Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím, že už s původním D3 dal Blizzard slovu random takový "význam", který už snad nejde ani ničím přebít.
  • nauč se anglicky a přehraj si jeho návrat znova :D
  • Mato1987
    A tak jasne, ja som nad tým už dávnejšie uvažoval, že koľko by to približne asi stálo, no ja si myslím, že blizzard na to fakt majú aj z finančného hľadiska, aj z hľadiska kapacít. I keď je mi úplne jasné, že ak by sa do toho pustili tak skorej ako v roku 2023 by to hotové nebolo *5* *3* *1*
  • Mato1987
    Hmm, tiež by som sa nenahneval za nejaký dlhší WOW filmík :0
  • Mato1987
    Pravda, tie ich traileri a prestrihové filmy sú fakt prenádherne a neuveriteľne realistické, čo sa týka grafiky.
  • A neměl se na konci trojky vrátit Tyrael zpátky do formy anděla? Tak přece skončilo Diablo 3.
  • Ach jaj, prečo museli urobiť z najcoolovejšej postavy neschopného černocha :(
  • No doufám, že se v datadisku můžu přidat k Malthaelovi a pak moct zabíjet ostatní hráče podobně jako za Darkwraiths v Dark souls :)
  • Ted jsem zaslechl nejaky zpravy, ze to mozna stihnou vydat do konce roku. To by bylo skvele!
  • Takže Tyrael to už zase zdupal a zase si nechal dát na p*del *1* . Chtěl bych jednu jedinou malou možnost v ději - zavřít ho konečně někam do kobky, ať už se do všeho nesere, když na to nemá *1* . (Diablo 4 - Tyrael revenge :p)
  • chapu, na cos reagoval =). A co, vizjak, ve dvojce si na pvp taky udelal ja nevim, jabazonu nebo skelemancera, hammerdina na pve a byls spokojenej, tak nevim, kdo hleda problem v tom, ze by si ve trojce taky udelal postavu na pvp =).
  • Dufam ze myslis vianoce 2013. *2*
  • pernicek
    Tak určitě neni trochu unbalance na škodu, ale skill jako je spirit walk by mi asi dělal trochu vrásky na čele :D
    Edit: sakra sem na mobilu a zobrazuje se mi nemobilní verze diskuze a zase se v tom ztrácím.. :/
  • pernicek
    Mam dost silné tušení, že až to vyjde, tak mě hodně dlouho nikdo neuvidí a až vylezu ven, tak budu vypadat jak neandrtálce, bože jak ja se budu nenávidět :D
  • Teď mě tak napadlo, že u kolektorky budou asi ty malthaelovy "nemrtvácký" křídla, co? Sakra, jdu šetřit:)
  • Jestli se s tim zas trefej do zkouskovyho, tak do toho fakt kopnu ale, uz takhle sem malem vyletel kdyz vysla vanilla =D.
  • Jasny, ze vim. Dyt sem to hral 10 let.
  • Tak neni od veci dat si pauzu. Diablo je sice nej, ale nezaskodi zaparit i jiny hry :D A s datáčem prijde uragan!
  • Spatny aspekt je to, ze se mi to ted do expanze ale vubec nebude chtit hrat =D.
  • On ale jistej disbalanc nemusi bejt uplne na skodu, jak jsi sam pravil, diablo je primarne pveckova hra - a pokud bude pvp zabavne, at si je klidne balanc postavenej na hlavu... snad nikoho by nenapadlo tvrdit, ze v D2 byla v pvp nejaka rovnovaha, a stejne to byla sranda a lidi to delali =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit