Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    To máš pravdu. Prostě neohraná klasika. Všude strkají obrovské příšery s obvodem ruky 3 metry a tady dali klasickou smrt, které není vidět do tváře. A budí to ve mě mnohem větší strach než takový tlustý Ghom ze 3. aktu.
  • Tushan
    no videjko pěkny ale hra je mě naprosto u čokodírky sorry blizzny od vás si už nic nekoupím
  • matt
    Taky jsem byl trochu zklamaný, že přidají jen jednu postavu a ještě k tomu něco mezi monkem (svatý bojovník) a barbarem (tank). Doufal jsem v něco více osobitějšího, jako byl třeba druid nebo assassinka v D2, ale co, třeba mile překvapí :) Taky tajně doufám, že zvednutím level capu na 70 přidají nějaké další schopnosti stávajícím classam.
  • ehm tak zase wowko posledni dva datace stoji strasne malo a to i v den vydani napr zberatelka byla za 1500,- (to druhy datac stal 3000,-)
  • Veskoslav
    A není to i tím, že všichni chtějí všechno hrrr a to nejlepší? Vem si to, co padalo v Diablu II a jak dlouhé lidé stavěli setovky. Rozhodně to nebyl měsíc hraní:)
  • treba SC2 hots 1100,-!!!
  • Loot 2.0...ale když už něco dropne, mělo by to být zajímavější, vhodnější a kvalitnější.
    Proč já jim jen nevěřím. *7*
  • tak u SC urcite ale D3 to je epic fail, hratelna zabava to je mozna jen pro milovniky simulatoru aukce
  • to není nostalgie
  • Muzes to vice specifikovat, Ticha Vodo?
  • Necro mi taky chybi. ALe witch doctor je mu brutalne podobnej imho. Jen v takovym jungle stylu.
  • Veskoslav
    Ty víš, jak to mezi nima je a proč ho nezabil jako ostatní?:) Co ty víš, třeba kdyby ho zabil, zemřel by sám.
  • Odpor je zbytečný. Stejne si to koupis!
  • Velika chyba že nezabil Tyraela dokuď měl možnost a tohle je pokaždy nejvetší chyba záporaku .Musej se vykecat nebo předvest svoje dílo, nakonec to končí že je zabije klaďas :(co se divím scenář nepsal George Martin
  • Imrael
    Podívat se na ten cinematic ještě jednou, asi bych se neudržel a hru koupil. *1*
  • AH mi nevadi, pouzivam... RMAH pouzivat nastesti nemuzu, na HC neni dostupnej :) . A co se tyce dropu, tak minuly tyden krasnej Bitching Hour, strelenej za 70M...
  • Ristoro
    O nekonečném Dungeonu byly spekulace, ale zatím nic nepotvrdili.
  • Ristoro
    Že by se opakovala historie? Samozřejmě trailer: Blizzard dělá nejlepší animace a dobře to ví. Trailer je vynikající. Loot systém potřebuje obrovskou změnu, protože za ty hodiny co mám nahrané(300) mi nepadla ani jedna použitelná legendárka. Postava vypadá zajímavě. Prostředí temné, tak jak to v Diablu má být. Doufejme, že to Blizzard nepokazí a dají nám vynikající datadisk, jako před(nevím jistě) 12 lety.
  • Já doufám, že ať už v datadisku či ne, udělají něco s tím generováním prostředí. Nebál bych se do toho trochu více píchnout a udělat třeba nějaký nekonečný dungeon nebo tak (těch možností je víc).
  • Soon™

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší