Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tesil jsem se na oznameni ale absolutne koncim, **** na wowko uz je u konce proc bych mel cestovat v case omg. blbost
    • Proc bych se mel snazit tamhle bojovat kdyz stejne Draenor zanikne a vznikne Outland tim padem je moje snaha tamhle nekde v pi**, absolutniho blbost. to si uz radci pockam na ten Elder Scroll Online nez znova hrat usmoleny wowko.
      • Shania
        1. datadisk se odehrava v soucasnosti
        2. nejde o zachranu dreanoru, ale o zastaveni invaze zelezne hordy do azerotu
        • No, pokud vím tak garosh uteče a dostane se do minulosti a tam ho budou hraci pronasledovat aby tam nenapachal skodu a nedostal se s jeho zeleznou hordou do soucasnosti
          • alternativní minulosti...
            • Ale jak tak koukám tak bllizard sám neví... v jednou řikaj že to je cestování v čase, podruhé že to je alternativní minulost a teď sem čet koment kde jeden z nich řiká že je to alternativní současnost, pak teda nechápu jakto že tam je rodina thrala a td...
            • Pokud vím tak u cestování v čase záleží jakou teorií na ně nahlížíme a bllizard do teď používal tu kde se nevytváří alternativní svět a kde cestování v čase může ovlivnit minulost i současnost, proto sou ve hře i strážci času, přijde mi divné kdyby najednou blizard začal používat 2 teorie v jednom universu...
  • Osobně sem zvědavej hlavně na ten Housing, ten vypadá že si s nim vyhráli a s těma služebníkama které tam člověk může nahnat to může bejt zajmavá novinka.
  • no to je poprve, co je oznamen datadisk.. a ja jsem uplne chladny(opet).. no konecne se dockam questu typu dones 100 uplne jinych kuzi , zabij 100 uplne jinych potvor *2*
  • Možná jsem to jenom já, ale tohle zní poněkud plytce?
  • fizola
    Takže viac menej PVP datadisk, no ako PVE hráč zatial nevidím veľa. Verím že sa postupne vykrištalizuje viac informacií, ...proste príliš skoro z jedného traileru a 2 minút kecov na podiu vyvodzovať závery
    • Spades
      PvP? Mezi ali a hordou je aktualne primeri. Souboje budou mezi Ali + Horda vs Iron Horde, takze zadnej PvP datadisk...
      • Jn, co se týče PVP tak tam toho moc nevoznámili, akorát world PVP zonu kde se bude bojovat 24/7 a novej tip pvp aren kde se pojede podle tournamentovejch pravidel
  • Je to poprvé, co je oznámen datadisk, a já jsem na rozpacích, jestli hrát dál... :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit