Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no vtipné je to, že CGI filmeček zaklínače se relativně blíží grafice ze hry, což u her od Blizzardu neplatí. Ne, že by ta grafika byla odpudivá, ale když se pak po takovém CGI ocitnete ve hře, je to jak pěst na oko *15* Jinak na datáč se těším
  • Super. Už aby to tu bolo. Dúfam, že sa dostane aj na Adriu v nejakom side queste.
  • To zní jako bys v D2 používal širokou paletu skillů, vývoj postavy se neskládal v útápění bodíků v 3 skillech a ve vitalitě a šlo o sandbox. Hmm, ne.
  • Paráda. Další "zadek" k nakopání:-D Nemohu se dočkat.-)
  • no jo asi nemel dost vysoky skill na odsati duse Tyraelovi
  • Jo, jenže to bylo tak hrozně provedené, že se z toho stal totální WTF efekt.
  • Veskoslav
    Není důvod. Blizzard sám přiznal, že dokud prodává Diablo ve svém obchodě, neuvolní ho pro GoG.
  • Minimalne CD key + neco co hlidalo original CD. Jestli si dobre pamatuju. Jestli to odstranil nejakej patch, netusim.
  • Veskoslav
    Vždyť ho nezabil. Ty ostatní ano. Díval jsi se pořádně?
  • No dobře ale to kratičké nasátí snad nemyslí vážně, jak ho potom co se toho dotkl odhodil... *16* takhle to zprasit! Nebo je to jen zase vystříhané?
  • Mno doufám, že se objeví ještě jedna postava pač tenhle Crusader mě moc nenadchl :/
  • kostejnesmrtelny
    Asi jsem něco zaspal. Jaký přesně používá D2 DRM?
  • proč, protože Blizzard má z DRM-free kopřivku
  • Teď ještě aby nám od samého začátku neříkal své plány :D
  • pocitam ze ,krade, duse (reaper of souls) takze to asi nebude voda ikdyz to tak vypada :)
  • Trailer ako vždy uplná bomba.
    Ja si to asi kupim, určite sa zabavím, ale snad to už nebude tak tragicke ako je to teraz, lebo ten grind stojí fakt za nič momentálne podla mna.
  • Jasne souhlasim loot je dost spatny,nevyvazeny a RM vpodstate nepotrebna..AH bych klidne nechal s tim zadny problem nemam.S novymi predmety se zase zvedne cena a raritnost :) je to motivace do dalsiho hrani-aby ti spadlo presne to co chces to bys musel hrat denne-roky (na to nema kazdy cas a chut) nevidim problem v lootu coinu a nasledne koupi
  • Mozkomor v2.0, no já nevím, mě moc ty jeho schopnosti nesedly, "voda" a očuchávání kladňákovy duše nebo co, wtf o.O Ikdyž je to možná mou neznalostí?
  • ano, ti co dělali D2 udělali Torchlight 1/2 a bohužel to studio nebo ti lidé sou tam uplně zaseknutí právě na konceptu z 90 let takže torchlight je sice na jedno projetí dobrej klikfest ale chybí mu jakákoliv chytlavost dál....tu sice opravují mody, některé sou fajn a hru dost mění, ale samotné TL je bohužel dost nepovedená kopie diabla 2 od lidí co dělali diablo 2.....můj názor!
  • Je to Malthael (ako máte uvedené v prvom odstavci), nie Mathael ako je napísané ďalej..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit