Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm jsou tady super videa od zaklinace a dalsich her a pak prijde blizzard a zase vsechny strci s prehledem do kapsy...jinak konecne hlavni zaporak ktery budi trochu respekt
  • taky jsem to nepouzival noah monk.
    Problem je,ale v tom ze kvuli ah a RMAH je prizpusoben loot,ktery je v diablu 3 otresny.
    Kdyz zrusi ah a RMAh,tak nebude tak pitoma itemizace nutna,aby meli zisky z RMAH,prodeje goldu.
    63ilvl ma casto horsi dps jak zbrane pro 50levely,zbran pro maga sestrength,apod..
  • No tragický mi to ani moc nepříde- 1.Na tomhle pracoval někdo jinej než autoři původní 2. Jasně mužeš říct,ale furt je to Blizzard. Jenže novej autor novej pohled na věc.
    -2.Jstli jsi si nevšiml tak Diablo 3 se v mnoha věcech od 2 liší a top znamená, že zkoušeli novou hru skoro od nuly. Jistě mohli vzít Diablo 2 něco přidat, zlepšit grafiku, ale to já opravdu nesnášim, když někdo vydá pokračování a je to vlestně hra předtím jen v lepší grafice a pár blbostma navíc. já osobně jsem radši když je každý nový díl skoro jako jiná hra. Zrovna Diablu se tohle podle mně daří když si porovnáte 1a druhý skoro jiná hra a stejně tak jako když si porovnáte 2 a 3. Ovšem tohle je věc vkusu a rozumím, že někdo je radši když se pokračování původní hře co nejvíce podobá.
  • cekat se to dalo. je mi lito tech kteri chteli opravdovyho nekromanta. melee char se dal predpovidat- ted to bude 3 ranged classy na 3 normalni
  • ALe opěk jim chyběly reakce. Je fakt že ty zkušenosti nejspíš moc nevyužili, ale pořád jejich hlavní zlepšování probíhá díky reakcím.
  • je to demence. uz predem chteli udelat dva datadisky, takze kdyby byly v kazdym 2 postavy a 2 poradny akty nakonec by asi hra byla z jejich pohledu moc rozsahla. takovyto dvojty odplivnuti se mi teda moc nelibi.. zlatej lod. verim ze si to stejne ale vetsina hracu diabla koupi at uz tam daj cokoliv
  • Na normálních shopech to určitě na těch 700,- spadne, jako teď stojí HotS pro SC2 *3*
  • Vidím to stejně :) Na XZone už mi nutí předobjednávku, ale ještě chvilku počkám (ohledně ceny a dostupnosti) .
    A taky jsem popravdě čekal 2 postavy (jako LoD), ale jedna stačí (zvlášť, pokud bude i druhý datadisk)
  • Já myslím že to bude spíš 1500,-, není 1100,- nějak málo? Kde je tvoje absurdita prosímtě? *6*
  • D3 mě bavil po celou dobu hraní. Když jsem ho zkoušel znova, vypnul jsem ho. Ale tento filmeček dostatečně nabudil zvědavost. Jako kdybych se vrátil k LoD. A Crusader nezní špatně. Ačkoliv bude dvojka stále pro mě absolutní vrchol (proč není sakra na GOG?), Blizzu upřímně tleskám.
  • v cem mas problem s AH nebom RM(to jsem v zivote nepouzil)?
  • Tesim se,obcas si stale zahraju.Prostredi vypadaji chude ale zase temne po cemz mnoho lidi volalo.Novou class pojedou vsichni :)
  • A nejprijde ti tragicky, ze tu samou vec zopakovali? Opet vydali hru, ktera se stane vybornou az za nekolik datadisku. U D2 sem to chapal a ano, zacal sem ho hrat jeste jako ciste bez datadisku a patchu. Ted to nechapu, protoze meli spoustu zkusenosti a hromadu casu.
  • Uncle Dolan: V D2 jsi měl 2 aktivní skilly. V D3 máš šest aktivních skillů...
    Ne všechno bylo ve dvojce lepší.
  • God-of-War
    Taky se na to tesim. Konecne to zas zaparim.
  • Takže kupuju první den a leveluju crusadera!
    Tajně jsem doufal, že přidají 2 nový charaktery, ale to už by byl moc velkej sen. Co jsem četl fóra, tak se lidi celkem trefili. Nejčastěji odhadovali novou postavu se štítem na způsob paladina.
  • tak teďs mě fakt rozesmál upřímně, dík :D
  • 2 je zatim kvalitnejsi jak 3,datadisk zatim vypada dobre,jeste odstranit AH a RMAH.
  • Rhulad
    A kolik těch datadisků za poslední dobu vyšlo ty chytráčku? Když nepočítam SC tak to byly jen datadisky na Wowko a ty stály dost.
  • Ja chapu ze nekterym lidem ta 4+2 buttonova koridorova konzolovka bez rozvoje postavy staci. Ja proste chtel nastupce D2 a od hry Diablo 3 jsem ho cekal. Omlouvam se tedy vsem kterym "je a bylo jasny" ze to bude uplne jina hra. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit