), Blizzu upřímně tleskám.
    • proč, protože Blizzard má z DRM-free kopřivku
      • Veskoslav
        Není důvod. Blizzard sám přiznal, že dokud prodává Diablo ve svém obchodě, neuvolní ho pro GoG.
        • tak by mohli ocásci uvolnit aspoň Diablo 1 na ten GoG...
          • Veskoslav
            To se prodává v edici Diablo I+Warcraft II+Sc I.
      • kostejnesmrtelny
        Asi jsem něco zaspal. Jaký přesně používá D2 DRM?
        • Minimalne CD key + neco co hlidalo original CD. Jestli si dobre pamatuju. Jestli to odstranil nejakej patch, netusim.
  • Tesim se,obcas si stale zahraju.Prostredi vypadaji chude ale zase temne po cemz mnoho lidi volalo.Novou class pojedou vsichni :)
  • Takže kupuju první den a leveluju crusadera!
    Tajně jsem doufal, že přidají 2 nový charaktery, ale to už by byl moc velkej sen. Co jsem četl fóra, tak se lidi celkem trefili. Nejčastěji odhadovali novou postavu se štítem na způsob paladina.
    • matt
      Taky jsem byl trochu zklamaný, že přidají jen jednu postavu a ještě k tomu něco mezi monkem (svatý bojovník) a barbarem (tank). Doufal jsem v něco více osobitějšího, jako byl třeba druid nebo assassinka v D2, ale co, třeba mile překvapí :) Taky tajně doufám, že zvednutím level capu na 70 přidají nějaké další schopnosti stávajícím classam.
    • cekat se to dalo. je mi lito tech kteri chteli opravdovyho nekromanta. melee char se dal predpovidat- ted to bude 3 ranged classy na 3 normalni
      • Necro mi taky chybi. ALe witch doctor je mu brutalne podobnej imho. Jen v takovym jungle stylu.
    • Vidím to stejně :) Na XZone už mi nutí předobjednávku, ale ještě chvilku počkám (ohledně ceny a dostupnosti) .
      A taky jsem popravdě čekal 2 postavy (jako LoD), ale jedna stačí (zvlášť, pokud bude i druhý datadisk)
  • video se mi během přehrávání přerušilo dvakrát errorem, tohle ne pánové.....
    • Error může taky sedět před monitorem *7*
  • Nůdá
  • Hm, takže zatím s klidem můžu zůstat u dvojiky... a asi to tak zustane na věky... škoda, na tuto hru jsem se těšil stejně jako většina lidí na moderní podobu Duke Nukem... dopadlo to stejně...
    Druhý díl hraju už 11 let a pořád mě baví, třetímu dílu myslím nepomůže ani druhý datadisk.
    • Ja hral D2 do roku 2012, kdy vysla trojka. A ted uz se ke dvojce nevratim, uz jen vzpominam *14*
      • 2 je zatim kvalitnejsi jak 3,datadisk zatim vypada dobre,jeste odstranit AH a RMAH.
        • AH mi nevadi, pouzivam... RMAH pouzivat nastesti nemuzu, na HC neni dostupnej :) . A co se tyce dropu, tak minuly tyden krasnej Bitching Hour, strelenej za 70M...
          • No dyt. Dropujou super itemy, nee ze nee
            *5*
        • v cem mas problem s AH nebom RM(to jsem v zivote nepouzil)?
          • taky jsem to nepouzival noah monk.
            Problem je,ale v tom ze kvuli ah a RMAH je prizpusoben loot,ktery je v diablu 3 otresny.
            Kdyz zrusi ah a RMAh,tak nebude tak pitoma itemizace nutna,aby meli zisky z RMAH,prodeje goldu.
            63ilvl ma casto horsi dps jak zbrane pro 50levely,zbran pro maga sestrength,apod..
            • Jasne souhlasim loot je dost spatny,nevyvazeny a RM vpodstate nepotrebna..AH bych klidne nechal s tim zadny problem nemam.S novymi predmety se zase zvedne cena a raritnost :) je to motivace do dalsiho hrani-aby ti spadlo presne to co chces to bys musel hrat denne-roky (na to nema kazdy cas a chut) nevidim problem v lootu coinu a nasledne koupi
    • bejt tebou přestanu hrát i 2 jelikož je ostuda, že někdo jako ty na takovou herní legendu vůbec šáhne.
  • Zajmavý jak všichni píšou, že Diablo 3 beta a teprv teď si musíte zaplatit za normální hru. Jako hrál někdo z těch lidí tehdy Diablo 2 bez datadisku? Podle mně ne. Jelikož tak to podle mýho bylo už tenkrát. Já už od začátku co Diablo 3 počítal s tim, že opravdu zajmavá ta hra bude teprve tehdy až bude komplet.( tedy se všemy datadisky)
    Všechno co se nyní chystají do datadisku přidat světší o tom že se tak nějak pomalu chystají RMAH poslat do kytek. Já na něm dodneška nanakupoval ani neprodával, vlastně ani v normální aukci. Sem totiž asi jeden z mála co si vystačí s tím co mu spadne. Jistě se najde spousta lidí co začne tvrdit, že je pak Diablo 3 skoro nehratelný a že postup hrou musí bejt timhle stylem pomalej a obtížnej. Možná mají pravdu, ale taková ta hra je když chci aby mě hra bavila takl taky chci aby to pro mě byyla opravdu výzva a ne hrou projít za jeden vejkend díky tomu že si hru ulehčím nakupováním itemů. Jak autoři tvrdili například takový Inferno mělo bejt obtížností, kterou budete procházet měsíce a proč to dneska tak není právě díky aukci.
    Rozhodně uvítám lepší drop jen doufám, že Blizzard při honbě za zjednodušením pro masy neudělá drop tak OP, že procházení hrou nebude problém ani bez používání aukce.( v tu chvíly by pro mě Diablo 3 asi nadobro skončilo)
    • A nejprijde ti tragicky, ze tu samou vec zopakovali? Opet vydali hru, ktera se stane vybornou az za nekolik datadisku. U D2 sem to chapal a ano, zacal sem ho hrat jeste jako ciste bez datadisku a patchu. Ted to nechapu, protoze meli spoustu zkusenosti a hromadu casu.
      • ano, ti co dělali D2 udělali Torchlight 1/2 a bohužel to studio nebo ti lidé sou tam uplně zaseknutí právě na konceptu z 90 let takže torchlight je sice na jedno projetí dobrej klikfest ale chybí mu jakákoliv chytlavost dál....tu sice opravují mody, některé sou fajn a hru dost mění, ale samotné TL je bohužel dost nepovedená kopie diabla 2 od lidí co dělali diablo 2.....můj názor!
      • No tragický mi to ani moc nepříde- 1.Na tomhle pracoval někdo jinej než autoři původní 2. Jasně mužeš říct,ale furt je to Blizzard. Jenže novej autor novej pohled na věc.
        -2.Jstli jsi si nevšiml tak Diablo 3 se v mnoha věcech od 2 liší a top znamená, že zkoušeli novou hru skoro od nuly. Jistě mohli vzít Diablo 2 něco přidat, zlepšit grafiku, ale to já opravdu nesnášim, když někdo vydá pokračování a je to vlestně hra předtím jen v lepší grafice a pár blbostma navíc. já osobně jsem radši když je každý nový díl skoro jako jiná hra. Zrovna Diablu se tohle podle mně daří když si porovnáte 1a druhý skoro jiná hra a stejně tak jako když si porovnáte 2 a 3. Ovšem tohle je věc vkusu a rozumím, že někdo je radši když se pokračování původní hře co nejvíce podobá.
      • ALe opěk jim chyběly reakce. Je fakt že ty zkušenosti nejspíš moc nevyužili, ale pořád jejich hlavní zlepšování probíhá díky reakcím.
    • Dneska se da hrat bez aukce uplne nadherne. I na hardcore. O to je to zabavnejsi!
      • Jop ale to už sme u zjednodušování. A jak se zdá datadisk tu hru zjednodušší ještě mnohem víc.
        • Zjednodusovani me celkem stve. ALe pokud fakt jedes bez aukce a nastavis si vhodnej mp level, tak ta hra jednoducha urcite neni. Hlavne kdyz mas jen jeden zivot...
          • No já od tý doby co ve hře je MP tak jedu pořád jen na 10 je ovšem pravde že nehraju HC, tam bych si to asi netrouf.
            • No vidis to. Moje maximum bez aukce je mp3 *1* Ale na hc, na sc si clovek muze dovolit vic...
    • Veskoslav
      Ale ono to nechtějí vědět. Co na tom, že na Diablo II se v době vydání nadávalo ještě více jak na D3 a až datadisk z toho udělal legendu H&S RPG.
  • Ethy
    Čekal jsem 2 nový postavy, ale aspoň teda ta náhražka za Paladina. Nový prostředí super, prý to má být i ve Westmarchi, tak to lore by mohlo bejt dobrý *4*. Nový fíčury taky dobrý, ale docela se bojím že to přestřelí s cenou jak je u nich ve zvyku. Uvidíme, necháme se překvapit, ale asi tomu ještě šanci dám... *4*
    • God-of-War
      Taky se na to tesim. Konecne to zas zaparim.
    • Veskoslav
      Pakliže se budou držet toho, jak vydávali dříve datadisky, tak cena nebyla nikdy vyšší jak 999 Kč.
      • Ethy
        No právě :/, ale po těch všech průserech se hrou by se mohli a hlavně měli chytnout za nos a dát to do 699 kaček
        • HotS jsem hned po vydání asi za 650. Předpokládal bych, že tohle taky půjde sehnat v téhle cenové kategorii.
        • Na normálních shopech to určitě na těch 700,- spadne, jako teď stojí HotS pro SC2 *3*
        • tak teďs mě fakt rozesmál upřímně, dík :D
    • Tak od blizzardu nizkou cenu cekat nemuzeme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit