Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se akční adventury ala Batman, nebo bojovky hrajou lépe na gamepadu. Myš + klávesnici vyžaduji jen u FPS a strategií
  • C-BEAM
    funguje to vo väčšine hier s podporou gamepadu, niektorým treba pomôct emulátorom alebo nejakým profilerom. A s takým Pinnacle GP spustíš nové i dosť staré hry aj bez podporu gamepadu ale u nich je to už bez plynulého zrýchlovania i keď dá sa nastivť to, že pri menšom pohnutí páčkou kráčaš a keď dáš na max tak bežíš, čo je super kompromis.
  • Když se to vezme do důsledků, je to spíš smutné. Ale zápasím s tím samým. *3*
  • Mozes prosim napisat ktore hry podporuju taku kombinaciu? rad by som vyskusal
  • 1000 hodin. SLusnej vykon *5*
  • no to je tak keď recenzie píšu amatéri, čo tú hru videli z rýchliku....som prevažne konzolový hráč, ale hral som všetky Blizzard hry a Diablo 3 cez 1000 hodín na PC. S gamepadom, ale hrám v pohode všetko a nehrá sa to lepšie na konzoliach...hrá sa to inak z dôvodu zmenšenia počtu monštier, hra je viac spomalenejšia, na PC je to rýchlejšie a hektickejšie, presnejšie.

    Jednoznačne na PC sa to hrá lepšie, profesionálnejšie, ale konzoly to majú pekne upravené...
  • C-BEAM
    trochu nerozumiem o čom teraz píšeš. Pýtal som sa, či tu niekto hrá na kombinácii gamepad + myš keďže kombinuje výhody oboch zariadení - presnosť a rýchlosť myši s plynulým pohybom avatara ktorý poskytuje analógovy ovládač a ktorý klávesnica poskytnúť nemôže.
  • Ale ne s gamepadem. Vsadim se, ze jsi to na konzoli nikdy nehral a netusis, jakymi upravami to proslo, aby to bylo na gamepadu hratelne.
  • Nejhorší je trend zjednodušování. Jmenoval bych Armu II (III) a Red Orchestru II, obě mají skvěle zmáknutý pohyb avatara a interakci s prostředím (zvlášt ROII). Je třeba používat značnou část klávesnice. A to je ten rozdíl, mezi záživnou FPS / obyčejným shooterem.
  • D3 se na gamepadu hraje krasne. Pac Blizzard si (narozdil od jinych spolecnosti) dal na konverzi zalezet. Ja ovsem zustanu verny pc, pac hrat diablo bez battlenetu je pro me po tech letech nepredstavitelne...
  • kotty
    Co se škádlívá, to se rádo mívá.
  • na pc to hrat jde jen nebud dmnt a prvni nez neco vypotis vyhledej si to na netu :-)
  • zkuste si dmnt zatim torchlight demo na ps nebo xb a pak neco rikejte na gamepadu se takove RPG hraje 100000x lip jako na klavesnici a mysi tak nechapu co si tu furt dokazujete nehralo vas to 90% lidi neco takoveho na gamepadu ale kecu plna huba co? :-D
  • Trisska
    A kde jsi jako přišel na to, že jsem to nepochopila? *15*

    A co jako na tom, že jsme tě odhalili já, GGG a Doktor? Za prvý to není obvinění, ale odhalení. *3* Za druhý není divu, že zrovna my tři - však taky patříme mezi nejbystřejší zdejší diskutéry. *3* Ale určitě si toho všimlo vícero lidí, jen ti to třeba neřekli.
  • Veskoslav
    Jasně Trisko. Jediný, kdo mě obvinil z naklikávání jsi ty, GGG a Doktor. Fakt skvělý případ;) Mimochodem, stále jsi nepochopila, proč je tolik článků o Blizzardu? I když asi to tvé IQ Bublajícího bahna stále nechápe, že je jedna z největších akcí svého druhu na světě.
  • Veskoslav
    Ne kecám, abych dal další příležitost místní partě trolů.....Ano hrál. Spousta věcí je tam skvělá, možná i lepší, jak psal Rhulad třeba zaměřování magie (i když Witch Doctor se mi lépe hraje na myši), ale třeba více hráčů je problém s kamerou, u barbara mi nesedí pohyb pomocí gamepadu, pohyb v inventáři je pro mě takový zdlouhavý atd.
  • C-BEAM
    zase tie hádky KM vs GP *3*

    trochu OT: hráva tu niekto na kombinácii gamepad+myš ? alebo iba ja som tu taký exot ? *1* D3 by sa s tým hralo super. FPSky ktoré to dovolujú ma s tým bavia viac, i keď v rýchlosti sa kombinácii K+M nič nevyrovná.
  • Trisska
    Mi je to jedno Venco, tohle trápí tebe, ne mě. *4* Já jen chtěla, abys věděl, že moc dobře vím, že tohle všechno děláš ty. Uf, trochu krkolomná věta... ale Tvé nabubřelé IQ to jistě pochopí. *4*
    Každej ví, že s naklikáváním plusů a mínusů jsi začal ty sám. A kdo s čím zachází, s tím taky schází. *3* Hmm, a to je asi tak vše, co jsem ti chtěla říct... pa :-*
  • Rhulad
    No tak třeba mage se hraje opravdu dobře na gamepadu a je to o dost příjemnější než na myši.
  • A opravdu jsi to Diablo hral na X360 nebo PS3?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit