Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    firma blizzard nám dává záruku



    že poznáme dalších 5 000 000 milionů nových barev *15* *15*
  • Overwatch tiscali.cz (Redaktor Games.cz) super kluk.. vzdycky ho rad vidim ve fc
  • měl by se podvolit učebnici českého jazyka *1*
  • species
    "kdo se nepodvolý ten bude zabanován."

    tak tohle si musim nekam zkopirovat, to se jen tak nevidi.
  • Má, to nevíš kam až sahají mocné spáry veskoslava? boj se chlapče boj, kdo se nepodvolý ten bude zabanován. *3*
  • tady ma veskoslav nejakou protekci? takovej agresivní trapák co furt tady každemu nadava a jakmile se o nej nekdo jen obtre, tak ma ban *1*
  • Chceme krev a brutalitu, tohle je marnost !
  • To je fuk jestli to vychází ze zrušené hry nebo ne, nedá se na to koukat fuj a ve hře to bude na zblití. Tolik barviček, chaos... njn ale co taky čekat od Blizzardu a jeho Wow fps/thps klonu.
  • na balanc blizz kašle, to vidíš už i u wowka. musíme se pripravit na nerfy/boosty hrdinu a abilit jak na horske draze. ale ma to i sve vyhody, když je hra takhle rozbita a porad se meni tak nehrozí stereotyp
  • Pilgrim66
    Hezkej cinematic a jako nápad to nevypadá vůbec špatně.

    Uvidíme jak se Blizz předvede.
  • wenceslaus
    Nevím, když porovnám tohle a Diablo 1 :-D A u toho Warcraftu těžko říct - vzhledem k tehdejšímu rozlišení ale taky mi přijde trojka jako zlom.
  • Blizzard = záruka kvality *7*
  • Scrolls. Bude to taky F2P určitě to zkus, akorát ten level co ta hro od tebe vyžaduje je několika násobně větší. Od stavění decku, po strategii "na ruce", po strategii na boardu.
  • wenceslaus
    Veskoslave tomu se říká "cherrypicking" a není to nic pěkného :-) Star Wars nebudou snad animovaný - kreslený. Ale zrovna ten seriál od Dinsney z prostčedí Star Wars (Rebel nebo jak se to jmenuje) - jo, ten je dětinskej.
  • wenceslaus
    Dětisnké je hlavně někoho jen tak pro nic zanic nazývat "individua" :-) A to jak mi vnucuješ údajně můj vzorec myšlení...

    Dětinský je ten styl kreslený grafiky a ne fakt, že je to kreslený (animovaný.. atd)
  • Ale jo, někde jsem tu viděl snahu tvrdit, že tenhle styl je už moc a přitom je přesně tohle styl Blizzardu od dob, co Blizzard vznikl.
  • To je nesmysl. Lidé na F2P sice chodí trollit, ale tohle jim dlouho nevydrží. Lidé si možná neváží té hry, ale váží si svého času a to je důvod, proč trollení nevydrží dlouho. Hry, které si tu jmenoval, mají špatnou komunitu kvůli své jednoduchosti, která logicky přitahuje velmi jednoduché slaboduché lidi a od nich nelze očekávat normální chování.

    Já mám zkušenosti z placeného WoW, Age of Conan, LOTRO, SWTOR, Guild Wars 1/2 a pak z F2P verzí Age of Conan, LOTRO, SWTOR, Aion a nevšiml jsem si zhoršení kvality komunity, ačkoli na forech těchto her se strašilo, jak bude komunita hrozná atd. Prostě hloupé řeči hlupáků.

    Častým argumentem je, že 15 USD měsíčně mají na to platit jen dospělí, ale tihle koumáci berou v potaz jen kupní sílu u nás, kde 15 USD není málo, zatímco na západě je to cena jednoho většího oběda, 3 větších čokolád apod. Jinak řečeno, cena není v žádném případě zábranou pro děti - tedy ty, kteří jsou často považovaní za příčinu špatné komunity. Z mé zkušenosti jsou ale nejhorší v komunitě dospělí.

    Fámy o zhoršení komunity vypustili sami vydavatelé her a fanboyové, aby strašili herní komunitu a donutili je platit zbytečné měsíční poplatky. Pak ještě vypustili do světa fámy o tom, že o F2P hry se nikdo nestará, že nejsou řádně updatovány, zatímco P2P hry ano, že P2P hry jsou kvalitnější a podobné lži. Přitom jsou to nesmysly a lži.
  • poprevde vypada to ja kickstarter projekt neznameho studia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit