Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablo 3 jsem davno smazal a pro me osobne je to jasny dukaz, ze Blizzard doplatil na uspech World of Warcraft. Vypada to,ze zleniveli a otupeli a uz poradne nedokazou udelat poradnou hru.
    • Veskoslav
      Takový Starcraft II+datadisk jistě potvrzují tvá slova. Počkat, nepotvrzují.....
      • Another hydralisk bites the dust :D
  • Hm, takže zatím s klidem můžu zůstat u dvojiky... a asi to tak zustane na věky... škoda, na tuto hru jsem se těšil stejně jako většina lidí na moderní podobu Duke Nukem... dopadlo to stejně...
    Druhý díl hraju už 11 let a pořád mě baví, třetímu dílu myslím nepomůže ani druhý datadisk.
    • Ja hral D2 do roku 2012, kdy vysla trojka. A ted uz se ke dvojce nevratim, uz jen vzpominam *14*
      • 2 je zatim kvalitnejsi jak 3,datadisk zatim vypada dobre,jeste odstranit AH a RMAH.
        • AH mi nevadi, pouzivam... RMAH pouzivat nastesti nemuzu, na HC neni dostupnej :) . A co se tyce dropu, tak minuly tyden krasnej Bitching Hour, strelenej za 70M...
          • No dyt. Dropujou super itemy, nee ze nee
            *5*
        • v cem mas problem s AH nebom RM(to jsem v zivote nepouzil)?
          • taky jsem to nepouzival noah monk.
            Problem je,ale v tom ze kvuli ah a RMAH je prizpusoben loot,ktery je v diablu 3 otresny.
            Kdyz zrusi ah a RMAh,tak nebude tak pitoma itemizace nutna,aby meli zisky z RMAH,prodeje goldu.
            63ilvl ma casto horsi dps jak zbrane pro 50levely,zbran pro maga sestrength,apod..
            • Jasne souhlasim loot je dost spatny,nevyvazeny a RM vpodstate nepotrebna..AH bych klidne nechal s tim zadny problem nemam.S novymi predmety se zase zvedne cena a raritnost :) je to motivace do dalsiho hrani-aby ti spadlo presne to co chces to bys musel hrat denne-roky (na to nema kazdy cas a chut) nevidim problem v lootu coinu a nasledne koupi
    • bejt tebou přestanu hrát i 2 jelikož je ostuda, že někdo jako ty na takovou herní legendu vůbec šáhne.
  • http://d3pedia.cz/index.php?title=2013.08.21_-_Datadisk_potvrzen

    Vse o datadisku cesky !
  • Nůdá
  • video se mi během přehrávání přerušilo dvakrát errorem, tohle ne pánové.....
    • Error může taky sedět před monitorem *7*
  • Super. Už aby to tu bolo. Dúfam, že sa dostane aj na Adriu v nejakom side queste.
  • A neměl se na konci trojky vrátit Tyrael zpátky do formy anděla? Tak přece skončilo Diablo 3.
    • nauč se anglicky a přehraj si jeho návrat znova :D
  • No doufám, že se v datadisku můžu přidat k Malthaelovi a pak moct zabíjet ostatní hráče podobně jako za Darkwraiths v Dark souls :)
  • Teď mě tak napadlo, že u kolektorky budou asi ty malthaelovy "nemrtvácký" křídla, co? Sakra, jdu šetřit:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit