Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Když vyšlo HoS ke Sc II, tak základní hra byla za 10 euro v akci (ale jenom 3 dny):) Třeba udělají něco podobného.
  • Tak samozřejmě že to jde, já znám i lidi, kteří si tím sem tam vydělávají, ale tohle už pro mě není hraní, to je plantáž v Jižní Korei. *1* I mých 500h na jedené postavě mi přijde vcelku dost (samozřejmě to je prd v porovnání s jinými), ale třeba v Borderlands 2 mám přes 800h, tam se k equipu dostaneš mnohem rychleji, ale názorně tady vidíš, že i přesto jsem u toho vydržel déle.
  • tak to sa nacakas blizz nevydava kazdy rok 10hier takze logicky si drzia cenu d3 padne ked bude d4 asi tak o 10r hf *1*
  • kostejnesmrtelny
    Nikdo si jich v reálu nevšímá, tak jdou aspoň sem, kde mají reakci zaručenou, přičemž jsou na tom tak bídně, že je jim jedno, jestli je to reakce pozitivní nebo negativní *5* .
  • Still
    Uncle Dolan: Asi jo :)
    divočáček: Přesně, ale oni to chtěj jako offlinovku :) Pak se diví že nic nepadá..
  • Hlavne kdyz se hraje s jednim, dvema dobrejma kamosema a vymenujete si navzajem weci. Tak si na nakou aukci ani nevzpomenete, neni vubec potreba. Uz ty legendarky ani nemam kam davat.
  • Se koukni na ceny Diabla 2. Blizzard je pekne nenazranej, ale mam ho rad *1*
  • Dropy a pekny? Asi jak u koho. *3*
  • Still
    Vzhledem k politice Blizzu, je fakt naivní čekat že bude slevňovat své hry... bude leda tak nějaký "výhodný" bundle D3 + Exp *3*
  • Na tlacitko aukce nemusis za cely hrani jedinkrat kliknout. Fakt to jde *3*
  • neviem co tu vsetci hatujete d3 a vychvalujete d2 pricom to bola uplna srack* aj s lod pokial nebol patch 1.10 co pridal mp,runove slova,zlepsil drop atd...d3 je bohuzial natom tak isto pomaly sa vyvyja smerom k lepsiemu patche mate zadarmo a ze toho nepriniesli malo ea by pytala 10e za infernal machine nove itemy atd....to ze nema hra skill tree? a kto komu kaze pouzivat to iste co vacsina ludi ked niekto ma potrebu si honit ego moze hrat s uplne inym spell setom aj v d2 80% ludi skillovala to iste jedine co mi na D3 vadi je ze sa nedaju farmit bosovia ale farmim aukcie co ma vie nasr*a*...
  • Still
    To byl samozřejmě rejp, chytnul jsi se na háček *3* D3 jsem nahrál docela hodně, tak vím o čem mluvím, někdy byly dropy fakt pěkný a s kámošema se dal vyměňovat gear, tak jsem neviděl problém..
  • No dyt. Dropujou super itemy, nee ze nee
    *5*
  • Keďže konečne oznámili nový data na Diablo tak dúfam že Diablo III konečne zlacnie (40 eur je fakt moc..) a neskôr si samozrejme kúpim aj toto *1*
    A mimochodom video vyzerá ako trailer na vysoko rozpočtový film. BLIZZARD nesklamal si!! *14*
  • No ty jsi úplně úžasný, když dokážeš podle dvou vět takhle rychle zhodnotit člověka, aniž bys o tom něco věděl *6*
  • Ghom je nahodou paradni. Hlavne jak si smrtelne prdne, co ho sejmes *1*
  • Still
    To by mě zajimalo, co lidi motivuje psát tyhle zbytečný kommenty jak je jim ta a ta hra u zadku :)
  • A co by se ti tak libilo za new postavu?
  • Still
    GFH je takový klasický D3 hater... Provlem je fakt v tom že lidi chtějí vše hned.. Taková je doba. Pak když do 10hodin nemají komplete legendary equit jdou whinovat na fora a žádat o nerf *1* *1*
  • Pan Veskoslav ma pravdu. Znam par lidi, keri mesice farmi bez aukce. A maj vynikajici gear! Fakt jak z pohadky. I ja nemam spatnej. Pokud bych nafarmil nejlepsi veci za mesic, tak by diablo moc dlouho nevydrzelo.
    Na druhou stranu loot 2.0 je potreba. To je bez debat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší