Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keďže konečne oznámili nový data na Diablo tak dúfam že Diablo III konečne zlacnie (40 eur je fakt moc..) a neskôr si samozrejme kúpim aj toto *1*
    A mimochodom video vyzerá ako trailer na vysoko rozpočtový film. BLIZZARD nesklamal si!! *14*
    • Veskoslav
      Když vyšlo HoS ke Sc II, tak základní hra byla za 10 euro v akci (ale jenom 3 dny):) Třeba udělají něco podobného.
    • tak to sa nacakas blizz nevydava kazdy rok 10hier takze logicky si drzia cenu d3 padne ked bude d4 asi tak o 10r hf *1*
    • Se koukni na ceny Diabla 2. Blizzard je pekne nenazranej, ale mam ho rad *1*
    • Still
      Vzhledem k politice Blizzu, je fakt naivní čekat že bude slevňovat své hry... bude leda tak nějaký "výhodný" bundle D3 + Exp *3*
      • CO to pleteš, vždycky se hry slevňují, jak WoW, tak SC2, nevím proč by to neudělali i u D3. Jediné co nechápu je, proč jsou D2 a D2:exp za stejnou cenu, to samé u W3ROCH a TFT. Z toho se mi hrůzou zvedají vlasy *16*
  • Crusader, new act, lepsi itemizace, rozdelovani bodu so statů...co vic si prat od zivota *1*
    Ale kdy to vydaj? KDY?!
    • Soon™
      • Muzes to vice specifikovat, Ticha Vodo?
  • Mno, nemam jak se dostat do Prahy, abych stal ve fronte jako na original, takze se tentokrat asi budu muset spokojit s digitalni distribuci... merde.

    Ted uz jenom doufat, ze RoS udela pro D3 to, co LoD pro D2, a nazyvejte me naivnim, zivotem nepoucenym fanboyem, ale me osobni skromne presvedceni je, ze to konecne bude takova mrda, jakou od toho vsichni chceme =).
  • Ristoro
    Že by se opakovala historie? Samozřejmě trailer: Blizzard dělá nejlepší animace a dobře to ví. Trailer je vynikající. Loot systém potřebuje obrovskou změnu, protože za ty hodiny co mám nahrané(300) mi nepadla ani jedna použitelná legendárka. Postava vypadá zajímavě. Prostředí temné, tak jak to v Diablu má být. Doufejme, že to Blizzard nepokazí a dají nám vynikající datadisk, jako před(nevím jistě) 12 lety.
  • Imrael
    Podívat se na ten cinematic ještě jednou, asi bych se neudržel a hru koupil. *1*
    • Odpor je zbytečný. Stejne si to koupis!
  • no tohle uz si predobjednavat nebudu
  • Já doufám, že ať už v datadisku či ne, udělají něco s tím generováním prostředí. Nebál bych se do toho trochu více píchnout a udělat třeba nějaký nekonečný dungeon nebo tak (těch možností je víc).
    • Ristoro
      O nekonečném Dungeonu byly spekulace, ale zatím nic nepotvrdili.
  • Tesim se,obcas si stale zahraju.Prostredi vypadaji chude ale zase temne po cemz mnoho lidi volalo.Novou class pojedou vsichni :)
  • septicflesh
    Cenu bych viděl tak na 6 stovek...
  • Je to Malthael (ako máte uvedené v prvom odstavci), nie Mathael ako je napísané ďalej..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit