Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wowko je uz ohrana nuda a sam blizzard se ftom straci , nic neumej viz Diablo 3 jo a mimichodem ted uz bude mit kazdej aspon tak 1milion hp a a budes davat dmg za 300k nebo ja fakt nwm oco jim de at se radsi na to vykaslou a vy lidi jste uplne blby kdyz jim to furt kupujete
  • krysarr
    Proc mam pocit, ze medvedi nedopadli tak, jak dopadnout měli? Chtel jsem se predtim do WOWka vrátit, ale tim datacem me odradili, tohle vypada moc pekne :)
  • Wowko už nehraju 4 roky, ale moje pamět mi furt řiká, že draenor byl outland před tim, než se cosi pos**lo.
    To musej vymejšlet fičůry ala cestování v čase aby ještě něco vytěžili? Proč rači neudělaj poslední datadisk, plamenná legie, Sargeras a velkolepej konec achjo...
  • No teď v otázkách a odpovědích blizzard hodně vysvětloval to "cestování v čase", jestli sem to konečně správně pochopil tak garosh "rozbije" portál a ten bude presouvat do jiné reality a este k tomu v jiném čase, čímž se vytvoří nová realita.

    Logicky z toho vyplívá že jejich realita neotevře nikdy svuj portal páč už je otevřen z druhé strany, čímž nebudeme měnit jejich budoucnost(invaze do azerothu a expedice do outlandu a td) ale budeme vytvářet novou budoucnost v které se namísto tohoto jejich svět potká s našim, v realitě kde splinou v jeden čas, ale lidi, místa a časová linie v jednotlivých z nich bude z jiné doby.

    Na tomhle lze ovšem najít vadu na kráse, třeba že pak nechápu jakto že rodina Thrala zestárla když díky časovému posuny by měli bejt pořád mladí. A pak je tu navíc Azeroth z téhle jiné reality a jiné časové linie s kterým by se mohl potkat náš Azeroth a to by byla teprv mazec...


    Prostě složitěji už to bllizard udělat nemohl a osobně si myslim že se v tom sám ztrácí jak sem tak poslouchal bllizcon... Kdyby to udělali tak jak planovali původně, že garosh prostě oživí warlordy tak by to bylo jednoduší :D
    • Shania
      A kde jsi vzal to ze zestarli, nikde jsem to nevidel, mas link?
      • Bylo to v otázkách první den a bylo jich tam hned několik zajmavejch...

        Does Grom age?
        Yes, he is aging. He is old enough to be Thrall's dad now.

        A další co mi příde jako blbost je.
        Will we have two of characters due to the time travel?
        No, this isn't a time travel or paradox story, it is about going to Draenor.
        Přece pokud je to nová realita tak tam budou mít své lidi což znamená že by se teoreticky 2 potkat mohli...
        • Shania
          Grom neni jeho otec, ale garoshuv.

          Ta otazka byla na Warcraft 3 .Nekomu se zdalo, ze ve W3 meli Thrall a Grom stejny vek, coz nemeli.

          Grom z dreanoru bude samozdrejme mladsi.

          Te druhe otazce moc nerozumim, pravdepodobne se vztahuje na avatara hrace.
          • Tady je odkaz na jedny z otazek ktery jim davali, na té stránce je jich víc...
            http://www.mmo-champion.com/content/3526-World-of-Warcraft-The-Adventure-Continues

            Osobně sem to pochopil tak že se mluví o hrdinech, ne o postavách hráčů teda :D
            • No... koukal sem je na to co bylo ve free verzi toho streamu, celkem mě nakrklo že předplatitelé na tohle neměli přístup...
            • Shania
              problem je, ze MMO champion udelaji z nekolika vet jednu a je to hodne zavadejici.
              Musel by jsi to poslouchatv live streamu, aby jsimel cely kontext.
              Otazka ohledne romabyla na jeho vek ve W3, metzen rek, ze v tedobe byl o 20-30 let starsi nezthrall a mohl to byt jeho otec a ze to vi zcela presne, protoze to sam napsal:)

              a na tu druhou otazku se ti podivam,az budu mit cas.
  • Nové wowko vypadá výborně :) Grafika se mi líbí, ale bylo by lepší kdyby to vypadalo víc realisticky. Tím nemyslím něco jako grafiku v GW2, ale něco mezi tím. Jinak všechny ostatní změny vypadají sympaticky. Jen je škoda že na hraní nebudu mít čas. Stejně si myslím že je lepší investovat svůj čas a peníze do smysluplnějších činností než je hraní her. Až budu v důchodu tak si možná nějaký nový mmorpg od Blizzardu zahraju, ale zatím se budu věnovat jiným věcem *1* Ale je to každého věc jak se svým časem naloží.
    • Hry nehrajes ale na herni server lezes. To je smysluplnejsi vyuziti casu *7*
      • No rozhodně je. Je docela rozdíl, když někdo stráví týden u počítače s WoW nebo dvacet minut přečtením článku a diskuze. Já už taky moc nepařím, ale rád si přečtu o novinkách, jestli se třeba neobjeví něco, co by nestálo za investici.
  • Protože orci byli přesvědčeni, aby krev nevypili.
    • Ehm to měla být reakce na Formise a jeho divení, ptoč nemají orci červené oči.
  • Docela jsem na to zvědavej :) uvidíme co Blizzard ještě přidá a změní a jsem rád že udělali novou grafiku postav *1* . Klidně bych ještě trošku do grafiky zasáhl o něco víc, textur většího vykreslení. Aby to vypadalo zas jako když vyšel uplně základní World of Warcraft také to bylo docela dobová podoba :)
  • Lidi chteli z5 tbc,stary hrdiny z lore atd atd.. a ted kdyz to dostanou tak zase mektaj ze z lore delaji sracku.. nahodou genialne vyresili to jak tohohle dosahnout.. jak to vratit z5 aby to melo smysl.. a verte ze blizz to udela tak aby to smysl davalo.. prome veliky poteseni, vracim se do hry *5*
  • Tuhle hru ještě někdo hraje?
    • SnakePlisken
      Má 7,6 miliónů platících účtů, takže bych řekl, že asi jo. *3*
    • jen boti
  • No, nic proti Blizzardu, ale dělají v tom pěkný bordel.
    To, že datadisk hrající si s časem příhodně vydali až potom co dračím aspektům nesmyslně odebrali jejich schopnosti dávám tak nějak stranou, jinak by to moc dlouhý datadisk nebyl.
    Nicméně jsem doteď měl za to, že Orksé šamanské klany žili s Draenei relatvivně v míru a začali je vyvražďovat až potom co se napili Manorothovy krvy a začali používat démonskou magii. Jinými slovy, proč jsou všichni Orci v tom videu přírodně hnědí, když by měli být zelení a pokud možno ještě s červenýma očima díky démonické korupci?

    A ještě jedna zajímavost. Neříkali Blizzardi před pár lety, že s WoWkem nechtějí překročit 100lvl cap? Znamená to, že tohle poslední datadisk před Wacraft 4, nebo se v dalších datadiscích prostě už nebude levelovat? *1*

    A pokud jde o Plamenou Legii, nemyslím si (doufám v to), že se jí ve WoWku někdy dočkáme. Plamenná Legie je takový boss bossů, konečný boss, znamenalo by to tak nějak konec Warcraftu jako takového a to by Blizzard přece nechtěl. Navíc, pokud by měli někam nacpat příběhobé zakončení s Plamennou Legií, tak jedině do nového Warcraftu, kde se můžou na příběh plně soustředit a pořádně si s tím vyhrát. 25-man, nebo klidně i 40-man instance v MMO by bylo bídné finále proti legii démonů čítající milióny super mocných bytostí. Musí to být masivní bitva a na tu by byl nejlepší starý dobrý RTS Warcraft. *5*
    • 1) Je to návrat v čase eště před ten mezník kdy se orci napili krve.

      2) Už teď mluvili o navazujícím datadisku na tenhle takže bych o posledním datáči nemluvil...
      • ad.2) Jenže on kolega má pravdu, oni to tenkrát skutečně řekli. Že se nakonec rozhodli jinak je věc nedávná.

        @Formis: Tohle blízký info o Plamenné legii je z knížek, nebo se ten příběh dá najít už ve hrách?
        • Řekli že by jí nechtěli přesáhnout, proto teď byli 2 datáče jen po 5 lvl, tojt vše, snad jste si nemysleli že kuli max lvl skončí s nejlepším MMO-RPG?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit