Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    WOW, prečo ešte blizzard stále nevytvoril nejaký celovečerný film, mohlo by so to týkať diablo univerza alebo starcraft univerza, bolo by to parádne
    • pernicek
      Ono je něco jinýho udělat 2:30 dlouhej klip a hodinu a půl dlouhej film. A hlavně si myslím, že tahle technologie bude pěkně drahá, takže klidně rozpočet filmu může bejt bez problému 400m dolarů a to bez marketingu. A taky by to dělali hoooodně dlouho ta úroveň detailů je šílená
      • Mato1987
        A tak jasne, ja som nad tým už dávnejšie uvažoval, že koľko by to približne asi stálo, no ja si myslím, že blizzard na to fakt majú aj z finančného hľadiska, aj z hľadiska kapacít. I keď je mi úplne jasné, že ak by sa do toho pustili tak skorej ako v roku 2023 by to hotové nebolo *5* *3* *1*
    • Co si budem, aj kdyby to bylo warcraft univerzum, stiznosti bych nesepisoval =).
      • Mato1987
        Hmm, tiež by som sa nenahneval za nejaký dlhší WOW filmík :0
    • Ristoro
      To teda. S jejich zkušenostmi by to člověk skoro nerozeznal od reality.
      • Mato1987
        Pravda, tie ich traileri a prestrihové filmy sú fakt prenádherne a neuveriteľne realistické, čo sa týka grafiky.
  • Jestli tenhle datadisk vylepsi trojku podobne, jako tomu bylo u Lord of destruction a Diabla 2, tak nas ceka bomba roku!! *5*
    • jako že to už půjde hrát i na 800x600? :D :D :D
  • hm jsou tady super videa od zaklinace a dalsich her a pak prijde blizzard a zase vsechny strci s prehledem do kapsy...jinak konecne hlavni zaporak ktery budi trochu respekt
    • Ristoro
      To máš pravdu. Prostě neohraná klasika. Všude strkají obrovské příšery s obvodem ruky 3 metry a tady dali klasickou smrt, které není vidět do tváře. A budí to ve mě mnohem větší strach než takový tlustý Ghom ze 3. aktu.
      • Ghom je nahodou paradni. Hlavne jak si smrtelne prdne, co ho sejmes *1*
    • no vtipné je to, že CGI filmeček zaklínače se relativně blíží grafice ze hry, což u her od Blizzardu neplatí. Ne, že by ta grafika byla odpudivá, ale když se pak po takovém CGI ocitnete ve hře, je to jak pěst na oko *15* Jinak na datáč se těším
    • Teď ještě aby nám od samého začátku neříkal své plány :D
    • Mozkomor v2.0, no já nevím, mě moc ty jeho schopnosti nesedly, "voda" a očuchávání kladňákovy duše nebo co, wtf o.O Ikdyž je to možná mou neznalostí?
      • pocitam ze ,krade, duse (reaper of souls) takze to asi nebude voda ikdyz to tak vypada :)
        • No dobře ale to kratičké nasátí snad nemyslí vážně, jak ho potom co se toho dotkl odhodil... *16* takhle to zprasit! Nebo je to jen zase vystříhané?
          • no jo asi nemel dost vysoky skill na odsati duse Tyraelovi
          • Veskoslav
            Vždyť ho nezabil. Ty ostatní ano. Díval jsi se pořádně?
            • Jo, jenže to bylo tak hrozně provedené, že se z toho stal totální WTF efekt.
  • Takže Tyrael to už zase zdupal a zase si nechal dát na p*del *1* . Chtěl bych jednu jedinou malou možnost v ději - zavřít ho konečně někam do kobky, ať už se do všeho nesere, když na to nemá *1* . (Diablo 4 - Tyrael revenge :p)
  • Kdyby tak byl nějaký takový fantasy seriál z prostředí Diabla. To provedení je tak precizní, že z pár filmů by se člověk nenabažil.
    • Rhulad
      Myslíš seríal, kde by proti sobě bojovali přívrženci pekla a andělé z nebe.... Fííííha to by bylo originální.
      • Tak příběh bych rozhodně nechal na fantazii tvůrců, nikoliv na hlasu herního lidu na diskuzích *3*
      • Hele ono i kdyby se hlavni protagonista takovyho serialu jmenoval Baron von Klišé, stejne bych to hltal, kdyby ty animace mel na svedomi blizz =).
        • Rhulad
          Jestli se nepletu tak ty animace nedělá Blizz, ale specializovaná firma. Stejná firma má na svědomí např. i Sacred Ashes pro Dragon Age: Origins.
          • Pleteš, ty animace dělá interní studio v Blizzu, pro BioWare pak dělá videa Blur. Ten rozdíl je docela patrný.
            • Ten rozdíl, kdy se postavy v CGI z většiny nepobodobají svým zobrazením ve hře.
            • Rhulad
              Ten rozdíl kdy mu žnou modře oči jako Arthasovi?
  • mne to prijde jako v hollywoodskem stylu, velkolepej vizual ale je to jen prazdna skorapka. když to srovnate s videami z diabla 2, z kterych mam husi kuzi jeste dnes.
    • možná to je tím, že u videí z D2 ti bylo maximálně 15 a navíc v tý době byly videa takový kvality rarita - dneska na tebe podobný věci skáčou z každýho druhýho animáku... nostalgie je sviňa
      • to není nostalgie
    • p.s.
      bohužel je to problem nejen videí a i celeho príbehu d3 a v podstate cele hry, vizualne samozrejme moc hezke ale jak se za každou cenu snaži o epicnost, tak to nemužu brat vazne a prijde mi to k smichu
  • Nazdárek lidičky :-)
    Paráda, ohlašené novinky co se týče Diablo III se mi libí a 5. Akt bude dle mého názoru poměrně dobrý, pokud bude stejně dobrý jako 5. Akt v Diablu II, tak se od toho nedokážu ani odtrhnout. Doufám, že předměty, které budou padat budou k užitky a nového artisane se těším, ještě aby do hry zavedli nazpátek gambling :-)
    S pozdravem!
  • Ethy
    Čekal jsem 2 nový postavy, ale aspoň teda ta náhražka za Paladina. Nový prostředí super, prý to má být i ve Westmarchi, tak to lore by mohlo bejt dobrý *4*. Nový fíčury taky dobrý, ale docela se bojím že to přestřelí s cenou jak je u nich ve zvyku. Uvidíme, necháme se překvapit, ale asi tomu ještě šanci dám... *4*
    • God-of-War
      Taky se na to tesim. Konecne to zas zaparim.
    • Veskoslav
      Pakliže se budou držet toho, jak vydávali dříve datadisky, tak cena nebyla nikdy vyšší jak 999 Kč.
      • Ethy
        No právě :/, ale po těch všech průserech se hrou by se mohli a hlavně měli chytnout za nos a dát to do 699 kaček
        • HotS jsem hned po vydání asi za 650. Předpokládal bych, že tohle taky půjde sehnat v téhle cenové kategorii.
        • Na normálních shopech to určitě na těch 700,- spadne, jako teď stojí HotS pro SC2 *3*
        • tak teďs mě fakt rozesmál upřímně, dík :D
    • Tak od blizzardu nizkou cenu cekat nemuzeme.
  • Takže kupuju první den a leveluju crusadera!
    Tajně jsem doufal, že přidají 2 nový charaktery, ale to už by byl moc velkej sen. Co jsem četl fóra, tak se lidi celkem trefili. Nejčastěji odhadovali novou postavu se štítem na způsob paladina.
    • matt
      Taky jsem byl trochu zklamaný, že přidají jen jednu postavu a ještě k tomu něco mezi monkem (svatý bojovník) a barbarem (tank). Doufal jsem v něco více osobitějšího, jako byl třeba druid nebo assassinka v D2, ale co, třeba mile překvapí :) Taky tajně doufám, že zvednutím level capu na 70 přidají nějaké další schopnosti stávajícím classam.
    • cekat se to dalo. je mi lito tech kteri chteli opravdovyho nekromanta. melee char se dal predpovidat- ted to bude 3 ranged classy na 3 normalni
      • Necro mi taky chybi. ALe witch doctor je mu brutalne podobnej imho. Jen v takovym jungle stylu.
    • Vidím to stejně :) Na XZone už mi nutí předobjednávku, ale ještě chvilku počkám (ohledně ceny a dostupnosti) .
      A taky jsem popravdě čekal 2 postavy (jako LoD), ale jedna stačí (zvlášť, pokud bude i druhý datadisk)
  • Loot 2.0...ale když už něco dropne, mělo by to být zajímavější, vhodnější a kvalitnější.
    Proč já jim jen nevěřím. *7*
    • Veskoslav
      A není to i tím, že všichni chtějí všechno hrrr a to nejlepší? Vem si to, co padalo v Diablu II a jak dlouhé lidé stavěli setovky. Rozhodně to nebyl měsíc hraní:)
      • Ne, to tím opravdu není. Grindování jsem si dost užil v MMO hrách a můžu ti říct, že nebyla hra, kde by mě to nebavilo a to se bavíme o hraní v řádu měsíců čistého herního času. Ale D3 je prostě na tohle jedna velká tragédie. Samozřejmě datadisk si koupím a rád si ho proběhnu a co se týče lootu, nezbývá jen doufat.
      • Still
        GFH je takový klasický D3 hater... Provlem je fakt v tom že lidi chtějí vše hned.. Taková je doba. Pak když do 10hodin nemají komplete legendary equit jdou whinovat na fora a žádat o nerf *1* *1*
        • No ty jsi úplně úžasný, když dokážeš podle dvou vět takhle rychle zhodnotit člověka, aniž bys o tom něco věděl *6*
          • Still
            To byl samozřejmě rejp, chytnul jsi se na háček *3* D3 jsem nahrál docela hodně, tak vím o čem mluvím, někdy byly dropy fakt pěkný a s kámošema se dal vyměňovat gear, tak jsem neviděl problém..
            • Tak nejak, za 1100 hodin par miliard, brutalni stesti v craftu - vysledkem je postava, na kterou si nestezuju =)
            • Kolik by melo byt hodin odfarmenych abych mel rozumny gear? Kamos mel za 1000h nekolik miliard. Ja za 400h asi 100-200 milionu. Takzetak. *9*
            • Still
              Uncle Dolan: Asi jo :)
              divočáček: Přesně, ale oni to chtěj jako offlinovku :) Pak se diví že nic nepadá..
            • Hlavne kdyz se hraje s jednim, dvema dobrejma kamosema a vymenujete si navzajem weci. Tak si na nakou aukci ani nevzpomenete, neni vubec potreba. Uz ty legendarky ani nemam kam davat.
            • Dropy a pekny? Asi jak u koho. *3*
      • Pan Veskoslav ma pravdu. Znam par lidi, keri mesice farmi bez aukce. A maj vynikajici gear! Fakt jak z pohadky. I ja nemam spatnej. Pokud bych nafarmil nejlepsi veci za mesic, tak by diablo moc dlouho nevydrzelo.
        Na druhou stranu loot 2.0 je potreba. To je bez debat.
        • Tak samozřejmě že to jde, já znám i lidi, kteří si tím sem tam vydělávají, ale tohle už pro mě není hraní, to je plantáž v Jižní Korei. *1* I mých 500h na jedené postavě mi přijde vcelku dost (samozřejmě to je prd v porovnání s jinými), ale třeba v Borderlands 2 mám přes 800h, tam se k equipu dostaneš mnohem rychleji, ale názorně tady vidíš, že i přesto jsem u toho vydržel déle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit