Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackherrer
    tak sem se zamotal sám do sebe, takže sorry bro. Hlavně netuším co si mám představit pod pojmem dětinská stylizace. Jsou to třeba lego hry, miki maus nebo co? Stylizace se mi líbí nebo ne (nebo libovolný mezistav). Co se mi nelíbí, je prohlásit o stylizaci, že je pro děti a pak ji na základě tohodle prohlášení hejtovat, protože "dětský věci já přece nesnášim páč už nejsem dítě".
    No a proč cod a bf, protože jiný neznám a stejně vypadaj všechny stejně *3*, kromě toho jsou to terče do kterých se dá dobře trefovat. Btw. hrál jsem akorát MW1
    P.S. vyloženě se mi nelíbila Terra nebo Tera, prostě mmo, kde ta manga stylizace byla dle mě fakt příšerná
  • Nesmysly. Platební model nemá výraznější vliv na kvalitu herní komunity. Jenom intelektuální impotenti, co z vlastního sadomasochismu prosazují P2P modely, tyhle blbosti pořád dokola opakují. Přitom kvalita P2P her velmi upadá a nikdy vlastně nebyla výrazně lepší než F2P hry. Stačí se podívat na nekvalitní ESO vs jakékoli dnes fungující AAA MMO. Taktéž WoW není výrazně lepší než řada jiných F2P MMO.
  • Bude to F2P. Taková hra by neměla šanci s jiným modelem. Je to naprosto jisté.
  • Blizzard udělá další legendu, udělali někdy nějakou hru která by nebyla legenda ? to že to má kreslenou grafiku mi nevadí vždyt real grafiku má každé druhé fps a co jako ? nezapomínejte že i quake3 byl kreslený a jaky klenot to je, teda pro lidi kterým je více než 12 let, prostě tahle hra vypadá jako dnešní pohádky od pixaru a disney a to se mi líbí a navíc hra na hrdiny počkejte až to vyjde vezmu WIDOWMAKERKU a rozsekám vás všechny :))) BTW hodně tady čtu že Blizz upadá prosím mějte rozum vždyt ste dospělý teda spon většina
  • Přesně.
  • Asharak
    Ne. Jinak.
  • wenceslaus
    Tj. když se ti něco nelíbí a napíšeš to do diskuze o tom, tak je to dětinksý? Nebo jak?
  • Asharak
    Dětinský je člověk, co má už pár roků a nadává na kreslenou grafiku, že je pro děti *5*
  • wenceslaus
    Já? Mě je to jedno, ať si má každý názor, jaký chce. Jen k tomu občas řeknu svoje... od toho je to diskuze. A v tomhle případě je to holt fakt, že ta hra má extrémně dětinskou grafiku (stejně jako ten Wildstar)... Cartoon Network by se mohl ucit.

    To ty mě tu, bůh ví proč, posíláš hrát BF a CoD...
  • Asharak
    Říkáš že je teď z tebe zpěvák umělec atd a hry nehraješ. Nebo by sis tak přesdtavoval budoucnost? :)))
  • Asharak
    Co máte furt s tou grafikou? Jse fakt postižení nebo něco :D *6*
  • Asharak
    Pak je tedy overwatch právě pro tebe *3*
  • Komunita (nejenom) ve F2P hrách bývá většinou opravdu špatná, ale na Games.cz diskuzi má opravdu málokterá herní komunita.
  • Veskoslav
    Ale to je o subjektivním pohledu jestli je nebo není. Mě nepřijde LoL grafika dětinská, má zvláštní výtvarný styl. Ale ty evidentně nedokážeš se smířit s tím, že to jediný, kdo to vidí podobně jako ty je dětský Gabe a GGG. Každý vnímáme grafický styl jinak a tohle mi rozhodně nepřijde dětinské, stejně jako mi nepříšel Wildstar.
  • wenceslaus
    Když se mi nelíbí grafická stylizace, tak je to v pořádku. Ale když se mi nelíbí, protože je dětinská dětinská, tak jsem sám dětinský?
    Podle stejné logiky: Je pro tebe dětinský každý, koho nebaví jezdit na tříkolce?

    PS: Proč tu lidi do všeho montujou CoD a BF? To je snad už úchylka. Jsou i jiní hry (vážně, já si nevymýšlím)...
  • Kdyby to nebylo od Blizz, tak po tom neštěkne ani pes.
  • jackherrer
    tak logicky, když do vyvoje nasypali tolik peněz a času, tak to prostě nechceš spláchnou, ale vytěžíš to co to půjde
  • species
    Krasne napsano.

    S odmintnutim Icefroga to blizz opravdu podelal *1*
  • jackherrer
    Přece protože jsou hrozně dospělí. Takže pokud hra s nějakou stylizací ma jinou barevnou paletu než hnědou, černou a tmavě červenou, tak je pro děti. A ta "realistická" grafika v jiných hrách (ano dívám se směrem na cod, bf a spol), kde jsou všechny barvy posunuté směrem do šedohněda nebo desaturované atd (další fígle) pro posílení atmosféry, je hnus zase pro mě. A kdyby se aspoň koukli z okna, když už nevychází z domu, tak by viděli že svět je plnej zasranejch barev.

    TL,DR: Jedna věc je napsat grafická stylizace se mi nelíbí a jiná napsat grafická stylizace je pro děti a proto se mi to nelíbí, to je dětinské. *15*
  • Veskoslav
    Ale oni ještě neřekli, jestli to bude nebo nebude F2P model. Na oficiálních stránkách Blizzardu o tom není nic napsané. Mimochodem Valve má/mělo o něco méně zaměstanců než Blizzard. Stálých zaměstnanců má Valve skutečně skoro 20 krát méně, ale v nejvyšším zápřahu dosahuje počet zaměstnanců Valve a vývojářských center 2500 lidí. Blizzard měl 3700 lidí, nevím jak teď. Oni také mají dost her na údržbu+Steam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit