Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velika chyba že nezabil Tyraela dokuď měl možnost a tohle je pokaždy nejvetší chyba záporaku .Musej se vykecat nebo předvest svoje dílo, nakonec to končí že je zabije klaďas :(co se divím scenář nepsal George Martin
    • Veskoslav
      Ty víš, jak to mezi nima je a proč ho nezabil jako ostatní?:) Co ty víš, třeba kdyby ho zabil, zemřel by sám.
  • pernicek
    za datadisk, kterej udělá z D3 hru, kterou má být, bych klidně dal 50E.. je zajímavý, že nepadla ani zmínka o PvP, taky je škoda, že loot 2.0 bude až v datadisku (že by vyšel do konce roku?)... doufám, že trochu zapracovali na generátoru prostředí vážně mi nepřipadá cool pořád farmit stejně vypadající lokace.. jinak sem samozřejmě spokojen a konečně hateři budou muset sklapnout :D
    • Dle prohlaseni blizzardu z dneska stale plati to, ze zmeny v jadru hry (tedy vcetne lootu, doufejme) budou implementovany patchem, nikoliv expanzi =).
      • kostejnesmrtelny
        Řekl bych, že to v rámci Blizzardí tradice pořeší "přechodovej" patch cca měsíc před releasem datadisku, kterej tu změnu prosadí i hráčům bez datadisku. Ten pak zpřístupní level cap, nový lokace, crusadera atd.
        • Mhm, cekal bych totez, tim spli ten slib, ze to bude zadarmo... coz je ale na druhou stranu ponekud frustrujici - cekat na to rok se mi dvakra nechce, obzvlast kdyz ted, z meho pohledu, hrat vanilla D3 pozbyva smyslu =).
          • Ted sem nekde cetl, ze to chteji vydat v druhym ctvrtleti 2014 :( Ja to chci na vanoce! *13*
            • Dufam ze myslis vianoce 2013. *2*
          • pernicek
            tak už hráli funkční demo, takže si myslím, že by mohli na blizzconu oznámit už betu (doufám) :D
      • pernicek
        Ok tak to je dobře :)
        • Jo a jeste k tomu random prostredi, minimalne u tech loot runu to tam ten typek (kdybych si tak pamatoval, jak se menuje, proste game director) zduraznil asi trikrat, ze budou naprosto uplne zcela a totalne random. Yay =).
          • Já myslím, že už s původním D3 dal Blizzard slovu random takový "význam", který už snad nejde ani ničím přebít.
          • pernicek
            no lepší než nic, ale mohli by i zapracovat na ostatních prostředí, protože 3 act bych už mohl hrát bez problému poslepu :D
            • chapu, na cos reagoval =). A co, vizjak, ve dvojce si na pvp taky udelal ja nevim, jabazonu nebo skelemancera, hammerdina na pve a byls spokojenej, tak nevim, kdo hleda problem v tom, ze by si ve trojce taky udelal postavu na pvp =).
            • pernicek
              Tak určitě neni trochu unbalance na škodu, ale skill jako je spirit walk by mi asi dělal trochu vrásky na čele :D
              Edit: sakra sem na mobilu a zobrazuje se mi nemobilní verze diskuze a zase se v tom ztrácím.. :/
            • Tak ono podle toho videa se ty loot runy budou generovat nahodne z prostredi vsech aktu - a taky dostanem patej, kterej podle dosavadnich screenu a gameplay traileru nevypada jakoze vuuuubec spatne.

              A mas recht s tim tretim aktem, od zvysene monster density sem tam nevkrocil, pac jenom vidim bastion keep a mam boleni hlavy =D.
  • Neni nad to vydat nedodelanou betu, nechat si za to zaplatit a za fix si nechat zaplatit podruhy. *15*
    PS: Ta veta Přibude zhruba 73 bílých předmětů, 266 modrých, 83 žlutých a šest legendárních. nemluvi o tom co pribude, ale jaky itemy padly v srovnavani novyho loot systemu, opravte si to.
    • Uncle Dolan: V D2 jsi měl 2 aktivní skilly. V D3 máš šest aktivních skillů...
      Ne všechno bylo ve dvojce lepší.
      • Vis, ze skilly se dali bindovat na Fka a plynule prepinat? :)
        • Jasny, ze vim. Dyt sem to hral 10 let.
        • Bez cooldownu! :-D
    • Overwatch
      Máš pravdu s těma předmětama, díky moc, upraveno.
    • "nedodelana beta" :D no nic, ani nectu dal
      • D2 melo o tisic milionu moznosti vic. D3 je nastupce tzn. od nej cekam ze bude minimalne stejne dobry. Pokud to nechapes, ani cist nemusis. *3*
        • No zjevne nehapes vubec o co se jedna. Zkus si nekdy precist noviny a ne se jima jenom prikrejvat
          • Jo vlastne, oni delaji novou hru, proto musi vymyslet vsechno znova. Jak kdyz vyrabis novy auto. Taky vymyslis kolo, pak vymyslis motor. Oh wait! Koukam ze nick mas spravne. *5*
            • To zní jako bys v D2 používal širokou paletu skillů, vývoj postavy se neskládal v útápění bodíků v 3 skillech a ve vitalitě a šlo o sandbox. Hmm, ne.
            • Ja chapu ze nekterym lidem ta 4+2 buttonova koridorova konzolovka bez rozvoje postavy staci. Ja proste chtel nastupce D2 a od hry Diablo 3 jsem ho cekal. Omlouvam se tedy vsem kterym "je a bylo jasny" ze to bude uplne jina hra. *5*
            • :D boze muuj. Jaka omezena mysl je toto. Neargumentovat
            • Oh jej, skoda ze ta uplne nova a jina hra stoji za prd a klasice nesaha ani po kontniky.
            • kamo, doby kdy se delaly hry navazanim vyvoje na jiz udelanej dil, jsou davno pryc. Nehlede na to, ze Diablo III dostal zcela jinej tym kterymu sefoval vratnej Blizzardu a ano, delali zcela novou hru, ktera jak vidis nema spolecneho nic s druhym dilem, pouze znacku, ktera v tvych ocich a v ocich dalsich znamena to, ze to bude minimalne stejne dobry -> to ovsem neni mozny s tim v jakym stavu je ted Blizzard. Pro tebe je to nedodelana beta vzhledem k druhemu dilu, ovsem obecne je to zcela nova a jina hra, delana od zacatku.
  • Tushan
    no videjko pěkny ale hra je mě naprosto u čokodírky sorry blizzny od vás si už nic nekoupím
    • V kancelářích Blizzu teď jistě stříkají z předloktí hektolitry krve na podlahu *7*
    • Still
      To by mě zajimalo, co lidi motivuje psát tyhle zbytečný kommenty jak je jim ta a ta hra u zadku :)
      • Tushan
        a ten tvuj koment neni zcela zbytečný ?? *7*
        • Still
          Já jen poukazoval na tvou nižší inteligenci a zdá se oprávněně...
          • Tushan
            a pak kdo je tu chudák co se musí domáhat nějakých reakcí na netu. seš pěknej ubožák *7*
            • Vytáhni hlavu z tý tvojí "čokodírky" a zamysli se nad tím co píšeš..
      • kostejnesmrtelny
        Nikdo si jich v reálu nevšímá, tak jdou aspoň sem, kde mají reakci zaručenou, přičemž jsou na tom tak bídně, že je jim jedno, jestli je to reakce pozitivní nebo negativní *5* .
  • Me hrozne potesily ty bodiky, kery budem moci rozdelovat za paragony. Nee ze by na tom tak zalezelo, ale proste mi to v trojce chybelo :)) A ty novy itemy vypadaj hodne nadejne.
    • Ale ono na tom vcelku zalezi, cetl jsem dost nazoru od lidi, kteri si stezovali, ze jako teda nekdo bude mit paragon 3000 a pak je v pvp hrozne rozseka a bude lip farmit a kdesi cosi...

      ...takze ten, kdo hre venuje vic casu, bude mit lepsi postavu a vyhody? KACIRSKA MYSLENKA! Tesim se, sakra prace, tesim =)).
      • Ted sem koukal na video a to rozdelovani bodu bude jeste vic slozity. Ted uz pujde ten avatar pekne potunit! *8* Wow
        • Spatny aspekt je to, ze se mi to ted do expanze ale vubec nebude chtit hrat =D.
          • Tak neni od veci dat si pauzu. Diablo je sice nej, ale nezaskodi zaparit i jiny hry :D A s datáčem prijde uragan!
            • pernicek
              Mam dost silné tušení, že až to vyjde, tak mě hodně dlouho nikdo neuvidí a až vylezu ven, tak budu vypadat jak neandrtálce, bože jak ja se budu nenávidět :D
            • Jestli se s tim zas trefej do zkouskovyho, tak do toho fakt kopnu ale, uz takhle sem malem vyletel kdyz vysla vanilla =D.
      • pernicek
        ono to s tím PvP asi nebude tak růžový :D mám pocit, že vývojovýmu týmu způsobuje velké bolesti hlavy a ani se jim nedivím, ta hra je prostě dělaná na PvE a vybalancovat to bez nějakýho speciálního PvP gearu musí bejt těžký jako prase
        • On ale jistej disbalanc nemusi bejt uplne na skodu, jak jsi sam pravil, diablo je primarne pveckova hra - a pokud bude pvp zabavne, at si je klidne balanc postavenej na hlavu... snad nikoho by nenapadlo tvrdit, ze v D2 byla v pvp nejaka rovnovaha, a stejne to byla sranda a lidi to delali =).
  • Torchlight II je lepší.
    • Ristoro
      To je jako kdybys šel na forum GW2 a začal psát TERA je lepší. Je to čistě o názoru a podle mě je pořád Diablo nepokořené.
  • neviem co tu vsetci hatujete d3 a vychvalujete d2 pricom to bola uplna srack* aj s lod pokial nebol patch 1.10 co pridal mp,runove slova,zlepsil drop atd...d3 je bohuzial natom tak isto pomaly sa vyvyja smerom k lepsiemu patche mate zadarmo a ze toho nepriniesli malo ea by pytala 10e za infernal machine nove itemy atd....to ze nema hra skill tree? a kto komu kaze pouzivat to iste co vacsina ludi ked niekto ma potrebu si honit ego moze hrat s uplne inym spell setom aj v d2 80% ludi skillovala to iste jedine co mi na D3 vadi je ze sa nedaju farmit bosovia ale farmim aukcie co ma vie nasr*a*...
  • Mno doufám, že se objeví ještě jedna postava pač tenhle Crusader mě moc nenadchl :/
    • A co by se ti tak libilo za new postavu?
      • necromant
  • Rhulad
    Jeden akt, jedna classa a 1100Kč a to se vyplatí !!!
    • Já myslím že to bude spíš 1500,-, není 1100,- nějak málo? Kde je tvoje absurdita prosímtě? *6*
    • Veskoslav
      Který datadisk od Blizzardu (nepočítám-li WoW) stál tolik?
      • treba SC2 hots 1100,-!!!
      • Rhulad
        A kolik těch datadisků za poslední dobu vyšlo ty chytráčku? Když nepočítam SC tak to byly jen datadisky na Wowko a ty stály dost.
        • ehm tak zase wowko posledni dva datace stoji strasne malo a to i v den vydani napr zberatelka byla za 1500,- (to druhy datac stal 3000,-)
  • Ted jsem zaslechl nejaky zpravy, ze to mozna stihnou vydat do konce roku. To by bylo skvele!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit