Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Loot 2.0...ale když už něco dropne, mělo by to být zajímavější, vhodnější a kvalitnější.
    Proč já jim jen nevěřím. *7*
    • Veskoslav
      A není to i tím, že všichni chtějí všechno hrrr a to nejlepší? Vem si to, co padalo v Diablu II a jak dlouhé lidé stavěli setovky. Rozhodně to nebyl měsíc hraní:)
      • Ne, to tím opravdu není. Grindování jsem si dost užil v MMO hrách a můžu ti říct, že nebyla hra, kde by mě to nebavilo a to se bavíme o hraní v řádu měsíců čistého herního času. Ale D3 je prostě na tohle jedna velká tragédie. Samozřejmě datadisk si koupím a rád si ho proběhnu a co se týče lootu, nezbývá jen doufat.
      • Still
        GFH je takový klasický D3 hater... Provlem je fakt v tom že lidi chtějí vše hned.. Taková je doba. Pak když do 10hodin nemají komplete legendary equit jdou whinovat na fora a žádat o nerf *1* *1*
        • No ty jsi úplně úžasný, když dokážeš podle dvou vět takhle rychle zhodnotit člověka, aniž bys o tom něco věděl *6*
          • Still
            To byl samozřejmě rejp, chytnul jsi se na háček *3* D3 jsem nahrál docela hodně, tak vím o čem mluvím, někdy byly dropy fakt pěkný a s kámošema se dal vyměňovat gear, tak jsem neviděl problém..
            • Tak nejak, za 1100 hodin par miliard, brutalni stesti v craftu - vysledkem je postava, na kterou si nestezuju =)
            • Kolik by melo byt hodin odfarmenych abych mel rozumny gear? Kamos mel za 1000h nekolik miliard. Ja za 400h asi 100-200 milionu. Takzetak. *9*
            • Still
              Uncle Dolan: Asi jo :)
              divočáček: Přesně, ale oni to chtěj jako offlinovku :) Pak se diví že nic nepadá..
            • Hlavne kdyz se hraje s jednim, dvema dobrejma kamosema a vymenujete si navzajem weci. Tak si na nakou aukci ani nevzpomenete, neni vubec potreba. Uz ty legendarky ani nemam kam davat.
            • Dropy a pekny? Asi jak u koho. *3*
      • Pan Veskoslav ma pravdu. Znam par lidi, keri mesice farmi bez aukce. A maj vynikajici gear! Fakt jak z pohadky. I ja nemam spatnej. Pokud bych nafarmil nejlepsi veci za mesic, tak by diablo moc dlouho nevydrzelo.
        Na druhou stranu loot 2.0 je potreba. To je bez debat.
        • Tak samozřejmě že to jde, já znám i lidi, kteří si tím sem tam vydělávají, ale tohle už pro mě není hraní, to je plantáž v Jižní Korei. *1* I mých 500h na jedené postavě mi přijde vcelku dost (samozřejmě to je prd v porovnání s jinými), ale třeba v Borderlands 2 mám přes 800h, tam se k equipu dostaneš mnohem rychleji, ale názorně tady vidíš, že i přesto jsem u toho vydržel déle.
  • Velika chyba že nezabil Tyraela dokuď měl možnost a tohle je pokaždy nejvetší chyba záporaku .Musej se vykecat nebo předvest svoje dílo, nakonec to končí že je zabije klaďas :(co se divím scenář nepsal George Martin
    • Veskoslav
      Ty víš, jak to mezi nima je a proč ho nezabil jako ostatní?:) Co ty víš, třeba kdyby ho zabil, zemřel by sám.
  • Imrael
    Podívat se na ten cinematic ještě jednou, asi bych se neudržel a hru koupil. *1*
    • Odpor je zbytečný. Stejne si to koupis!
  • Ristoro
    Že by se opakovala historie? Samozřejmě trailer: Blizzard dělá nejlepší animace a dobře to ví. Trailer je vynikající. Loot systém potřebuje obrovskou změnu, protože za ty hodiny co mám nahrané(300) mi nepadla ani jedna použitelná legendárka. Postava vypadá zajímavě. Prostředí temné, tak jak to v Diablu má být. Doufejme, že to Blizzard nepokazí a dají nám vynikající datadisk, jako před(nevím jistě) 12 lety.
  • Já doufám, že ať už v datadisku či ne, udělají něco s tím generováním prostředí. Nebál bych se do toho trochu více píchnout a udělat třeba nějaký nekonečný dungeon nebo tak (těch možností je víc).
    • Ristoro
      O nekonečném Dungeonu byly spekulace, ale zatím nic nepotvrdili.
  • Super. Už aby to tu bolo. Dúfam, že sa dostane aj na Adriu v nejakom side queste.
  • Paráda. Další "zadek" k nakopání:-D Nemohu se dočkat.-)
  • Mno doufám, že se objeví ještě jedna postava pač tenhle Crusader mě moc nenadchl :/
    • A co by se ti tak libilo za new postavu?
      • necromant
  • Trailer ako vždy uplná bomba.
    Ja si to asi kupim, určite sa zabavím, ale snad to už nebude tak tragicke ako je to teraz, lebo ten grind stojí fakt za nič momentálne podla mna.
  • Je to Malthael (ako máte uvedené v prvom odstavci), nie Mathael ako je napísané ďalej..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit