Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No myslím, že pojem "hráblo" je ještě čajíček *1*
  • Qub4_honor
    Precetl jsem vsecny knihy z lore Diabla, hral vsechny hry ... ale jak autor prisel na to ze Malthael sefuje cele "legii" mrtvych adelu je pro me opravdu zahadou ... a ze by to byl padly andel? Taky bych nerekl :-D jen mu trochu hrablo kdyz tyrael znicil worldstone ... pokud je tak informovan at doplni diablo wiki
  • Ted sem nekde cetl, ze to chteji vydat v druhym ctvrtleti 2014 :( Ja to chci na vanoce! *13*
  • Malthael se hodne povedl!!!
  • Ted sem koukal na video a to rozdelovani bodu bude jeste vic slozity. Ted uz pujde ten avatar pekne potunit! *8* Wow
  • pernicek
    ono to s tím PvP asi nebude tak růžový :D mám pocit, že vývojovýmu týmu způsobuje velké bolesti hlavy a ani se jim nedivím, ta hra je prostě dělaná na PvE a vybalancovat to bez nějakýho speciálního PvP gearu musí bejt těžký jako prase
  • pernicek
    tak už hráli funkční demo, takže si myslím, že by mohli na blizzconu oznámit už betu (doufám) :D
  • Mhm, cekal bych totez, tim spli ten slib, ze to bude zadarmo... coz je ale na druhou stranu ponekud frustrujici - cekat na to rok se mi dvakra nechce, obzvlast kdyz ted, z meho pohledu, hrat vanilla D3 pozbyva smyslu =).
  • kostejnesmrtelny
    Řekl bych, že to v rámci Blizzardí tradice pořeší "přechodovej" patch cca měsíc před releasem datadisku, kterej tu změnu prosadí i hráčům bez datadisku. Ten pak zpřístupní level cap, nový lokace, crusadera atd.
  • Tak ono podle toho videa se ty loot runy budou generovat nahodne z prostredi vsech aktu - a taky dostanem patej, kterej podle dosavadnich screenu a gameplay traileru nevypada jakoze vuuuubec spatne.

    A mas recht s tim tretim aktem, od zvysene monster density sem tam nevkrocil, pac jenom vidim bastion keep a mam boleni hlavy =D.
  • pernicek
    no lepší než nic, ale mohli by i zapracovat na ostatních prostředí, protože 3 act bych už mohl hrát bez problému poslepu :D
  • Ale ono na tom vcelku zalezi, cetl jsem dost nazoru od lidi, kteri si stezovali, ze jako teda nekdo bude mit paragon 3000 a pak je v pvp hrozne rozseka a bude lip farmit a kdesi cosi...

    ...takze ten, kdo hre venuje vic casu, bude mit lepsi postavu a vyhody? KACIRSKA MYSLENKA! Tesim se, sakra prace, tesim =)).
  • Jo a jeste k tomu random prostredi, minimalne u tech loot runu to tam ten typek (kdybych si tak pamatoval, jak se menuje, proste game director) zduraznil asi trikrat, ze budou naprosto uplne zcela a totalne random. Yay =).
  • pernicek
    Ono je něco jinýho udělat 2:30 dlouhej klip a hodinu a půl dlouhej film. A hlavně si myslím, že tahle technologie bude pěkně drahá, takže klidně rozpočet filmu může bejt bez problému 400m dolarů a to bez marketingu. A taky by to dělali hoooodně dlouho ta úroveň detailů je šílená
  • Me hrozne potesily ty bodiky, kery budem moci rozdelovat za paragony. Nee ze by na tom tak zalezelo, ale proste mi to v trojce chybelo :)) A ty novy itemy vypadaj hodne nadejne.
  • Ale nee, dobra prace!
  • pernicek
    Ok tak to je dobře :)
  • Já nevim, jestli se smát nebo brečet. Pomineme-li hru jako takovou (ano, těším se .. akorát mě mrzí Crusader, kterej je spíš melee a já jsem na ty mágy, vyvolávače a demon huntery), tak se na to podívejme, na to intro. Jaký je? Je naprosto, ale naprosto boží. Každej správnej příběh stojí a padá na kvalitnim záporákovi. D3 mělo zase Diabla, zase ovládnout svět, zničit anděly a blablabla. Plus ta čupka čarodějka. Nic zajímavýho. Ale Malthael? Hm, to už zní dobře. Takže budeme odkrývat to, proč se ztratil, kde byl, co tam dělal a od koho má ty morbidní fičury. To je skvelý. Hlavně ať tam necpou tu čarodějnici. Achjo, asi oprášim demon huntera.
  • Dle prohlaseni blizzardu z dneska stale plati to, ze zmeny v jadru hry (tedy vcetne lootu, doufejme) budou implementovany patchem, nikoliv expanzi =).
  • pernicek
    za datadisk, kterej udělá z D3 hru, kterou má být, bych klidně dal 50E.. je zajímavý, že nepadla ani zmínka o PvP, taky je škoda, že loot 2.0 bude až v datadisku (že by vyšel do konce roku?)... doufám, že trochu zapracovali na generátoru prostředí vážně mi nepřipadá cool pořád farmit stejně vypadající lokace.. jinak sem samozřejmě spokojen a konečně hateři budou muset sklapnout :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit