Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    To se prodává v edici Diablo I+Warcraft II+Sc I.
  • tak by mohli ocásci uvolnit aspoň Diablo 1 na ten GoG...
  • Vis, ze skilly se dali bindovat na Fka a plynule prepinat? :)
  • Ten rozdíl, kdy se postavy v CGI z většiny nepobodobají svým zobrazením ve hře.
  • HotS jsem hned po vydání asi za 650. Předpokládal bych, že tohle taky půjde sehnat v téhle cenové kategorii.
  • Tak příběh bych rozhodně nechal na fantazii tvůrců, nikoliv na hlasu herního lidu na diskuzích *3*
  • Rhulad
    Ten rozdíl kdy mu žnou modře oči jako Arthasovi?
  • Pleteš, ty animace dělá interní studio v Blizzu, pro BioWare pak dělá videa Blur. Ten rozdíl je docela patrný.
  • Rhulad
    Jestli se nepletu tak ty animace nedělá Blizz, ale specializovaná firma. Stejná firma má na svědomí např. i Sacred Ashes pro Dragon Age: Origins.
  • Tak nejak, za 1100 hodin par miliard, brutalni stesti v craftu - vysledkem je postava, na kterou si nestezuju =)
  • Hele ono i kdyby se hlavni protagonista takovyho serialu jmenoval Baron von Klišé, stejne bych to hltal, kdyby ty animace mel na svedomi blizz =).
  • Mno, nemam jak se dostat do Prahy, abych stal ve fronte jako na original, takze se tentokrat asi budu muset spokojit s digitalni distribuci... merde.

    Ted uz jenom doufat, ze RoS udela pro D3 to, co LoD pro D2, a nazyvejte me naivnim, zivotem nepoucenym fanboyem, ale me osobni skromne presvedceni je, ze to konecne bude takova mrda, jakou od toho vsichni chceme =).
  • Rhulad
    Myslíš seríal, kde by proti sobě bojovali přívrženci pekla a andělé z nebe.... Fííííha to by bylo originální.
  • Kdyby tak byl nějaký takový fantasy seriál z prostředí Diabla. To provedení je tak precizní, že z pár filmů by se člověk nenabažil.
  • V kancelářích Blizzu teď jistě stříkají z předloktí hektolitry krve na podlahu *7*
  • Kolik by melo byt hodin odfarmenych abych mel rozumny gear? Kamos mel za 1000h nekolik miliard. Ja za 400h asi 100-200 milionu. Takzetak. *9*
  • Ne, to tím opravdu není. Grindování jsem si dost užil v MMO hrách a můžu ti říct, že nebyla hra, kde by mě to nebavilo a to se bavíme o hraní v řádu měsíců čistého herního času. Ale D3 je prostě na tohle jedna velká tragédie. Samozřejmě datadisk si koupím a rád si ho proběhnu a co se týče lootu, nezbývá jen doufat.
  • necromant
  • Veskoslav
    Takový Starcraft II+datadisk jistě potvrzují tvá slova. Počkat, nepotvrzují.....
  • Diablo 3 jsem davno smazal a pro me osobne je to jasny dukaz, ze Blizzard doplatil na uspech World of Warcraft. Vypada to,ze zleniveli a otupeli a uz poradne nedokazou udelat poradnou hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit