Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D3 mě bavil po celou dobu hraní. Když jsem ho zkoušel znova, vypnul jsem ho. Ale tento filmeček dostatečně nabudil zvědavost. Jako kdybych se vrátil k LoD. A Crusader nezní špatně. Ačkoliv bude dvojka stále pro mě absolutní vrchol (proč není sakra na GOG?), Blizzu upřímně tleskám.
    • proč, protože Blizzard má z DRM-free kopřivku
      • Veskoslav
        Není důvod. Blizzard sám přiznal, že dokud prodává Diablo ve svém obchodě, neuvolní ho pro GoG.
        • tak by mohli ocásci uvolnit aspoň Diablo 1 na ten GoG...
          • Veskoslav
            To se prodává v edici Diablo I+Warcraft II+Sc I.
      • kostejnesmrtelny
        Asi jsem něco zaspal. Jaký přesně používá D2 DRM?
        • Minimalne CD key + neco co hlidalo original CD. Jestli si dobre pamatuju. Jestli to odstranil nejakej patch, netusim.
  • Ach jaj, prečo museli urobiť z najcoolovejšej postavy neschopného černocha :(
  • Trailer ako vždy uplná bomba.
    Ja si to asi kupim, určite sa zabavím, ale snad to už nebude tak tragicke ako je to teraz, lebo ten grind stojí fakt za nič momentálne podla mna.
  • Zajmavý jak všichni píšou, že Diablo 3 beta a teprv teď si musíte zaplatit za normální hru. Jako hrál někdo z těch lidí tehdy Diablo 2 bez datadisku? Podle mně ne. Jelikož tak to podle mýho bylo už tenkrát. Já už od začátku co Diablo 3 počítal s tim, že opravdu zajmavá ta hra bude teprve tehdy až bude komplet.( tedy se všemy datadisky)
    Všechno co se nyní chystají do datadisku přidat světší o tom že se tak nějak pomalu chystají RMAH poslat do kytek. Já na něm dodneška nanakupoval ani neprodával, vlastně ani v normální aukci. Sem totiž asi jeden z mála co si vystačí s tím co mu spadne. Jistě se najde spousta lidí co začne tvrdit, že je pak Diablo 3 skoro nehratelný a že postup hrou musí bejt timhle stylem pomalej a obtížnej. Možná mají pravdu, ale taková ta hra je když chci aby mě hra bavila takl taky chci aby to pro mě byyla opravdu výzva a ne hrou projít za jeden vejkend díky tomu že si hru ulehčím nakupováním itemů. Jak autoři tvrdili například takový Inferno mělo bejt obtížností, kterou budete procházet měsíce a proč to dneska tak není právě díky aukci.
    Rozhodně uvítám lepší drop jen doufám, že Blizzard při honbě za zjednodušením pro masy neudělá drop tak OP, že procházení hrou nebude problém ani bez používání aukce.( v tu chvíly by pro mě Diablo 3 asi nadobro skončilo)
    • A nejprijde ti tragicky, ze tu samou vec zopakovali? Opet vydali hru, ktera se stane vybornou az za nekolik datadisku. U D2 sem to chapal a ano, zacal sem ho hrat jeste jako ciste bez datadisku a patchu. Ted to nechapu, protoze meli spoustu zkusenosti a hromadu casu.
      • ano, ti co dělali D2 udělali Torchlight 1/2 a bohužel to studio nebo ti lidé sou tam uplně zaseknutí právě na konceptu z 90 let takže torchlight je sice na jedno projetí dobrej klikfest ale chybí mu jakákoliv chytlavost dál....tu sice opravují mody, některé sou fajn a hru dost mění, ale samotné TL je bohužel dost nepovedená kopie diabla 2 od lidí co dělali diablo 2.....můj názor!
      • No tragický mi to ani moc nepříde- 1.Na tomhle pracoval někdo jinej než autoři původní 2. Jasně mužeš říct,ale furt je to Blizzard. Jenže novej autor novej pohled na věc.
        -2.Jstli jsi si nevšiml tak Diablo 3 se v mnoha věcech od 2 liší a top znamená, že zkoušeli novou hru skoro od nuly. Jistě mohli vzít Diablo 2 něco přidat, zlepšit grafiku, ale to já opravdu nesnášim, když někdo vydá pokračování a je to vlestně hra předtím jen v lepší grafice a pár blbostma navíc. já osobně jsem radši když je každý nový díl skoro jako jiná hra. Zrovna Diablu se tohle podle mně daří když si porovnáte 1a druhý skoro jiná hra a stejně tak jako když si porovnáte 2 a 3. Ovšem tohle je věc vkusu a rozumím, že někdo je radši když se pokračování původní hře co nejvíce podobá.
      • ALe opěk jim chyběly reakce. Je fakt že ty zkušenosti nejspíš moc nevyužili, ale pořád jejich hlavní zlepšování probíhá díky reakcím.
    • Dneska se da hrat bez aukce uplne nadherne. I na hardcore. O to je to zabavnejsi!
      • Jop ale to už sme u zjednodušování. A jak se zdá datadisk tu hru zjednodušší ještě mnohem víc.
        • Zjednodusovani me celkem stve. ALe pokud fakt jedes bez aukce a nastavis si vhodnej mp level, tak ta hra jednoducha urcite neni. Hlavne kdyz mas jen jeden zivot...
          • No já od tý doby co ve hře je MP tak jedu pořád jen na 10 je ovšem pravde že nehraju HC, tam bych si to asi netrouf.
            • No vidis to. Moje maximum bez aukce je mp3 *1* Ale na hc, na sc si clovek muze dovolit vic...
    • Veskoslav
      Ale ono to nechtějí vědět. Co na tom, že na Diablo II se v době vydání nadávalo ještě více jak na D3 a až datadisk z toho udělal legendu H&S RPG.
  • Paráda. Další "zadek" k nakopání:-D Nemohu se dočkat.-)
  • je to demence. uz predem chteli udelat dva datadisky, takze kdyby byly v kazdym 2 postavy a 2 poradny akty nakonec by asi hra byla z jejich pohledu moc rozsahla. takovyto dvojty odplivnuti se mi teda moc nelibi.. zlatej lod. verim ze si to stejne ale vetsina hracu diabla koupi at uz tam daj cokoliv
  • Já nevim, jestli se smát nebo brečet. Pomineme-li hru jako takovou (ano, těším se .. akorát mě mrzí Crusader, kterej je spíš melee a já jsem na ty mágy, vyvolávače a demon huntery), tak se na to podívejme, na to intro. Jaký je? Je naprosto, ale naprosto boží. Každej správnej příběh stojí a padá na kvalitnim záporákovi. D3 mělo zase Diabla, zase ovládnout svět, zničit anděly a blablabla. Plus ta čupka čarodějka. Nic zajímavýho. Ale Malthael? Hm, to už zní dobře. Takže budeme odkrývat to, proč se ztratil, kde byl, co tam dělal a od koho má ty morbidní fičury. To je skvelý. Hlavně ať tam necpou tu čarodějnici. Achjo, asi oprášim demon huntera.
    • Malthael se hodne povedl!!!
  • Jeste bych doporucil zhlednout toto video:

    http://www.gamespot.com/events/gamescom-2013/loot-20-diablo-iii-reaper-of-souls-6413370/

    netusim, jestli to je nekde otitulkovane, nicmene pro anglicky pozitivni jedince rozhodne zajimave pokoukani... rekneme, ze mam chut z toho odcestovat ke kancelarim blizzardu a bouchat jim na dvere, dokud mi to nedaji zahrat =D.
    • http://d3pedia.cz/index.php?title=2013.08.21_-_Datadisk_potvrzen

      Zde je vse v kostce + od 19:30 otom bude podcast a samozrejme vse cesky
      • Eh, to sem se nemusel namahat =). Ale co uz =).
        • Chtel si pomoc D3 komunite to te jen cti :-) A o D3P strance zase tolik lidi nevi...
          • Pravdu dis =). Meh, vy to tam zvladate koukam, asi zustanu u kecani lidem do toho, jak si maji spravne postavit a ogearovat barbary =D.
            • Ale nee, dobra prace!
    • - level cap 70, nove skilly, passivy a runy pro vsechny classy
      - loot runy - 15-20 minutove dungeony s plnou randomizaci prostredi, monster a bosse na konci
      - za kazdy paragon level budou body k rozdeleni mezi jakekoliv staty, benefity z paragonu se sdileji mezi vsemi postavami na uctu, paragony nemaji zadne omezeni, tzn muzete mit treba paragon 2000 (pokud u toho chcete umrit hlady)
    • A protoze se nudim, obsah videa v kostce:

      - chceme zajistit, aby hrani hry bylo tim nejzabavnejsim zpusobem, jak se dostat k predmetum (narazka na AH flipping?)
      - chceme se zamerit na to, aby se okolo legendarek daly co nejvic stavet nove buildy
      - nova vec: smart drops - kazdy rare/legendary item bude mit sanci rollnout jako smart drop, tzn. se staty prizpusobenymi postave, za kterou to spadlo
      - ve cvicnem probehnuti aktu 3 s paragonem 40 spadlo 256 bilych itemu, 399 modrych, 275 zlutych a 1 legendarku. V RoS spadlo 73 bilych (ze kterych bude nejaky novy craft material, takze bude mit smysl je sbirat), 266 modrych (kvuli transmogrifikaci), 83 zlutych (kazdy s sanci na smart drop) a 6 legendarek.
      -ukazka nekolika legendarek, co spadly - puzzle ring, ktery bude vyvolavat goblina, co bude sbirat bily veci a za kazdych 40 bilych vyhodi jednu rare/legendary
      - wandka ktera summonuje hydry tam, kde umrel nepritel
      - fista pro monka, ktera odstranuje resource cenu z dashing striku, pokud je pouzity na nepritele dal nez 25 yardu od hrace
      - novy remeslnik - mystik - dela transmogrifikaci (hrac muze vypadat jak chce, zvolit vzhled jakehokoliv predmetu, ktery vlastni, a aplikovat ho na to, co ma na sobe) a ocarovavani - reroll jednoho statu na jakemkoliv rare nebo legendary itemu
  • cinematic epic jako vždy. snad tu hru tím datadiskem konečně opraví.
  • Qub4_honor
    Precetl jsem vsecny knihy z lore Diabla, hral vsechny hry ... ale jak autor prisel na to ze Malthael sefuje cele "legii" mrtvych adelu je pro me opravdu zahadou ... a ze by to byl padly andel? Taky bych nerekl :-D jen mu trochu hrablo kdyz tyrael znicil worldstone ... pokud je tak informovan at doplni diablo wiki
    • Veskoslav
      No myslím, že pojem "hráblo" je ještě čajíček *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit